Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. [quote name='Marinka']Najnowsze wpłaty dla Kseni dodałam do rozliczenia :)[/QUOTE] a ja mojej bazarkowej nie widzę :)
  2. biedny łaciatek, miejmy nadzieję, ze wyjęcie śrutu pomoże nie tylko na chwilę
  3. [quote name='Ziutka']Załatam ten minus, już robie przelew[/QUOTE] oj, oj "specjalistko od łatania" o złotym sercu :buzi:
  4. od czarnego Fuksa przyszłam do Briny - ona też na minusie ( nie dobrze); mam nadzieje, ze nie czuje sie gorzej
  5. Nie moge doczekać się potwierdzenia wpłaty więc przeklejam tę , którą otrzymałam mailem : [IMG]https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/profile_mask2.png[/IMG] [TABLE="class: cf gJ"] [TR="class: acZ"] [TD="class: gF gK"][TABLE="class: cf ix"] [TR] [TD]Karolina Mamos [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [TD="class: gH"]1.05[IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG] [/TD] [TD="class: gH"][/TD] [TD="class: gH acX"][IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG] [IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG][/TD] [/TR] [TR="class: acZ xD"] [TD="colspan: 3"][TABLE="class: cf adz"] [TR] [TD="class: ady"]do mnie [IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG][/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] Cześć, pieniądze dotarły, niestety znikną w mgnieniu oka. Mój nr xxxxxxxx Karolina [IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG]
  6. [quote name='Marinka']Aktualny numer konta jest w 1 poście :) Wieczorem wyślę pw...teraz jestem w pracy[/QUOTE] o faktycznie :) ten post taki długi, że za pierwszym razem nie znalazłam :0 jutro wpłącę
  7. poproszę o numer konta aby wpłacić utarg bazarkowy dla Kseni
  8. Proszę o potwierdzenie wpłaty z bazarku na Barnabę.
  9. i pokażemy Zefirka wyżej
  10. to jak zwykle nic w porównaniu z potrzebami, ale może cos jeszcze wyskrobię
  11. [quote name='LILUtosi']Eleganta wykąpałam, jak zwykle była tragedia. Dobrze że mi się sąsiedzi nie zlecieli za znęcanie się nad psem, bo takie wydawał odgłosy. Udało mi się tylko jeden bark wyczesać bo urządza dantejskie sceny.[/QUOTE] a to kapryśnik :)
  12. no to trzymamy kciuki, nie wiedzialam, ze jest tak źle
  13. wiosną pięknie Brinusi
  14. Zrobiłam bazarek dla pięknej: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242892-Bazarek-3-5-7-wyprzeda%C5%BC!!!-do-15-05-godz-22-dla-Kseni[/url]
  15. Alllllllle masz ciekawie, niesamowite (ale całe szczęście), że Fiona wraca
  16. świetna sunia, a jak milo się czyta takie dobre wieści
  17. cudne zdjęcia a z podpisami super i jasne , że chce się żyć
  18. no tak, u mnie tez te smaczki kuwetkowe w cenie :)
×
×
  • Create New...