Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Jeszcze mamy Kraków, Wrocław, Trójmiasto... no i festyn mamy ;)
  2. Nie mają wyjścia. Mojego tylko ta jedna toleruje i daje sobie nawet grzebać w pysku:) Czego on tam szuka, nie mam pojęcia ;) A Lakuś też wyboru nie miał, chociaż teraz jak Ania mówi, z kotem są wielkimi przyjaciółmi. Z dziewczyną szlaban na widywanie się, chyba że chcemy małe Lakusie :evil_lol:
  3. Jasne, telefon tak:) Tolek w Warszawie: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Niewinnie-skazany-Tolek-czeka-na-wybawce-W0QQAdIdZ207982809[/url] bez wyróżnienia, do jutra dowisi na pierwszej, wrócę z budy i wyróżnię. Jakby mnie coś zaćmiło, to wyślij eska kole północy ze szturchnięciem;)
  4. Ok, przerzucę na W-wę. Nie, nie wczasy, moja "zmiana" u taty, ale mi tam dobrze jest, las, cisza i ptaszki, no i kawał psicy do mamlania. Tylko netu nie będę miała. W czwartek wracam.
  5. A to się zadziało, jak mnie nie było:) Oby to był ten domek:)
  6. On był dodany 21 maja, a wyróżniony 22 chyba. Szybko spadł i gumtree dopiero rano mi pewnie przyśle powiadomienie. W niedzielę mnie już nie będzie. A nie lepiej go na weekend wyróżnić, ludzie mają czas na grzebanie w necie?
  7. Właśnie dobrnęłam do telefonu a tam sesemesek od Gosiaczka. No cudnie, pięknie, fantastycznie! Doczekała się bidulka:)
  8. Dzięki :) Ania ze mną gadu gadu przez telefon, a tu swoją drogą majstruje:) Gosiu dzięki za przepiękne życzenia:) Koleżanka Wunia sprawiła mi prezent: dwa oprawione śliczne zdjęcia, na jednym jest mój smarkacz z Wuniową labcią, a na drugim... no kto? Lakuś oczywiście z labcią Ani:) Komentarz "Twoi chłopcy i ich dziewczyny" :evil_lol: Teraz w sypialni mam "rodzinne" zdjęcia :)
  9. Kończy się dzisiaj. Pamiętam i pilnuję:)
  10. Zrobione na Poznań: [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Kuki-szczeniaczek-mix-ON-porzucony-w-lesie-szuka-domku-W0QQAdIdZ207958464[/url]
  11. Znalazłam takie coś: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186408-Pilnie-potrzebny-transport-WROCLAW-TROJMIASTO?p=14756644#post14756644[/url]
  12. To mogę spokojnie wyjechać. Dzieci rozdysponowane:) Nie zapomnijcie wysłać eska do Ra_duni:) No i trzeba myśleć o Viki.
  13. Serwis info: wszyscy się cieszą, Lakuś chodzi dumny z podniesionym ogonkiem, na lunch tradycyjnie wpadł do sąsiadek. A kot największym przyjacielem psa ;)
  14. [quote name='Wunia']Czołem Tolek i Tolkowe Ciotki i Wujkowie ;)[/QUOTE] czołem:) Kiedy będzie wiadomo, że Tolkowi się poprawia?
  15. droga kręta była to i trafić trudno :evil_lol:
  16. Też już mówię dobranoc wszystkim. Oby nowy dzień przyniósł cos dobrego.
  17. y s o l o m[kropka] f o r a .pl /weterynaria,9/kulawizna,115-60.html A teraz może lepiej. Wpisz sobie bez spacji. albo w google wystarczy końcówkę wpisać i wyskoczy. Jestem z Wami.
  18. Trochę pozmieniałam w gumtree - może jakaś dusza litościwa zobaczy. To na Wrocław zniknęło, usunęli?
  19. Pa pa, Wuniu Królewiątko pewnie już śpi u swojej ukochanej Pani :)
  20. [quote name='Lu_Gosiak']nie stracę nie ma obawy.....;) byle mi nikt kitu nie wciskal:eviltong::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ja z nimi nie gadałam to nie wiem, co i jak i kiedy. Skąd brać te hoteliki i miejsca w nich, tak myślę, że wszyscy tam pakowali psy i trochę się przegięło. A dla mnie jeden wniosek z tego i sprawy AlinyS - pilnować psa jak swojego i tak jak Ty - jakieś wątpliwości, reagujesz.
  21. Globus lepiej, w uszach szumi, dzwoni, zupełnie jakbym nad morzem była :)
  22. Bo to chciałoby się powiedzieć chłop z jajami:)
  23. U Tolka należy bywać przynajmniej 5 razy dziennie - nowy punkt regulaminu Gapciociotek, to raz. A dwa - należy dbac o Lu_Gosiak, bo jak ona straci optymizm to wszystkie psy zaczną wyć ze zmartwienia i będzie przesr.....e.
  24. To jest nasz trzeci muszkieter i teraz, kiedy nie musimy się bardzo martwić o pozostałą dwójkę (o jednego to juz chyba wcale ;)), wszystkie siły i ciepełko kierujemy na tego, który został. Jego zdrówko i zmartwienia Lu_Gosiak sa nasze i nie damy Toleczkowi spokoju aż nie znajdzie domku i nie bedzie zdrowiutki i rozpuszczony:)
×
×
  • Create New...