-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Jeszcze mamy Kraków, Wrocław, Trójmiasto... no i festyn mamy ;) -
Nie mają wyjścia. Mojego tylko ta jedna toleruje i daje sobie nawet grzebać w pysku:) Czego on tam szuka, nie mam pojęcia ;) A Lakuś też wyboru nie miał, chociaż teraz jak Ania mówi, z kotem są wielkimi przyjaciółmi. Z dziewczyną szlaban na widywanie się, chyba że chcemy małe Lakusie :evil_lol:
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Jasne, telefon tak:) Tolek w Warszawie: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Niewinnie-skazany-Tolek-czeka-na-wybawce-W0QQAdIdZ207982809[/url] bez wyróżnienia, do jutra dowisi na pierwszej, wrócę z budy i wyróżnię. Jakby mnie coś zaćmiło, to wyślij eska kole północy ze szturchnięciem;) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Ok, przerzucę na W-wę. Nie, nie wczasy, moja "zmiana" u taty, ale mi tam dobrze jest, las, cisza i ptaszki, no i kawał psicy do mamlania. Tylko netu nie będę miała. W czwartek wracam. -
A to się zadziało, jak mnie nie było:) Oby to był ten domek:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
On był dodany 21 maja, a wyróżniony 22 chyba. Szybko spadł i gumtree dopiero rano mi pewnie przyśle powiadomienie. W niedzielę mnie już nie będzie. A nie lepiej go na weekend wyróżnić, ludzie mają czas na grzebanie w necie? -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
mmd replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Właśnie dobrnęłam do telefonu a tam sesemesek od Gosiaczka. No cudnie, pięknie, fantastycznie! Doczekała się bidulka:) -
Dzięki :) Ania ze mną gadu gadu przez telefon, a tu swoją drogą majstruje:) Gosiu dzięki za przepiękne życzenia:) Koleżanka Wunia sprawiła mi prezent: dwa oprawione śliczne zdjęcia, na jednym jest mój smarkacz z Wuniową labcią, a na drugim... no kto? Lakuś oczywiście z labcią Ani:) Komentarz "Twoi chłopcy i ich dziewczyny" :evil_lol: Teraz w sypialni mam "rodzinne" zdjęcia :)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Kończy się dzisiaj. Pamiętam i pilnuję:) -
KUKI - szczeniaczek, porzucony w lesie JUŻ W NOWYM DOMU!!!
mmd replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Zrobione na Poznań: [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Kuki-szczeniaczek-mix-ON-porzucony-w-lesie-szuka-domku-W0QQAdIdZ207958464[/url] -
Serwis info: wszyscy się cieszą, Lakuś chodzi dumny z podniesionym ogonkiem, na lunch tradycyjnie wpadł do sąsiadek. A kot największym przyjacielem psa ;)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wunia']Czołem Tolek i Tolkowe Ciotki i Wujkowie ;)[/QUOTE] czołem:) Kiedy będzie wiadomo, że Tolkowi się poprawia? -
droga kręta była to i trafić trudno :evil_lol:
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Też już mówię dobranoc wszystkim. Oby nowy dzień przyniósł cos dobrego. -
y s o l o m[kropka] f o r a .pl /weterynaria,9/kulawizna,115-60.html A teraz może lepiej. Wpisz sobie bez spacji. albo w google wystarczy końcówkę wpisać i wyskoczy. Jestem z Wami.
-
Trochę pozmieniałam w gumtree - może jakaś dusza litościwa zobaczy. To na Wrocław zniknęło, usunęli?
-
Pa pa, Wuniu Królewiątko pewnie już śpi u swojej ukochanej Pani :)
-
[quote name='Lu_Gosiak']nie stracę nie ma obawy.....;) byle mi nikt kitu nie wciskal:eviltong::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ja z nimi nie gadałam to nie wiem, co i jak i kiedy. Skąd brać te hoteliki i miejsca w nich, tak myślę, że wszyscy tam pakowali psy i trochę się przegięło. A dla mnie jeden wniosek z tego i sprawy AlinyS - pilnować psa jak swojego i tak jak Ty - jakieś wątpliwości, reagujesz.
-
Globus lepiej, w uszach szumi, dzwoni, zupełnie jakbym nad morzem była :)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Bo to chciałoby się powiedzieć chłop z jajami:) -
U Tolka należy bywać przynajmniej 5 razy dziennie - nowy punkt regulaminu Gapciociotek, to raz. A dwa - należy dbac o Lu_Gosiak, bo jak ona straci optymizm to wszystkie psy zaczną wyć ze zmartwienia i będzie przesr.....e.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
To jest nasz trzeci muszkieter i teraz, kiedy nie musimy się bardzo martwić o pozostałą dwójkę (o jednego to juz chyba wcale ;)), wszystkie siły i ciepełko kierujemy na tego, który został. Jego zdrówko i zmartwienia Lu_Gosiak sa nasze i nie damy Toleczkowi spokoju aż nie znajdzie domku i nie bedzie zdrowiutki i rozpuszczony:)