Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Ode mnie:) Widziałam zdjęcia z Obornik - jako szpitalik to dobre miejsce, ale dla zdrowych, ruchliwych psów takie małe klateczki - nie podoba mi się, nawet jeśli są wypuszczane na parę godzin. Gdybym miała tam oddać chorego psa, który nie rusza się dużo - nie miałabym oporów, ale zdrowego na tymczas na pewno nie.
  2. Staszek po przeprowadzce? Nie nadążam:) To już można grupowe foty strzelac i grupowe ogłoszenia robić :evil_lol:
  3. Napisać do moda albo zmienić tytuł wątku na "ma już dom" i to też działa:) Podoba mi się to noszenie po schodach, pies musi być odpowiednio traktowany:)
  4. Widocznie nie można miec wszystkiego. Dobrze, że pobył z nami trochę, że pomachał ogonkiem, nie umarł sam w tej betonowej rurze... Zostawił ślady swoich łapek tutaj i był psem Ani, a nie bezimiennym, bezdomnym, anonimowym psiakiem. To całkiem sporo.
  5. [quote name='Lu_Gosiak']czołem wszystkim:loveu::loveu: co zrobic z tym Tolkiem, jak On sie do domu nie wybiera:mad::mad:[/QUOTE] Zabrać do siebie??? ;)
  6. Ciocia Wunia obroniona:) Odmeldowała się chwilę temu. Żyje.
  7. Przez różne zawirowania długo nie zaglądałam, a tu tyyyle fotek. Dzieciaki urosły niesamowicie:)
  8. [quote name='Ra_dunia']wróciłam a Tolek nadal bez domu?? Dziwne...[/QUOTE] Niewybaczalne... ale pracujemy nad tym:)
  9. [quote name='lika1771']Cioteczki jak myslicie,jak umre to Ja spodkam? czy po smierci ja zobacze?[/QUOTE] Tego nikt nie wie. Mocno wierzę w to, że jest jakiś inny wymiar, gdzie spotkamy kiedyś wszystkich, których chcemy jeszcze mieć koło siebie. Ty masz jeszcze trochę do zrobienia tutaj, jak my wszyscy, jeszcze wiele psiaków nas potrzebuje. Dla tych, które czekają na nas za TM, musimy się pozbierać i pomóc ich braciom, siostrom...
  10. Wszyscy przez to przechodzimy. Natrętne myśli, że można było coś zrobić chyba ma każdy. Ale - jak słusznie napisała ta psycholog - wtedy była inna perspektywa, a to co się stało, mogło się nie wydarzyć. Gdyby pies wpadł pod samochód to zaręczam, że byłoby tak samo, że można było iść inną drogą, mocniej trzymać... wszystkiego nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Bela napisała już z innej pozycji - po roku, po dwóch, zostaje smutek, żal, że już nie ma tego ukochanego futerka, ale już masz większy dystans do tych przeżyć, przychodzi pogodzenie się ze stratą, z tym, że wszystko przemija - my też kiedyś odejdziemy. Dla mnie też nowy pies nie jest "zamiast", ale jest to jednak "psi ród" i kropka.
  11. Zrobione. Szkoda, że można tylko 4 zdjęcia.
  12. [quote name='Lu_Gosiak']rachunek za wszystko wystaw cioci Wuni;):evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Za wyróżnienie i galerię na gumtree razem 75 zeta, niestety. Kolejny tydzień (jeśli ten nie przyniesie efektów) chyba puścimy już bez galerii, bo to pożeracz kasy.
  13. Przyszła paczka z rzeczami Lakusia. Smycz, obroża i namordniczek kupiła Majqa i do Niej wracają. ArtroHa, kołnierz, obroża p.kleszczowa - to już Wunia musi zagospodarować. U mnie (na pamiątkę) zostają szeleczki, które kupiła Ania i piłeczka, którą Lucky dostał od Omar. Poza tym Ania przysłała fajne rzeczy na bazarek, który zrobię - musimy z Anią pomyśleć, na jaki cel. Ciągle jest mi bardzo ciężko. Jak się pogodzić z takim czymś? Nawet nie bardzo mam ochotę wchodzić na nowe wątki - nie mogę się przełamać. Wszystko - tak wyczekiwana obrona, lato, wakacje - nie ma znaczenia. Brakuje tego radosnego pyszczka, machającego ogonka...
  14. [quote name='Anja2201'][B] Portos jutro jedzie do nowego domku , pan po niego przyjeżdża :):) A ja mam pytanie ,Po portosku zostanie jakieś 200 zł (coś koło) , czy zgodzicie się żeby te pieniążki przekazać Korze ??[/QUOTE] Się cieszę i się zgadzam :)
  15. To jeszcze tu wyróżnione;) [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5807533_labkowaty_tolek_wspanialy.html[/url]
  16. Co Ty wiesz o eksplodowaniu :diabloti: mi chyba przeszło z grubsza, ale 27 godzin spałam. Tolek - trochę marketingu mu dołożyłam :) [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-labkowaty-Tolek-Wspanialy-W0QQAdIdZ213790418[/URL] wyróżnienie i galeria (która może ruszyć z opóźnieniem jak poprzednio)
  17. Ale by było świetnie, jakby to małe utrapienie miało już domek:) Podczytywałam, ale cichutko, żeby nie zapeszyć. Owieczko, jakby Ci było smutno bez łobuza to ja mam kopię zapasową w domu, przynajmniej z charakteru ;)
  18. [URL="http://demotywatory.pl/7/Wakacje"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/3209_500.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL="http://demotywatory.pl/7/Wakacje"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/3209_500.jpg[/IMG][/URL]
  20. Ciotka obroniona, ledwie żywa. Za dogomanię piątka, z egzaminu piątka (Lu powiedziała: kujon), ale żeby nie było, końcowo 4,5 na dyplom. Średnią ze studiów miałam 4,4 jakoś tak... Pani prof. z komisji przepytała mnie z dogo - albo chciała zweryfikować moją twórczość, albo będzie nowa dogomaniaczka :diabloti: Ładną laurkę Wam wysmarowałam w tej pracy:) A teraz idę dalej spać:p
  21. Dostałam info, że majty w drodze. Też szczęście w nieszczęściu.
  22. Lucky - dziękuję. Ty wiesz za co.
  23. Dzisiaj mija dwa lata od śmierci mojego ukochanego Kłoptusia. Wierzę, że był Twoim duszkiem opiekuńczym, Lakusiu. Teraz jesteście gdzieś razem, ale mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy wszyscy. Tęsknie za Wami chłopaki
  24. Hej Tolkowe :) Jak miło, coś wakacjami lekko zapachniało. Toleczkowe gumtree jutro się skończy, coś ten Wrocław nie za bardzo... no i nie wiem co dalej robimy... Przeziębienie chyba mi przeszło
  25. [quote name='Lu_Gosiak']to do wyra marsz sie kurowac:mad::mad:[/QUOTE] musiałam wyleźć sprawdzić czy świat istnieje:)
×
×
  • Create New...