A ja zapraszam na bazarek dla Rudolfa
http://www.dogomania.com/forum/topic/144150-b%C5%82yszcz%C4%85co-wieczorowo-i-ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-rudolfa-przed%C5%82u%C5%BCony-do-4-grudnia-godz-22/page-3
jeszcze jeden bazarek dla Rudolfa
http://www.dogomania.com/forum/topic/144150-b%C5%82yszcz%C4%85co-wieczorowo-i-ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-rudolfa-do-1-grudnia-godz-22/?p=15916239
Zapraszam na bazar
http://www.dogomania.com/forum/topic/143468-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-zapraszamy-go%C5%9Bci-dla-spajka-do-23-listopada-2200/?p=15854313
[quote name='Zosia123']Zrobiłam rozliczenie. Zefirek zostawił po sobie sporo pieniędzy. Porozmawiam z Fundacją i napiszę, co będzie dalej z tymi pieniędzmi.[/QUOTE]
Ja wpłaciłam 11 lipca - nie ma mnie w wykazie;