Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='margo001']Dzisiaj od lutego otrzymalam pierwszy email w sprawie Amika, aż mnie zdziwiło......ale pewnie domyślacie się co odpisałam :evil_lol:[/QUOTE] Pewnie, że się domyślamy ;)
  2. Cześć Gapciu Ellig, co za bidę wstawiłaś? Bez pomocy dziewczyn z tamtej okolicy nie ruszymy.
  3. Nadrobi później, jak się przestawi z panienek na żarcie:)
  4. Ślicznie wygląda:) I całkiem młodo :evil_lol: A choróbska poszły sobie precz :multi:
  5. Wróciłam chociaż wcale mi się nie chciało wyjeżdżać. Cała jestem obolała i kuśtykam - to się nazywa aktywny wypoczynek;) Tata ma dużą leśną działkę i uważa za legalne tylko sosny, świerki i czarne jagody. Samosiejek dębów i klonów od groma, niektóre całkiem spore;) Polatałam sobie z sekatorem i piłą i pobawiłam się w wyrwidęba:evil_lol:
  6. Biedulek... takie zmiany w kółko - chodzi - nie chodzi, boli. Strasznie żal:(
  7. Cześć, Toleczku kochany. Gosia, byłam pewna, że jestes jasną blondynką:)
  8. Aniu kochana, nie martw się. Mały jest szczuplutki, ale już całkiem odkarmiony. Jak to dobrze, że u Ciebie został, włosek z łebka mu nie spadnie ;)
  9. Jeszcze musiałam zajrzeć. Pa Lakusiu, przechodzę na odbiór telefoniczny.
  10. Ja już naprawdę jedną nogą poza domem, ale musiałam zajrzeć i dołożę na razie 20 stałej, może się chłopakowi rozkręci:) I żeby rozwiązać problem pierwszego miesiąca, wpłacę za 5 miechów z góry. Tylko do czw. mnie nie ma.
  11. Dzięki za życzenia:) Ogłoszenie usunęłam, bo mi dalej maile przychodzą. W południe wyjeżdżam, nade mną taka impreza, że ściany sie trzęsą ale niech sobie szaleją, rano moje dziecko im jakiś metal zapuści :evil_lol:
  12. Toleczku, znajdź grzecznie domek:) Poproszę sms-ka, oczywiście tylko dobre nowiny.
  13. Dziękuję Ellig:) Gapciuszku, w czwartek wracam;) Może sie gdzieś miniemy.
  14. Ja jestem, ale na moment. Do zobaczenia w czwartek! :)
  15. Dziękuję jeszcze raz wszystkim! Kochane jesteście:) Do domków poszły dziś dwa pieski:) Jeden nie z mojego, ale drugi chyba mojego ogłoszenia:) To bardzo fajne uczucie, że jakiś psinek - tak małym kosztem przecież - znalazł domek:multi:
  16. Żartujesz?? :) No bajka po prostu. Twoja mama ma dziś urodziny? Ja też, ale nie mam córki to chyba nie o mnie chodzi:evil_lol::evil_lol:
  17. Podmieniłam ogłoszenie Bolusia na Azora, bo nadal jest wyróżnienie i szkoda. Jutro wyjeżdżam i wracam w czwartek, to zajrzę sprawdzić, co słychać i mam nadzieję na dobre wiadomości;) [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Terierowato-jamnikowaty-Azor-W0QQAdIdZ207056488[/url]
  18. Odmeldowuję się i spadam kimnąć po szkolnej mordędze.
  19. Bądź szczęśliwy Boluś w nowym domku:) Wszystkiego dobrego psiaczku!
  20. Dostałam maila o szczylka, przekierowałam na telefon:)
  21. Dzięki wielkie, bardzo mi miło, naprawdę. Właśnie wróciłam z budy, dostałam piąteczkę (z plusem), Wunia też bo wspólna robota (jak zwykle). Teraz popijam bąbelki, które TZ serwował i idę dalej sprawdzić, który piesek dziś znalazł domek:)
  22. Nie załamiesz się. Jest też miejsce po Sarze. I tamto, co pisałam. Jak ma parę dni to nie ma co...
  23. Nie olały tylko oblały i teraz sa niedysponowane deczko A my z Wunią dziś balowałyśmy straszniście, woda mineralna i herbatka, starość nie radość... jedna nogi, druga głowa, jakos się uzupełniamy na szczęście
×
×
  • Create New...