[quote name='margo001']Dzisiaj od lutego otrzymalam pierwszy email w sprawie Amika, aż mnie zdziwiło......ale pewnie domyślacie się co odpisałam :evil_lol:[/QUOTE]
Pewnie, że się domyślamy ;)
Wróciłam chociaż wcale mi się nie chciało wyjeżdżać. Cała jestem obolała i kuśtykam - to się nazywa aktywny wypoczynek;) Tata ma dużą leśną działkę i uważa za legalne tylko sosny, świerki i czarne jagody. Samosiejek dębów i klonów od groma, niektóre całkiem spore;) Polatałam sobie z sekatorem i piłą i pobawiłam się w wyrwidęba:evil_lol:
Ja już naprawdę jedną nogą poza domem, ale musiałam zajrzeć i dołożę na razie 20 stałej, może się chłopakowi rozkręci:)
I żeby rozwiązać problem pierwszego miesiąca, wpłacę za 5 miechów z góry.
Tylko do czw. mnie nie ma.
Dzięki za życzenia:)
Ogłoszenie usunęłam, bo mi dalej maile przychodzą.
W południe wyjeżdżam, nade mną taka impreza, że ściany sie trzęsą ale niech sobie szaleją, rano moje dziecko im jakiś metal zapuści :evil_lol:
Dziękuję jeszcze raz wszystkim! Kochane jesteście:)
Do domków poszły dziś dwa pieski:) Jeden nie z mojego, ale drugi chyba mojego ogłoszenia:) To bardzo fajne uczucie, że jakiś psinek - tak małym kosztem przecież - znalazł domek:multi:
Podmieniłam ogłoszenie Bolusia na Azora, bo nadal jest wyróżnienie i szkoda. Jutro wyjeżdżam i wracam w czwartek, to zajrzę sprawdzić, co słychać i mam nadzieję na dobre wiadomości;)
[url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Terierowato-jamnikowaty-Azor-W0QQAdIdZ207056488[/url]
Dzięki wielkie, bardzo mi miło, naprawdę.
Właśnie wróciłam z budy, dostałam piąteczkę (z plusem), Wunia też bo wspólna robota (jak zwykle).
Teraz popijam bąbelki, które TZ serwował i idę dalej sprawdzić, który piesek dziś znalazł domek:)
Nie olały tylko oblały i teraz sa niedysponowane deczko
A my z Wunią dziś balowałyśmy straszniście, woda mineralna i herbatka, starość nie radość... jedna nogi, druga głowa, jakos się uzupełniamy na szczęście