-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Wyszło mi trochę ale to jest robota na doktorat ta cała dogomania, teraz widzę nie to co zrobiłam, ale czego nie zrobiłam ;)
-
Mi jest cały czas smutno. To szybko nie mija.
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze, ze wiadomo co i jak z tym walczyć. Biedny Czuczek :( -
Skończyłam dłubanie i liczenie. Spamujecie cholery po wątkach (to tak ogólnie, a nie personalnie) i mi słabo się jedna hipoteza potwierdziła :)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Nawet maila dostałam, że tak bywa... liczą na zrozumienie i takie tam... Napisał facet, więc coś w tym jest. -
Melduję się. Pracowałam do blisko 4, wstałam o 8, popracowałam, spanko i wio dalej.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']za eggsy i na drzewo ;) - odnośnie dziadów z gumtree.[/QUOTE] Po drugim opierdzieleniu i przypomnieniu, ze kasa na drzewie nie rośnie Tolek zawitał w galerii na stałe. Już nie znika. Możliwe też, że tu zaglądają i się wystraszyli łapania za eggsy przez Ra. Coś podziałało. Wuniu - poprzedni tydzień i ten bieżący to 20 x 2. Galeria w prezencie. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
A teraz już 116 Oby jeszcze coś z tego wyszło, poza podziwianiem Gosinej urody... -
Minął tydzień...
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Gosia, macie z Toleczkiem 93 wejścia:) Ciekawe, które z Was więcej. Zrobimy tak na inne miasta, będziecie najsłynniejsza parą gumtree. Ze względu na Polubka kupiłam pralkę znacznie większą, ale oprócz róznych szmatek niczego polubkowatego też nie widzę. -
[quote name='Isadora7']Tak mi sie spodobało że mam nowy avek :):):)[/QUOTE] Ten na emirowym forum w chuścinie był lepszy. Dawaj go tu!!!
-
[quote name='RenW'] Fajna babka z Ciebie!! Eteryczną blondynką raczej nie jesteś...Ostra i charakterna, wiedząca czego chce. Skręt masz swój czy wystylizowany?[/QUOTE] Pewnie, ze fajna - a skręt też fajny oczywiście że wystylizowany (swoje mam jak spod prostownicy), swój skręt to mam tylko na karku i tylko jak mnie ktoś wku..., i trójki (zębowe) mi wtedy rosna baaardzo długie i ostre jak żyleta, ale na dogo staram sie zachowywać ;) Jeno mopik ciut przykurzony i wstyd .... [quote name='RenW'] Ja tam wolę swoje niebieskie łapki!:bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw: [/QUOTE] Też wolałam. Te ogniki to do doopy sa, mogły być chociaż czerwone łapki. Zawsze możemy się oflagować na znak protestu. [quote name='RenW'] Akurat!!;) Ale straszydło spać nie będę!:no-no-no::eek2::eek2::eek2::eek2:[/QUOTE] Ellig goopia straszy ludzi. To przeciez ja za 20 lat:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Nic lepiej nie mów... mam obronę za tydzień. Wiem to od kilku godzin. Zajebiście - w takim tempie to zajdę w ciążę i urodzę za miesiąc... A gumtree mnie wkurza, wzięli kasę za galerię (55 zyla) i Tolek tam był chwilę, opierdzieliłam ich, znów był chwilę. Co z takimi dziadami zrobić? -
RenW specjalnie dla Ciebie. W typowej sytuacji domowej, jak widać: [ATTACH=CONFIG]4581[/ATTACH] ale że kobieta zmienną jest - to teraz mam ciemniejsze i dłuższe włosy, więc i tak mnie nikt nie rozpozna :eviltong:
-
Wczorajszy awatar Ra_duni był fajny. Przynajmniej utwierdzam się w przekonaniu, że psy kochaja wyłącznie same laski ;) Idę robić analizę. Nieodwołanie. Znaczy siedzę dalej na dogo, ale nie podglądam, a szkoda...
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby się szybko odczepił. Na szczęście jest chłodniej - pieluszki zamówione, ale oczywiście mimo mojej prośby, grzebią się, bo sprawdzam status zamówienia. A dodzwonić się i opierdzielić nie da rady, ciągle zajęte. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Fantastyczny-Tolek-W0QQAdIdZ211811866[/url] A tu prezent ode mnie - galeria na stronie głównej. [url]http://wroclaw.gumtree.pl/[/url] "Wykorzystałam" (za zgodą) Gosię - to taki chwyt marketingowy, może, może załapie... Tytuł można jeszcze dopracować... -
[quote name='Ra_dunia']bry od rana siedzę i tłukę durne analizy. Nawet spokojnie na dogo nie mogę pobuszować... Dobrze, że u Gapcia zawsze kawunia czeka. Jakoś od razu lżej człowiekowi :D[/QUOTE] O, siostro... dokładnie to samo zaraz zacznę czynić - i tak pewnie dwa dni. Tylko pół biedy, bo moje analizy dotyczą dogomanii, bo to temat mojej pracy. Co fajne już napisałam, a teraz mam jeszcze policzyć % z każdej kategorii badawczej, czyli np. ile razy padło słowo "my" w analizowanych wątkach. Promotorka tak chce i pewnie ma rację, ale jak można w procentach policzyć to, jak jesteśmy tu związani? Cała socjologia... zmierzyć, zbadać, policzyć. Ech... to się pożaliłam.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Myśl Gosiaku Ja idę paść do betów. Jutro tego Tolka trzeba wystawić. -
Tyż zdałam. Sęków za nieobecność na zaliczeniu nie było, ale maglowanie całkiem niezłe za karę za grzechy. Co się dowiedziałam o UE przy okazji zakuwania, to już mi zostanie na wieki. I dobrze.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Oj, tak, można. Przepraszam, nie napisałam. Oficjalnie tym samym skończyłam studia, jeszcze tylko obrona. Teraz czeka mnie dwa dni intensywnej pracy przy ostatnich poprawkach tego "dzieła", co spocznie w archiwum za jakiś czas i porośnie kurzem, i nikt nie wspomni nawet, ile się musiałam namęczyć;). -
[quote name='mmd']Aniołek zawieziony do nowej pani. [/QUOTE] Pamiętacie? Trójka kanapowa - zapytałam mailowo co słychać. I odpowiedź: l[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]witam [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Czaruś juz takim maluszkiem nie jest :) rosnie jak na drozdzach hehe mały warjat czuje sie dobrze zaprzyjaznil sie z kotami:)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]pozdrawiam [/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Lucky ma swój symboliczny grób w Ogrodzie Psiej Szczęśliwości: http://www.dognet.pl/flower.php?fid=10138
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']dokldnie:evil_lol: juz ładuje;) dzieki wielkie:loveu::loveu: przypomnę wieczorkiem[/QUOTE] Lu, wczorajsza rozmowa z Tobą była jak promień słońca jesteś niesamowicie pozytywnym ludziem, nie wiem co w sobie masz, ale na chwilę zrobiło mi się lepiej kciuków potrzebuje o 17.30 - egzamin....