Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32066
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. No to poszedł 6.09 stan konta 576,92 zł wydatek hotelik08 - 250 zł 7.09 stan konta 326,92 zł mogłam dodać zaległe grosze z poprzednich miesięcy ale za późno pomyślałam zrobię to następnym razem :)
  2. nie ma co przepraszać może to nowość jak do 31 kg nie płaci się , powyżej 2 paczki i dopłata :)
  3. 21.08 stan konta 516,92 zł wpłaty: shoto 20 zł anica 20 zł Aldrumka 20 zł 6.09 stan konta 576,92 zł
  4. Nie zamówiłam jeszcze bo chciałam uzgodnić odstępstwa w Bosch My Friend nie ma 2 kg gratis, całość ze względu na przekroczenie 31 kg będzie wysłana w 2 paczkach co spowoduje wzrost kosztów o 7 zł : czy zamawiać tak czy coś skorygujesz :)
  5. a dużo ? będzie bazarek ?
  6. nóż się w kieszeni otwiera
  7. super, a Ty :) ciągłe czuwasz :)
  8. i jeszcze mam pytanie na ile lat oceniana jest Roxi przejrzałam 10 pierwszych stron wątku i nie znalazłam info ?
  9. Czy dobrze zrozumiałam, że już nie trzeba wyróżniac ogłoszeń dla kociaków ?
  10. o matko jedyna Tysiu co za seria , bidulki, jutro wyróżnię bo teraz już padam na nos
  11. no to wada całkiem poważna zwłaszcza jak macie tez kury; jednym słowem powinna zamieszkac w mieście i chodzić tylko na smyczy
  12. to będzie już 4 tymczaska w tym roku ? superowo
  13. już po operacji ? jak sie czuje?
  14. hej, hej Tysiu wyjeżdżaj jak tylko możesz. Trzeba dbać o siebie i swoje zdrowie psychiczne. Przez tydzień 2 dom żadnemu z tych psiaków się nie zawali, kotkowi zdalnie też nie da się pomóc. Rok akademicki za chwilę, odpocznij jak tylko możesz (czytałam co napisałaś maczkiem na jednym z wątków). Ja mogę się przygotować, bo nie wiem o psiakach zbyt dużo, i odbierać telefony ale nie jestem dobra w przekonywaniu raczej uważam, że "jak nie to nie"
  15. o matko, już nie będę Cię dręczyć pytaniami, domyślam się, ze karmicielka też nic nie może na to poradzić :(
  16. i nie wiadomo kto go weźmie ?
×
×
  • Create New...