Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Jak miło czytać, trzymajcie siędalej równie dobrze - wszystkiego najlepszego :)
  2. Mam już wszystkie wpłaty z bazarku; prosze o info gdzie lepiej wpłacić ? jesli na konto Livki poprosze na pw
  3. tez sie wpiszę u slicznotki; pyszczek jak mojej Łatki .... kiedyś
  4. przepraszam za ten wpis jeszcze w smutnej chwili pomyliłam watki cos mi się pomieszało
  5. A ja zapraszam na bazarek dla Rudolfa http://www.dogomania.com/forum/topic/144150-b%C5%82yszcz%C4%85co-wieczorowo-i-ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-rudolfa-przed%C5%82u%C5%BCony-do-4-grudnia-godz-22/page-3
  6. Jeśli mozna to proszę dorzucić do mojej paczuszki czarnego pudelka i misia z przyssawka nr 28 i 29 - oczywiście zrobie odpowiedni przelew
  7. jeszcze jeden bazarek dla Rudolfa http://www.dogomania.com/forum/topic/144150-b%C5%82yszcz%C4%85co-wieczorowo-i-ksi%C4%85%C5%BCkowo-dla-rudolfa-do-1-grudnia-godz-22/?p=15916239
  8. Zapraszamy, zapraszamy trochę różności tu mamy: http://www.dogomania.com/forum/topic/143468-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-zapraszamy-go%C5%9Bci-dla-spajka-do-23-listopada-2200/
  9. Zapraszam na bazar http://www.dogomania.com/forum/topic/143468-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-zapraszamy-go%C5%9Bci-dla-spajka-do-23-listopada-2200/?p=15854313
  10. aurra banerek białego w Twoim podpisienie jest podlinkowany
  11. a dlaczego to Spajka nie ma w moich wątkach - niech wróci skoro nie ma domku
  12. sympatyczna mordka :) wiadomo jaki jest do psów i kotów ?
  13. a jak kicia ? dobrzeje ?
  14. że wiedziałaś jak - to sztuka tu się poruszać
  15. bardzo się cieszę jako cicha wielbicielka Dropka, no i trzymam kciuki
  16. faktycznie może to ja choć Alina, wiele osób się myli a tu byłoby to pierwszy raz ; widzę , że dodatkowe wpłaty nie są potrzebne żegnam Zefirka :(
  17. [quote name='Zosia123']Zrobiłam rozliczenie. Zefirek zostawił po sobie sporo pieniędzy. Porozmawiam z Fundacją i napiszę, co będzie dalej z tymi pieniędzmi.[/QUOTE] Ja wpłaciłam 11 lipca - nie ma mnie w wykazie;
  18. jakie zalotne spojrzenie w drzwiach kratkowanych
  19. to mój błąd trzeba było od razu zadzwonić ale nie mogłam :(
  20. biedaczek i Ty z nim LILUTosi, trzymajcie się
×
×
  • Create New...