-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
przyleciała -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Liczę na ten festyn. Tolka może uda się naprawić. Najważniejsze dla mnie, żeby nie cierpiał z powodu tego pyszczka. -
[quote name='Lu_Gosiak']wiem....ale najbardziej nie cierpie kłamstwa...wkurwilam sie u Tolka, ale juz mi lepiej..Wunia zadzwonila w krytycznym momencie:) [/QUOTE] A ja wówczas w wannie siedziałam, sprawdziwszy wcześniej, czy pod piana nie siedzi Polubek i kawy nie pociąga:evil_lol: i miałam już iść sobie precz do wyrka, ale jeszcze zajrzałam. Z Tolkiem coś pokpili, może się wytłumaczą, błędy każdy robi, byleby się umiał do nich przyznać.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
W tym wszystkim szkoda Tolka. Czasu nie da się cofnąć i różnych rzeczy odwócić, ale warto ze wszystkiego wyciągać wnioski. Nie ma sensu wykłócać sie po wątkach, bo na pewno wiele psiaczków zostało uratowanych, wyleczonych i jest ok, dlaczego zatem Gosia ma żal i co sie właściwie stało? Tolek ma jakiś paskudny przykurcz i nawet nie wiadomo kiedy to się zaczęło i dlaczego. -
[quote name='Lu_Gosiak']mam dosc.....:(:([/QUOTE] No nie, to niepodobne do Ciebie... nie pisz tak, bo mi się coś robi:glaszcze: Nawet jak coś wydaje się beznadziejne to nie musi takie być. Przecież to wiesz.
-
Niech się chłopak przyzwyczaja do dobrego:) Teraz to już tylko leżenie, dogadzanie i przytulanie.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wunia']nie, dyplomację nie, socjologię studiuję, a właściwie dzielnie z Ciocią mmd, próbujemy w czerwcu te studia skończyć ;) ...[/QUOTE] Ty tak, a ja pewnie obronię się na jesieni. Kurde, zachciało mi się badań na śliskim gruncie :evil_lol::evil_lol: -
Jak to? Biedna psineczka, a ja już się cieszyłam... Ludziom się wydaaje, że sobie meble w sklepie wybierają? Przecież to też NASZE uczucia. Jak mnie to wkurza...
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Co tu u Tolka się dzieje? Nie podoba mi się, że zanosi się na kolejną zadymę i to tu. -
Ellig!! Ale niespodzianka, a jak cichutko siedziałaś:) I tyle wspaniałości - Lucky, jak siedział pod mostem chyba nawet nie śnił, że będzie miał takie życie.
-
A 25 maja znalazła domek jeszcze ta maleńka. Pamiętasz Wuniu? http://www.dogomania.pl/threads/181399-Tasie%C5%84ka-sunia-malta%C5%84czyk-znalaz%C5%82a-wspania%C5%82y-dom/page34 Z bliskich mi psiaków - 20 maja: http://www.dogomania.pl/threads/181732-Amik-staruszek-kt%C3%B3ry-ma-tylko-karton-do-spania-ale-i-to-wkr%C3%B3tce-straci-.../page22?p=14750880#post14750880 wczoraj: http://www.dogomania.pl/threads/184880-Ma%C5%82a-Kora-czeka-na-swego-amatora/page7 I do tego Gapcio oczywiście. Zapomniałam że szczeniory Urwiska juz prawie w komplecie wyjechane do DS. Mam w subskrypcjach prawie same wątki psów, które mają DS :multi::multi::multi: To jakiś karnawał czas zacząć:)
-
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
mmd replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Superrr:) Co za tydzień cudowny. Tego samego dnia domek znalazł jeszcze jeden bliski mi piesek, Gapcio, a wczoraj mój ukochany Lucky zmienił DT na DS. Fantastyczne wiadomości, bardzo, bardzo się cieszę :):) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
i do pralki, i na deskę do prasowania, a później do szafy :evil_lol: -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='polubek']a jak o mnie zapomnicie to pójdę się powiesić o tak :grab::grab::grab::grab::grab:[/QUOTE] do tego nie możemy dopuścić :) -
Phi phi, też mi wyczyn :eviltong: wcale się nie boję i zapraszam :)
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
mmd replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dla małych psów dogomaniackie są po 10. I wszystko jedno co kto o tym myśli i tak dobrze, że są. Ja tak rozumuję, że dziewczyny z dogo, które mają hoteliki zarejestrowane z porządnym wyposażeniem i traktują to jak pracę - jedyne źródło dochodu - nie robią niczego nagannego. Psiaka trzeba zapisać i zbierać deklaracje, jak słusznie zauważyła [B]iwop [/B]- użalanie się nic nie da. Szanse na darmowy DT też w zasadzie zerowe. Jest wątek "hotelikowy", na PwP. -
Straszny dług w hotelu. Fibi zwrócona z powodu zadlużenia. Potrzebna pomoc!
mmd replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Noż kurcze... :( teraz w ogóle strasznie ciężko z adopcjami... wiadomo - powódź :( A zazwyczaj właśnie wiosną adopcje szły lepiej...[/QUOTE] Idą adopcje, idą tylko trochę popracować nad tym trzeba [quote name='Piromanka']Jestem. Zostałam poproszona o ogłoszenia dla Fibi. Czy to jeszcze aktualne? jeszcze potrzeba ogłoszen, bo widzialam, że ktoś już robił.[/QUOTE] chyba mało jest, ja obstawiłam gumtree, allegro jest, a więcej to cienko raczej... -
No, już u Tolka siedzi i sie awanturuje, że za dużo napisane ;) Lakuś, jak tam pierwsza noc w SWOIM domku?
-
[quote name='Ra_dunia']nie... znowu jest pijany ;) dowiedział się o DS i pił razem z nami ;) opisy do zdjęć: 1) co tam masz? 2) o! flaszeczka! 3) doobraaa 4) tralalalala[/QUOTE] Ciocia, Ty mnie zabijesz, dostanę całoskrętu ze smiechu :diabloti:
-
No to za zdrówko Lakusia :knajpa:
-
uuuups... Ciotka Polubek, ewakuacja :D
-
KUKI - szczeniaczek, porzucony w lesie JUŻ W NOWYM DOMU!!!
mmd replied to tayga's topic in Już w nowym domu
To bardzo dobry pomysł. On naprawdę jest ładnym szczeniakiem. ma taki "rozgarnięty" wyraz pyszczka. Pozaglądam tu jutro wieczorem sprawdzić co i jak, a jeśli sąsiadka gustu nie ma ;) to mogę go wrzucić, ale najbliżej chyba Poznań. -
I dla takich chwil my jesteśmy, szarpiemy się z własną niemocą, czasem brakiem nadziei i wściekłością na cały ten durny świat. Wątek Lakusia niedługo pewnie będzie mniej odwiedzany, ale to dlatego, że kolejne psiaki potrzebują pomocy, odrobiny czasu i serca.