-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Co to ma być? ja się pytam - mam pisać w ogłoszeniach, że dom z basenem wymagany? ;) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosna']Haha, nastepna ;p Juz mi Gosia do piwnicy chce zagladac![/QUOTE] To jeszcze nie zajrzała? :evil_lol: uuuuu - jak nic przeoczenie :diabloti: -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Link do ogłoszenia: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-labkowaty-Tolek-Wspanialy-W0QQAdIdZ213790418[/url] jak mam powymieniać zdjęcia na inne to jestem do dyspozycji:) -
Mój ma kilka przezwisk, najłagodniejsze to "apage satanas" :diabloti: Szczeniaki są wykańczające ;), ale to tak krótko trwa... a później z rozrzewnieniem będziesz wspominać te psoty.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Ale macie zachciewajki:) Wunia mi przysłała 75 za poprzedni tydzień, a za ten już nie mieszamy - po prostu nie wysłałam deklaracji. Może tak być? -
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']dokładnie:) a gdzie Motuś ma ogłoszenia?[/QUOTE] Gdzieś w czeluściach wątku... chyba dawno nikt nie robił zdaje mi się. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Nie martw się, wszystko w normie:) Dwa miesiące temu latałam tak samo:) Po lesie z laptopem, a co! -
[quote name='koosiek']Szybko ten dom znalazła, przecież te zdjęcia są sprzed kilku dni...[/QUOTE] Zdjęcia są z 15 czerwca. Też mi coś przemknęło przez głowę, ale to już udzielanie się zbiorowych emocji. Jaki interes mieliby, żeby zatrzymać ją po cichu dla siebie? Chyba żaden. Liczę na to, że dowiemy się czegoś o domu. I przy okazji o pozostałych dwóch psiakach. Xmatrix wróci 14 lipca z wygnania.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Wreszcie Was przyniosło :) Zdążyłyśmy z Wunią winko wypić w tzw. międzyczasie. -
Jaki śliczny mopik ;) Może z byle jakiego jedzenia ta sierściuszka taka niefajna. U mnie w domu resocjalizacja przebiegała podobnie, psy "dostawały bana" - jak mój syn wymyślił:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Wyróżniony od nowa Tolek - pod poprzednim adresem, bo dalej go potrzymam na warszawskiej ziemi. Podmieniłam zdjęcia. A tu mały offik - bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188568-Nowe-ciuszki-i-nie-tylko-na-Doga-Lapsa-i-Rudusia-do-11.07?p=14978850#post14978850[/url] Dziś uczestniczyłam po raz pierwszy w adopcji szczurków - bardzo męczące zajęcie, muszę odespać (po raz czwarty dzisiaj :)) -
RUDUŚ - niewidomy spaniel od roku w DT - RUDUŚ za TM ... [']
mmd replied to Dzika_Figa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188568-Nowe-ciuszki-i-nie-tylko-na-Doga-Lapsa-i-Rudusia-do-11.07?p=14978850#post14978850[/url] - nie jest wielki, ale może grosik wpadnie. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Ładny Tolek w trawie:) i jakieś niezłe nogi gratis - znów jak gdzieś wstawię to będzie chętny na adopcję właścicielki :diabloti: Po południu robię bazarek na obornickie psiaki - Doga, Rudusia i Lapsa. Wrzucę później link, może coś kogoś skusi;) -
[quote name='Ra_dunia']wciśnij im Tolka ;) Też fajny :D[/QUOTE] Na Lu_Gosiaka chętny już jest;)
-
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
To strasznie się ślimaczy. Młody, ładny i nic. Naprawdę zdjęć trzeba, takich z bliska i z człowiekiem, fajnie, jakby dawał łapkę - coś tak mi chodzi po głowie. Wiem, że łatwo sobie pisać, a gorzej zrobić, ale niech sobie idzie już ten młody byczek do chałupy:) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Może któreś podmienimy? Dostałam przed chwilą wiadomość z gumtree - niestety nie chodziło o Tolka, tylko o kawę lub spacer z uroczą opiekunką pieska :evil_lol: Lu, mówiłam, że Ciebie wyadoptujemy :diabloti: -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']paraliż Tolka w ogóle nie byl tam leczony!! przeciez nie moglam sie doprosic...[/QUOTE] Wydawało się, że to odosobniony wypadek. Co się stało to się nie odwróci, ale po wpisie Wiosny było zero reakcji, ani słowa wyjaśnienia czy przeprosin. Już mi się to nie bardzo spodobało. Teraz czytam, że inny pies pogryziony i wyszło dopiero po zabraniu szydło z worka (Amos). Ketuni Leo niedożywiony. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Wiem. Ja pisałam o warunkach lokalowych. Natomiast nie fair jest to, że psu się coś robi bez konsultacji z opiekunem. Gdyby mojego osobistego psa wet leczył w szpitaliku i robił z nim co mu się podoba i co wykracza poza konieczne w danym momencie środki ratujące życie lub zdrowie to bym mu jaja wyrwała razem z płucami. To samo dotyczyłoby każdego psa, za którego czuję się odpowiedzialna.