Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32066
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. jak już będzie klucz :) no i nie 11. 11 bo jak nie mieszkacie w Centrum to może nie wiecie co tu się dzieje
  2. żeby dzwonić w środku nocy to chyba trzeba mieć źle w głowie
  3. Wcale nie oddawaj przecież to dla Roxi (już zapłaciłam) za obroże jutro zapłacę i potem zrelacjonuje stan konta
  4. to fajnie,; pomyślałam też, ze jeśli byłoby Ci raźniej iść po ten klucz i garść informacji w towarzystwie to ja mogę nim być
  5. Themagda mówił, ze zostawi numer telefonu ale i o adres trzeba się dowiedzieć
  6. myślałam o ustaleniach na pw typu ja idę w piątek a ty w sobotę :) nie miałam żadnych zdrożnych myśli pieski są teraz zdrowe, to co nas zaniepokoiło to stare zaschnięte lekarstwa, które nie zostały sprzątnięte przez zapomnienie Z rozmowy wynika, że czasem mają jakieś kłopoty bo pytałam po czym poznać który osobnik ma biegunkę i odpowiedź była przynajmniej dotycząca 2; Pewnie uxmal umówiłaś się z TheMagdą więc ja już nie będę podrzucać jej regulatora światła (włącza o wybranej godzinie i wyłącza o innej ustawionej). Podłączymy jak pójdziemy z rozi pierwszy raz czyli jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem 23 listopada. Możemy się umówić, że uxmal mając klucz obstawi weekend i w niedzielę przekaże mi klucz gdzieś na trasie w dogodnym dla obu stron miejscu. Wydaje mi się, że nie ma sensu chodzić tam po ciemku (uxmal w środę ), więc w tygodniu będzie się rozi zmienia ze mną. Co Wy na to.
  7. domyślam się, że jest to ten klucz, który miał zostać na stole w kuchni lub który ja miałam dostać, bo dorabianie trzeciego za 30 zł nie ma wielkiego sensu ; przenieśmy ustalenia na pw
  8. Themagda jest w domu , jeśli nie będzie dużej awarii zdrowotnej czeka na szpital do 22 listopada
  9. już się porozumiałyśmy, wszystko (oprócz ciśnienia i cukru) w porzadku
  10. Może jednak trzeba było pojechać skoro juz mamy klucz .... Nie mogę się do Ciebie dodzwonić ciągle "połączenie zablokowane" może wygasła Ci ważność konta jeśli masz na kartę, bo żadna inna przyczyna nie przychodzi mi do głowy .. Miałam Ci wysłać mój numer, zapytać o kod :) oraz mam jeszcze kilka pytań. Napisz jaki problem z tym telefonem
  11. Kosmo pojechał jak dobrze, aby go nie zwrócili z powodu ślepnących oczek
  12. Kociaki szaleją :) ale najważniejsze, ze u Nutki już dobrze
  13. mogę np. ok 12-tej
  14. dobrze, że lepiej ; Nutka chyba poradzi sobie z rudzielcem
  15. Przybywajcie i tu
  16. zapraszam sympatyczki i sympatyków
  17. uiszczone :) 22.10 stan konta 628,05 zł badanie laboratoryjne 190 zł 25.10 stan konta 438,05 zł
  18. themagda co słychać , gorączka minęła?
  19. ale dzielna dziewczynka :) dziękujemy za relację na bieżąco zauważyłam fakturkę :)
  20. 16.10 stan konta 274,92 zł jest wpłata Tysi z przekazu Pani z UK 353,13 zł 22.10 stan konta 628,05 zł
×
×
  • Create New...