[INDENT] [COLOR=#800080][B]Zapraszam na bazarek dla Spajka i Barnaby[/B][/COLOR]:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242173-Z-ko%C5%82nierzykiem-po%C5%82yskiem-i-paseczkiem-ubrania-filmy-buty-letnie-do-24-04"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...etnie-do-24-04[/URL] [/INDENT]
[COLOR=#800080][B]Zapraszam na bazarek dla Spajka i Barnaby[/B][/COLOR]:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242173-Z-kołnierzykiem-połyskiem-i-paseczkiem-ubrania-filmy-buty-letnie-do-24-04[/url]
[quote name='Mattilu']Przydreptalam za Wami :) jakie tu ladne dziecko w otoczeniu fajnych zwierzat![/QUOTE]
dziewunia sama słodycz :), chyba tresuje sunie z kwiatkami na szyi :)
rudy kocio kocha pieski już nie pierwszy raz jest na zdjęciach
[B][COLOR=#800000]Bazarek dla Barnaby: [/COLOR][/B]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241372-Optymistyczno-pesymistyczny-bazarek-ubraniowo-butowy-dla-Barnaby-do-9-04?[/url]
[quote name='Jara']Póki sunia nie dojedzie do DT nic nie zrobimy. Nikt nie chce ryzykować powikłań w warunkach stajennych. Mamy 120zł na transport :([/QUOTE]
tak pisała Jara 12 lutego