-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
[quote name='Lu_Gosiak']ta fotka jest niesamowita i strasznie wzruszajaca http://images42.fotosik.pl/208/54a49b61b719e02fmed.jpg Ta fotka mnie rozwala cały czas jak na nią patrzę. Wunia powinna ją wstawić pod streszczenie z podpisem "happy end"
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
srutututu... allegro to jedno, a kto wołał, żeby do kojca nie oddawać? kto znalazł DT u Kikou? -
I już zawsze tak będzie:
-
KUKI - szczeniaczek, porzucony w lesie JUŻ W NOWYM DOMU!!!
mmd replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Przyszłam po wątku Skrzacika biednego. Ten areszt to schron? Długo nie posiedzi - maluchy znajdują domki. Potrzebne gumtree? bo ostatnio tam głównie produkuję, moge mu zrobić tylko jakie miasto z tych dużych chcesz? -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
nie ma za co:) tyle zrobiłaś dla Luckiego, że niech on pomaga Tolkowi teraz:) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Już napisałam tam na bazarku, to leć :) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
To było sto lat temu wg mnie masz PW, ja idę na wiadomy wątek i robię konkretny wpis, a Ty melduj sie po mnie:) -
Noooo na razie są codziennie:) wczoraj Gapcio, dzisiaj Lakuś, obaj z pakietu "trzech muszkieterów", trzeci muszkieter trochę zamarudził, ale pracujemy nad nim ;)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Mam motywację :) Jak Tolek stoi z ogłoszeniami teraz? Znaczy kiedy były ostatnio poza tymi, co my robimy? -
[quote name='kami_23']Cieszę się, że Gapciowi się udało:) To mój pierwszy piesek na którego płaciłam deklaracje i udało się go wyadoptować:) Szczęścia Gapciu na nową drogę życia![/QUOTE] No to pora rozejrzeć się za następnym:) dziewczyny, obie macie niepodlinkowane banerki
-
Oby! A maluszkowi wątek, zdjęcia, ogłoszenia - teraz mnie nie będzie, bo jadę znów do taty, ale za tydzień wracam i mogę kilka zrobić.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam Toleczka tu: [url]http://szerlok.pl/oferta/niewinnie-skazany-tolek-czeka-na-wybawce-ID20jD.html[/url] z tekstem Ra_duni. Może załapie? -
i studiuje na Uniw Trzeciego Wieku ;) cicho, te trzy dychy sobie czasem odejmuję, tu nie wszyscy muszą wiedzieć :evil_lol:
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Musi ten domek się znaleźć w weekend. Tak nie może być. Poprosiłam Wunię, żeby jak już będzie rozliczała Gapcia, przekazała z mojego bazarku grosz na Toleczka. Ale może to nie będzie wcale potrzebne. Kciuki trzeba trzymać w weekend. -
Jeszcze Tolek w weekend ma domek znaleźć. Alkoholiczką zostaniesz po festynie :) A w moje urodzinki to ja mam referat, ćwiczenia, później dwa wykłady i na deser 3 godz. ciurkiem po angielsku, w sumie 10 godzin. Dlatego to przyspieszenie jest mi bardzo na rekę;) W końcu to tylko 44 lata, a nie jakieś straszne 30 albo 40 :evil_lol:
-
Demi :crazyeye: Podglądałaś? :evil_lol: Super, prawda? Musiało być parę zakrętów widocznie...
-
A ja i ciocia Wunia musimy skończyć te nasze nieszczęsne studia i zrobić wizytę poadopcyjną:) I jeszcze jedna rzecz, o której tu nie było pisane ostatnio, bo w tym wirze umknęło: sąsiadki, które chciały adoptować Lakusia, nadal go kochają, a Lucky chociaż mieszkać tam nie ma najmniejszego zamiaru to chętnie zachodzi codziennie na obiadki;) Panie robią mu różne dobre rzeczy, np. jeśli udko z kurczaka to bez skórki, bo niezdrowo. Dzisiaj była wołowinka. To naprawdę raj dla niego. Ma kochającą Panią i jeszcze obok dwie... hmmm... babcie??? ;) które mu dogadzają.
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
mmd replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Transport to jednorazowy wydatek, a hotel być może na dłuższy czas. Nie ma co się sugerować odległością. -
Aniu, Ty nie masz avatarka Ja proponuję coś z tym zrobić ;)
-
Mam nadzieję, że będą fotki i filmiki. To dla wszystkich innych, bo ja - wiadomo - będę na bieżąco, w końcu muszę wiedzieć co u MOJEGO ogonka :diabloti:
-
[quote name='Wunia']wrrrrrrrrrrrrr ... to mój wątek, ja tu jestem od komunikatów :mad::mad: [B]Ciotki i Wujkowie - impreza u Lakusia[/B] :multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Ale miałaś opóźnienie:eviltong:
-
Mój był zawsze ogonek:) A Ania robiła tak filmiki chyba, żebym ten ogonek mogła pooglądać. Już kiedyś pisałam, że jeszcze w Rawie i później przez wiele dni on miał ten biedny ogonek wciśnięty pod siebie, taki biedny był. A teraz - ogonek w górze, gęba uśmiechnięta, ach... żyć nie umierać.
-
Prawda? Gdyby nie Wy i Wasze wsparcie nie byłoby tak. Mój (już nie mój ;)) kochany Lakuś bezpieczny.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Tolek - Ty musisz jutro, żeby zachować rytm:) -
Lakuś śpiewa, że chce małe Lakusie :evil_lol: Cieczka u suni, a kawaler nie ciachnięty. Ania powiedziała, że Lakuś pięknie wyje. Jasne... Lakuś wg Ani wszystko pięknie robi:) Gdzie taki drugi dom się znajdzie?