Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Co to ma być? ja się pytam - mam pisać w ogłoszeniach, że dom z basenem wymagany? ;)
  2. [quote name='wiosna']Haha, nastepna ;p Juz mi Gosia do piwnicy chce zagladac![/QUOTE] To jeszcze nie zajrzała? :evil_lol: uuuuu - jak nic przeoczenie :diabloti:
  3. Link do ogłoszenia: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-labkowaty-Tolek-Wspanialy-W0QQAdIdZ213790418[/url] jak mam powymieniać zdjęcia na inne to jestem do dyspozycji:)
  4. Szkoda, że tak jest i że tak nieprzyjemnie. Obawiam się, że emocje się dopiero rozkręcą i padnie jeszcze wiele niepotrzebnych słów, z obu stron. Za Miszke trzymam kciuki, oby miała dobry domek już na zawsze:)
  5. Mój ma kilka przezwisk, najłagodniejsze to "apage satanas" :diabloti: Szczeniaki są wykańczające ;), ale to tak krótko trwa... a później z rozrzewnieniem będziesz wspominać te psoty.
  6. Ale macie zachciewajki:) Wunia mi przysłała 75 za poprzedni tydzień, a za ten już nie mieszamy - po prostu nie wysłałam deklaracji. Może tak być?
  7. Dobrze, że ma dom, szkoda, że ta wiadomość w takiej atmosferze, ale tak wyszło. Wizytę trzeba zrobić, nawet dla świętego spokoju.
  8. Wiem, rozumiem. Więcej widzę i jestem bardziej podejrzliwa niż wynika to może z moich postów. To jednak trzymam dla siebie, dokąd nie mam pewności, bo kamieniem łatwo rzucić... Na pewno uda się dowiedzieć, co u psiaków, bo będzie tam spory ruch.
  9. [quote name='tripti']dokładnie:) a gdzie Motuś ma ogłoszenia?[/QUOTE] Gdzieś w czeluściach wątku... chyba dawno nikt nie robił zdaje mi się.
  10. Nie martw się, wszystko w normie:) Dwa miesiące temu latałam tak samo:) Po lesie z laptopem, a co!
  11. [quote name='koosiek']Szybko ten dom znalazła, przecież te zdjęcia są sprzed kilku dni...[/QUOTE] Zdjęcia są z 15 czerwca. Też mi coś przemknęło przez głowę, ale to już udzielanie się zbiorowych emocji. Jaki interes mieliby, żeby zatrzymać ją po cichu dla siebie? Chyba żaden. Liczę na to, że dowiemy się czegoś o domu. I przy okazji o pozostałych dwóch psiakach. Xmatrix wróci 14 lipca z wygnania.
  12. Misza. na stronie hotelu też jest info z wczorajszą datą, że ma dom... tu link: [url]http://www.vetoborniki.pl/photogallery.php?photo_id=105[/url]
  13. Napisałam do xmatrix - sunia ma dom, ale mi niepokój został. Nie wiemy, jaki dom, kiedy, co i jak... dziwny jest ten wątek - trzy psy i zero ruchu praktycznie. A dziś dowiaduję się, że jedno ma domek. A pozostałe dwa?
  14. Wreszcie Was przyniosło :) Zdążyłyśmy z Wunią winko wypić w tzw. międzyczasie.
  15. Jaki śliczny mopik ;) Może z byle jakiego jedzenia ta sierściuszka taka niefajna. U mnie w domu resocjalizacja przebiegała podobnie, psy "dostawały bana" - jak mój syn wymyślił:)
  16. Wyróżniony od nowa Tolek - pod poprzednim adresem, bo dalej go potrzymam na warszawskiej ziemi. Podmieniłam zdjęcia. A tu mały offik - bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188568-Nowe-ciuszki-i-nie-tylko-na-Doga-Lapsa-i-Rudusia-do-11.07?p=14978850#post14978850[/url] Dziś uczestniczyłam po raz pierwszy w adopcji szczurków - bardzo męczące zajęcie, muszę odespać (po raz czwarty dzisiaj :))
  17. Bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188568-Nowe-ciuszki-i-nie-tylko-na-Doga-Lapsa-i-Rudusia-do-11.07?p=14978850#post14978850[/url] - nie jest wielki, ale może grosik wpadnie.
  18. Zapisuję sobie wątek. Wrzuciłam też link na nowopowstały topik. Chciałabym się dowiedzieć, co się dzieje z ta sunią.
  19. Ładny Tolek w trawie:) i jakieś niezłe nogi gratis - znów jak gdzieś wstawię to będzie chętny na adopcję właścicielki :diabloti: Po południu robię bazarek na obornickie psiaki - Doga, Rudusia i Lapsa. Wrzucę później link, może coś kogoś skusi;)
  20. [quote name='Ra_dunia']wciśnij im Tolka ;) Też fajny :D[/QUOTE] Na Lu_Gosiaka chętny już jest;)
  21. To strasznie się ślimaczy. Młody, ładny i nic. Naprawdę zdjęć trzeba, takich z bliska i z człowiekiem, fajnie, jakby dawał łapkę - coś tak mi chodzi po głowie. Wiem, że łatwo sobie pisać, a gorzej zrobić, ale niech sobie idzie już ten młody byczek do chałupy:)
  22. Może któreś podmienimy? Dostałam przed chwilą wiadomość z gumtree - niestety nie chodziło o Tolka, tylko o kawę lub spacer z uroczą opiekunką pieska :evil_lol: Lu, mówiłam, że Ciebie wyadoptujemy :diabloti:
  23. Jakie to wspaniałe - Viki z łańcucha po trzech miesiącach ma plażowanie, bieganie i całe szczęśliwe życie:) Aż miło patrzeć!
  24. [quote name='Lu_Gosiak']paraliż Tolka w ogóle nie byl tam leczony!! przeciez nie moglam sie doprosic...[/QUOTE] Wydawało się, że to odosobniony wypadek. Co się stało to się nie odwróci, ale po wpisie Wiosny było zero reakcji, ani słowa wyjaśnienia czy przeprosin. Już mi się to nie bardzo spodobało. Teraz czytam, że inny pies pogryziony i wyszło dopiero po zabraniu szydło z worka (Amos). Ketuni Leo niedożywiony.
  25. Wiem. Ja pisałam o warunkach lokalowych. Natomiast nie fair jest to, że psu się coś robi bez konsultacji z opiekunem. Gdyby mojego osobistego psa wet leczył w szpitaliku i robił z nim co mu się podoba i co wykracza poza konieczne w danym momencie środki ratujące życie lub zdrowie to bym mu jaja wyrwała razem z płucami. To samo dotyczyłoby każdego psa, za którego czuję się odpowiedzialna.
×
×
  • Create New...