Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. ale koszmar przeżyliście, współczuję serdecznie
  2. brak chętnych ? mam fanty u Mazowszanki i Gusiaczka - jak tam wybieracie się ?
  3. a to tu przeniosło umawianko Malagos, a na wątku Mili cisza :)
  4. i ja sie tu zapiszę:)
  5. więc czekamy na efekty, oby były - taki piękny pies :)
  6. przelałam 25 zl, to wyróżnij wg uznania czy tablicę na dłużej czy tablicę i Alegratke na krócej
  7. Mala_czarna a ile kosztuje wyróżnienie ?
  8. czy wiadomo jak reaguje na koty ? pewnie nie
  9. [quote name='Mazowszanka2']Ja nie pamietam kto ma, a kto nie ma. Ale zajrzałam do[B] indeksu w poście #4[/B] i wynika, że ma.[/QUOTE] Dzięki [quote name='obiezyswiat75']Nieto, żebym się chwaliła, ale ma dom z moich ogłoszeń :cool3:[/QUOTE] To swietnie, że Twoja praca nagodzona :)
  10. to dzisiaj spotkanie z dzieciakami :) -trzymamy kciuki, żeby Rudy pekinek się przytulał
  11. i ja zagladam po wiadomości od Ewy to chyba Białystok
  12. zapraszam na bazarek dla Marcelka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247012-Dla-Marcelka-co-nie-pojecha%C5%82-do-Radys-do-30-wrze%C5%9Bnia-do-22-00[/url]
  13. zaglądam do czarnulca
  14. [quote name='Malgoska']Jestem z bazarku b-b. Taki śliczny. Trzymam za domek.[/QUOTE] i ja z bazarku zaglądam do białaska
  15. Wandziu dopiero dzisiaj przeczytałam w Twoim podpisie.... Kłębuszek już śpi spokojnie;dla Ciebie wielkie uznanie
  16. wreszcie otwieramy!!! bazarek z pracami cisowianki dla Taja i Kruszynki - zapraszamy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246787-Decoupage-cisowianki-dla-strachulc%C3%B3w-do-12-09-do-22-00[/url] fanty od asl pojechały gdzieindziej
  17. [quote name='asl']Mogłabym przekazać parę rzeczy na bazarek dla tych piesków; nie jest tego zbyt dużo ale zawsze coś. Sama nie mam czasu sfotografować ani wystawić, ale mogę wysłać pocztą. W razie czego proszę o pw.[/QUOTE] Mogę zrobic bazarek, parę fantów też dorzucę :) [quote name='cisowianka']Przyszłam z bazarku Gusiaczka, przeczytałam. W tej chwili jeszcze trwa bazarek dla baloniarek, następny z dekupażami będzie dla Was , tylko muszę poprosić którąś cioteczke o "zrobienie" bazarku tzn. wstawienie zdjęć fantów, ja oczywiście zrobie zdjęcie wysyłka będzie ode mnie. A na tenczas poproszę o nr konta to przeleje jakiś drobiazg.[/QUOTE] i drugi tez mogę, zwłaszcza, że mniej pracochłonny :)
  18. a coz to taki jednoosobowy wątek, podrzucę Siwsona; a gdzie on teraz przebywa
  19. coś sie kroi czy to tylko nadzieja :)
  20. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/16/4gng.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5233/4gng.jpg[/IMG][/URL] to świetne
×
×
  • Create New...