Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Wpłaciłam 6 x 10. Poprawię statystyki ;)
  2. czasem leci, a później oddaje za tydzień... lepiej niech się 10 razy namyśli, niż funduje psu nowe stresujące akcje
  3. [quote name='Lu_Gosiak']witam:):) w ten sloneczny dzionek:multi:[/QUOTE] Akurat ;) Jakaś burza nad nami, ale my nie jesteśmy zagrożeni powodzią i jak dla mnie może lać do mojego ogródka zamiast gdzie indziej.
  4. Niestety, Lucky może mieć odmienne zdanie od naszego. chciałabym, żeby znowu był wesolutki, ale to jeszcze kilka dni
  5. Czytam codziennie, co u malucha i serce mi się ściska. Kiedy to się skończy? Te dzieciaki naprawdę mają szczęście, że Was spotkały. Szczęście w nieszczęściu.
  6. [quote name='Lu_Gosiak'] od 5 dzis nie moglam spac:shake:[/QUOTE] Niefajnie... Byłam na wątku Nadine, fajną laskę sobie Tolek przygruchał:)
  7. Jutro już będzie lepiej. Obrażony może być trochę ;) Pewnie kijowo się czuje, a przez ten kołnierz nie może sprawdzić, co mu zepsuli :)
  8. [quote name='Owieczka']Portonio jest strasznie kochany :) Juz się nauczył że nie uciekamy jak jest brama otwarta i nie przekraczamy progu jak ciocia nie pozwoli. ....[/QUOTE] Chyba jestem na tym samym etapie, ale u mnie klęski edukacyjne i sukcesy na zmianę :diabloti:
  9. jedną wydmuszkę i dziurkę w brzuszku :( - podobno nieduża...
  10. Wczoraj z Anią się zastanawiałyśmy, ile tego kołnierza będzie... Trudno, trzeba odpękać
  11. Czółko:) Gosia, o 7 rano - oooo to znaczy chora :(
  12. Nie mnie, tylko Kelbiego za łapkę :diabloti: Aniu, Lakuś zjadł coś? Biedulek... ma taką minę na tym zdjęciu - baaardzo niezadowolony - dalej ma taką? Wunia, ile Warsowi się goiło?
  13. [quote name='Wunia'] ... będę ryczała ...[/QUOTE] czyli norma :evil_lol: i zobacz, jak się cudnie zgrywamy - na zmianę :evil_lol:
  14. Ja znalazłam jeszcze dwa :diabloti::diabloti::diabloti: Liczę na współczucie i empatię za miesiąc ;)
  15. [quote name='wiosna']Właśnie była u nas Kasia, wet, która Tolka leczyła - powiedziała, że pycholo jest lepszy, ładny!! :) Nie jest to co prawda całkowite uleczenie, mięśnie dalej są troszkę napięte, ale mniej! :bigcool:[/QUOTE] To trzeba dużo masować teraz, głaskać znaczy :evil_lol: DS z dużą ilością miziania konieczny. Idę wyróżnić dzieciaka w tym Krakowie.
  16. Dobrze, że po wszystkim. Teraz z górki :) A z kręgosłupem to świetna wiadomość. Oby prof. potwierdził, że Lucky jest ok i będzie można brykac z koleżanką ;)
  17. Lakusiu kochany, trzymam kciuki i myślę cieplutko
  18. [quote name='polubek']wydrukuj sobie i opraw w ramkę i postaw przy łóżeczku :diabloti:[/QUOTE] Tak jak ja mam Lakusia :evil_lol:
  19. Ano przecież sama woziłaś... ;)
  20. Rozstanie z banerkiem jest trudne, ale konieczne :) Tfu, nie zapeszaj. Ellig, jaka karma poszła do Owieczki dla Portosika?
  21. Muszę Ellig zapytać. Pewnie poszła przepakowana...
  22. Trzymamy wszystko, za Lakusia i Anię :)
×
×
  • Create New...