Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. przerzucony [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Niewinnie-skazany-Tolek-czeka-na-wybawce-W0QQAdIdZ209680333[/url]
  2. No to może byłoby takie rozwiązanie: wyciągnąć go do Obornik (hotelik u weta), tam ciachnąć, przetrzymać ze dwa tygodnie i wyjazd do Ciebie. To jedyne co mi przychodzi do głowy :roll:
  3. ...na dowolnie wybranym boku... :loveu:
  4. Mój malutki wkład w dzieło szukania domu :) [FONT=Arial]http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Fantastyczny-roczny-pies-w-typie-wilczarza-W0QQAdIdZ209698311[/FONT] [FONT=Arial]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,16500,Lw==.html[/FONT] [FONT=Arial]http://www.morusek.pl/ogloszenie/22769/Fantastyczny-roczny-pies-w-typie-wilczarza/[/FONT] [FONT=Arial]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5493771_fantastyczny_roczny_pies_w_typie.html[/FONT] [FONT=Arial]http://trojmiasto.szerlok.pl/oferta/fantastyczny-roczny-mieszaniec-wilczarza-ID26qQ.html[/FONT]
  5. Jutro o 13.30 kciuki potrzebne. akcja jajeczka...
  6. czesc malutki konczy sie wyroznienie gumtree, chyba na krakow przerzuce
  7. A może dałabyś radę go zabrać i wykastrować już na swoim gruncie? Gojenie pójdzie w domku, a nie w schronie. Już by się trochę rozkręcił.
  8. [quote name='Alex78']Moja telefoniczna rozmowczyni jest bardzo zainteresowana fibi. Czytała wątek. Niepokoi ją bronienie miski. pyta czy Fibi nadal tak robi. Jamor, jak mozesz to odpisz.[/QUOTE] A może po prostu Panią przekierować do Jamora na telefon. To naprawdę wygląda obiecująco nie można zmarnować takiej szansy.
  9. [quote name='Ellig']Watek juz zostal zalozony:) Dziekuje z ka(Wunie):)[/QUOTE] I trzeba szukać po dogo:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/187049-Czorcik-w-typie-wilczarza-szuka-swojego-cz%C5%82owieka[/url]
  10. Znalazłam wątek, Ellig, ładnie to tak nie podawać linków? ;) Jeszcze dogrzebałam się do czegoś: http://www.wilczarz.pl/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=3&id=38&Itemid=37
  11. Może Ra_dunia coś wymyśli. Pisze fajne teksty, takie optymistyczne i zachęcające.
  12. Mamusia wykombinowała jak skłonić niejadka do zjedzenia czegokolwiek :roflt::roflt::roflt:
  13. To idealne byłoby. Wymęczona Fibi to szczęśliwa Fibi. Tylko ta jamniczka...
  14. Teraz Wunia będzie dwa tygodnie płakać i spać Taka tradycja;)
  15. [quote name='Wunia']Lu, a kiedy masz urodziny?[/QUOTE] Po Twoich:) Musimy wymyślić inna okazję
  16. Oki, dzięki:) Do Ani nie dzwoniłam jeszcze (tzn. do Lakusia), niedobra ze mnie ciotka, ale ogarniam pranie (cholerna mała pralka, dni jej policzone;)) i jeszcze chłop mnie ciągnie na zakupy. O, losie:diabloti:
  17. O, tutaj mowa o Lakusiu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Dobrze się składa, że jesteśmy przy rozliczeniach. Wuniu, proszę Cię bardzo z tych 500 mojego depozytu wyślij Ani 380 na kastrację, badania, które zapłaciła i RTG (bo tyle razem miało być) a resztę czyli 120 na moje konto albo bezpośrednio tu (jak Ci wygodniej): http://www.dogomania.pl/threads/134196-%C5%9Al%C4%85sk-Psia-tragedia-po-roku-powr%C3%B3t-z-adopcji!zbieramy-na-hotel-brakuje-210zl!!! tylko WAŻNE - z adnotacją, że to moja deklaracja za 6 miesięcy.
  19. Ale Słupsk zewsząd daleko. Dlatego wrzuciłam Koszalin a dziewczyny z zachodniopomorskiego mają i tak bliżej niż my. Może Litterka ma jakiś znajomości bliżej... To pomorskie słabo zaludnione przez dogomaniaków
  20. Przylazłam na zaproszenie, ale nie wiem jak pomóc:( Bardzo smętny ten psiak. Powinien szybko iść na DT do kogoś, ale to nierealne...
  21. [quote name='Bjuta']Motuś, wcale nie jesteś żaden spaślak! Jakieś kalumnie rzucano Ci na tym wątku prosto w pysk! Jesteś nadał całkiem foremnym pieseczkiem! :lol:[/QUOTE] No dobra, mogę odszczekać :evil_lol:
  22. Słupsk: [URL]http://www.dogomania.pl/members/91988-lika1771[/URL] Poza tym: Litterka, gameta zachodniopomorskie: Cudak, Greven No jak nie znasz? ;) Z Koszalina: [URL]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?&field2=koszalin&order=desc&sort=posts&pp=30[/URL] Ciotki od wilczarzy: [url]http://www.dogomania.pl/forums/529-Wilczarz[/url]
  23. Po akcji ogłoszeniowej chyba cisza... Toleczku, idź ty już do domku, proszę :)
×
×
  • Create New...