Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32066
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. co się zmieniło od środy kiedy to proboszcz dał kociakowi czas
  2. Jutro coś wyróżnię. Wydaje mi się, ze to sunia dla starszej osoby/osób i najlepiej byłoby ją promować blisko miejsca w którym przebywa. Jak znajdę to ogłoszenie - podeślesz mi link. Też wydaje mi się, ze plakaty w lecznicach maja sens w pobliżu , ale pewnie nikogo kto by mógł to tam zrobić nie ma.
  3. jest ruch - musi się udać :) parafialny kocurek będzie miał dom i może jeszcze jeden/jedna
  4. niestety, a widzę, ze to bilans z połowy czerwca
  5. wyróżniłam, mam nadzieję , że umiejętnie
  6. i zapraszam może coś się uzbiera
  7. i ja zapraszam serdecznie
  8. o matko, przecież na razie może sobie żyć przy tej parafi
  9. myślałam , że jest większa :)
  10. szybko zaglądam do staruszków, postaram się coś dla nich wpłacić pod koniec miesiąca a ile kosztują zamówione budy ?
  11. To żyjcie jak najlepiej
  12. oczywiście konto Animalii otwarte dla wszelkich wpłat
  13. 17.08 stan konta 476,92 zł wpłaty seremarias (sierpień, wrzesień) 40 zł 21.08 stan konta 516,92 zł
  14. Śliczna Myszeczka, dla mnie tez tekst dobry i wesoła sunia czeka na dom :)
×
×
  • Create New...