Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Liczę na ten festyn. Tolka może uda się naprawić. Najważniejsze dla mnie, żeby nie cierpiał z powodu tego pyszczka.
  2. [quote name='Lu_Gosiak']wiem....ale najbardziej nie cierpie kłamstwa...wkurwilam sie u Tolka, ale juz mi lepiej..Wunia zadzwonila w krytycznym momencie:) [/QUOTE] A ja wówczas w wannie siedziałam, sprawdziwszy wcześniej, czy pod piana nie siedzi Polubek i kawy nie pociąga:evil_lol: i miałam już iść sobie precz do wyrka, ale jeszcze zajrzałam. Z Tolkiem coś pokpili, może się wytłumaczą, błędy każdy robi, byleby się umiał do nich przyznać.
  3. W tym wszystkim szkoda Tolka. Czasu nie da się cofnąć i różnych rzeczy odwócić, ale warto ze wszystkiego wyciągać wnioski. Nie ma sensu wykłócać sie po wątkach, bo na pewno wiele psiaczków zostało uratowanych, wyleczonych i jest ok, dlaczego zatem Gosia ma żal i co sie właściwie stało? Tolek ma jakiś paskudny przykurcz i nawet nie wiadomo kiedy to się zaczęło i dlaczego.
  4. [quote name='Lu_Gosiak']mam dosc.....:(:([/QUOTE] No nie, to niepodobne do Ciebie... nie pisz tak, bo mi się coś robi:glaszcze: Nawet jak coś wydaje się beznadziejne to nie musi takie być. Przecież to wiesz.
  5. Ej, co Wy tyle robicie? Szybko mi pisać co i jak bo sie rozpuknę ;)
  6. Niech się chłopak przyzwyczaja do dobrego:) Teraz to już tylko leżenie, dogadzanie i przytulanie.
  7. [quote name='Wunia']nie, dyplomację nie, socjologię studiuję, a właściwie dzielnie z Ciocią mmd, próbujemy w czerwcu te studia skończyć ;) ...[/QUOTE] Ty tak, a ja pewnie obronię się na jesieni. Kurde, zachciało mi się badań na śliskim gruncie :evil_lol::evil_lol:
  8. Jak to? Biedna psineczka, a ja już się cieszyłam... Ludziom się wydaaje, że sobie meble w sklepie wybierają? Przecież to też NASZE uczucia. Jak mnie to wkurza...
  9. Co tu u Tolka się dzieje? Nie podoba mi się, że zanosi się na kolejną zadymę i to tu.
  10. Już do łóżek? Ja dopiero wstałam ;) Pani z Gdyni sprawdzona? Bo już się niecierpliwię. W niedzielę wyjeżdżam, będę beznetowa i chciałabym już mieć dzieciaki po domach :evil_lol: No i Viki, tu będzie trochę dłużej, a tak bym chciała takaą wisienkę na torcie - adopcję mamusi ...
  11. Ellig!! Ale niespodzianka, a jak cichutko siedziałaś:) I tyle wspaniałości - Lucky, jak siedział pod mostem chyba nawet nie śnił, że będzie miał takie życie.
  12. A 25 maja znalazła domek jeszcze ta maleńka. Pamiętasz Wuniu? http://www.dogomania.pl/threads/181399-Tasie%C5%84ka-sunia-malta%C5%84czyk-znalaz%C5%82a-wspania%C5%82y-dom/page34 Z bliskich mi psiaków - 20 maja: http://www.dogomania.pl/threads/181732-Amik-staruszek-kt%C3%B3ry-ma-tylko-karton-do-spania-ale-i-to-wkr%C3%B3tce-straci-.../page22?p=14750880#post14750880 wczoraj: http://www.dogomania.pl/threads/184880-Ma%C5%82a-Kora-czeka-na-swego-amatora/page7 I do tego Gapcio oczywiście. Zapomniałam że szczeniory Urwiska juz prawie w komplecie wyjechane do DS. Mam w subskrypcjach prawie same wątki psów, które mają DS :multi::multi::multi: To jakiś karnawał czas zacząć:)
  13. Superrr:) Co za tydzień cudowny. Tego samego dnia domek znalazł jeszcze jeden bliski mi piesek, Gapcio, a wczoraj mój ukochany Lucky zmienił DT na DS. Fantastyczne wiadomości, bardzo, bardzo się cieszę :):)
  14. i do pralki, i na deskę do prasowania, a później do szafy :evil_lol:
  15. [quote name='polubek']a jak o mnie zapomnicie to pójdę się powiesić o tak :grab::grab::grab::grab::grab:[/QUOTE] do tego nie możemy dopuścić :)
  16. Phi phi, też mi wyczyn :eviltong: wcale się nie boję i zapraszam :)
  17. Dla małych psów dogomaniackie są po 10. I wszystko jedno co kto o tym myśli i tak dobrze, że są. Ja tak rozumuję, że dziewczyny z dogo, które mają hoteliki zarejestrowane z porządnym wyposażeniem i traktują to jak pracę - jedyne źródło dochodu - nie robią niczego nagannego. Psiaka trzeba zapisać i zbierać deklaracje, jak słusznie zauważyła [B]iwop [/B]- użalanie się nic nie da. Szanse na darmowy DT też w zasadzie zerowe. Jest wątek "hotelikowy", na PwP.
  18. [quote name='Ra_dunia']Noż kurcze... :( teraz w ogóle strasznie ciężko z adopcjami... wiadomo - powódź :( A zazwyczaj właśnie wiosną adopcje szły lepiej...[/QUOTE] Idą adopcje, idą tylko trochę popracować nad tym trzeba [quote name='Piromanka']Jestem. Zostałam poproszona o ogłoszenia dla Fibi. Czy to jeszcze aktualne? jeszcze potrzeba ogłoszen, bo widzialam, że ktoś już robił.[/QUOTE] chyba mało jest, ja obstawiłam gumtree, allegro jest, a więcej to cienko raczej...
  19. No, już u Tolka siedzi i sie awanturuje, że za dużo napisane ;) Lakuś, jak tam pierwsza noc w SWOIM domku?
  20. [quote name='Ra_dunia']nie... znowu jest pijany ;) dowiedział się o DS i pił razem z nami ;) opisy do zdjęć: 1) co tam masz? 2) o! flaszeczka! 3) doobraaa 4) tralalalala[/QUOTE] Ciocia, Ty mnie zabijesz, dostanę całoskrętu ze smiechu :diabloti:
  21. No to za zdrówko Lakusia :knajpa:
  22. uuuups... Ciotka Polubek, ewakuacja :D
  23. To bardzo dobry pomysł. On naprawdę jest ładnym szczeniakiem. ma taki "rozgarnięty" wyraz pyszczka. Pozaglądam tu jutro wieczorem sprawdzić co i jak, a jeśli sąsiadka gustu nie ma ;) to mogę go wrzucić, ale najbliżej chyba Poznań.
  24. I dla takich chwil my jesteśmy, szarpiemy się z własną niemocą, czasem brakiem nadziei i wściekłością na cały ten durny świat. Wątek Lakusia niedługo pewnie będzie mniej odwiedzany, ale to dlatego, że kolejne psiaki potrzebują pomocy, odrobiny czasu i serca.
×
×
  • Create New...