Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='obraczus87']Telefonów nie mialam :([/QUOTE] A gumtree wyróżnione leci i ponad 200 wejść. Coś trzeba poprawić - coś tam odstrasza. Może ta leśna nora? Zrobiłam tak [LEFT][COLOR=#330033]NELA – to 3-4 miesięczna sunia, przekochana i spokojna. Nad wyraz ogarnieta jak na psie dziecko. Sunia jest bardzo energiczna, uwielbia głaskanie oraz zabawy. Dogaduje się z innymi psami i kotami. Jest w trakcie nauki chodzenia na smyczy. [/COLOR] [SIZE=4][COLOR=#6600cc]Zdrowa, odrobaczona, odpchlona oraz zaszczepiona.[/COLOR][/SIZE] W rzeczywistości jest dużo ładniejsza niż na zdjęciach. Urodziła się w leśnej norze, gdzie była skazana na głód, zimno i brak schronienia. Tylko dzięki wrażliwym ludziom, Nela jest teraz bezpieczna, w domowych warunkach czeka na swojego człowieka. [/LEFT] [CENTER][SIZE=2]Szukamy dla Neli domu, który zdaje sobie sprawę z obowiązku posiadania psa; domu, który psa traktuje jako członka rodziny; domu cierpliwego, który poświęci szczeniakowi czas i swoją energię na naukę (np. czystości) i socjalizację.[/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=red] [/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER] [LEFT][B]W sprawie adopcji proszę o kontakt:[/B] [B]Tel. 663-805-384[/B] (gdy nie odbieram w ciągu dnia, proszę o kontakt po godz.19) [B]e-mail: [email][email protected][/email] [/B] [/LEFT] Pomożemy w transporcie do nowego domu! ******************************************************************************** Szkoda teraz przenosić na inne miasto, bo wyróżnienia kosztują 20/tydz., ale jak się to skończy, wrzucę ją na Kraków. O ile się da. Duble są usuwane, i tak nie wiem, jak to przeszło.
  2. [quote name='kopciuszek']Stosujemy metody z tego artykułu : [URL]http://pl.euroanimal.eu/Gdy_pies_jest_agresywny[/URL][/QUOTE] Z tym zabieraniem miski to przegięcie - można pięknie nauczyć nawyku bronienia miski.... Mój w okresie dojrzewania (wzmocnionego podawaniem hormonów na zstąpienie groszków) też nalał w łóżko i też postawił klocka - po stronie męża:diabloti: TZ mądrych ksiąg o wychowaniu psów nie czytał, ale zarządził bana ze swojej części, bo był wściekły. Po prostu ile razy widział smarka w okolicy swojej kołdry mówił "wynocha" - podziałało. Siostra, ale ona nie Ty, musi go wyganiać ze swoich miejsc, stanowczo, spokojnie i ze "złą" miną. I chyba to ona powinna go karmić. Najlepiej z ręki na początku. Dla psa pożywienie to priorytet, kto nim zarządza, ma władzę;) Tobiś uważa Cię za najważniejszą istotę na świecie (oprócz siebie oczywiście) i broni...
  3. Dawno tu nie zaglądałam... posprzątałam sobie w subskrypcjach i.... Kopciuszku, biedaku, Tobie się trafił taki zbój! Chyba mu się zaczyna dojrzewanie, nie sądzicie? Nie znam się na agresywnych szczeniakach, ale współczuję.
  4. [quote name='viola005']no wlasnie, jak malo im trzeba i my im tego nie zapewniamy, dwunozni z pretensjami do "korony stworzenia" a gacie pana Waldka nie sciagniete, bo przy bracie nie wypada widze ze moja deklaracja dla chrzesniaczki doszla, zycze powodzenia w oglaszaniu tych blizniakow i pozdrawiam ekipe Raji[/QUOTE] Co Wy z tymi gaciami.... zbereźne baby :diabloti: Ja pozdrawiam ekipę Tolkową i Koreczkową ;)
  5. To dwa domkodajne źródełka zrobione:)
  6. Zanim sama zmajstrujesz to ja anonsuję się z gumtree i zrobię mu wyróżnione. Lubię ogłaszać psy, jak mają dobre fotki, bo sukces szybciej przychodzi i później się mówi, że mmd ma dobrą rękę:diabloti: Jutro go wyróżnię, dotrwa i tak na 1 stronie:) [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Maly-roczniak-mieciutki-kaloryferek-na-chlodne-dni-W0QQAdIdZ240704080[/url]
  7. My tu pierdziu, pierdziu o jajkach Kazana, Ryśka, Miśka i Kelbiśka, a kciuki trzeba trzymać, bo dzięki Leonowi może i Rysiu na domek się załapie :diabloti:
  8. Nie znam jakoś super Łodzi, ale chyba ok. 15-17 km. Wunia odpada, chyba się połamała, napisałam jedno PW do kogoś z Łodzi, o kim wiem, że ma samochód.
  9. A co tu tak ucichło? Cholera, ja nie mobilna w przyszłym tygodniu:/
  10. Dostałam maila z ogłoszenia Leona, myślałam, że ktoś chętny, a to takie fajne coś: "Jejku, jaki śliczny ten piesek. Mam nadzieję, że znalazł się ktoś kto go przygarnie :)". Leon się podoba, a wejść ma od groma, prawie 300!! Ajlii, zdjęcia zrobiłaś mistrzowskie:D ps. Malibo57 - znalazłam na potwierdzenie twoich słów to [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Szczeniaczki-naprawde-warto-W0QQAdIdZ240010458[/url] - a jak nie znajdą się chętni? Tu wyadoptujemy jednego, a tam zaraz będzie minimum pięć. To robota głupiego... Mój pies też jest efektem może nie głupoty, ale naiwności i niewiedzy. Przygarnęli, była w ciąży, urodziły się. Pięć domów mniej, w tym mój.
  11. [quote name='ajlii']Drugi telefon w sprawie adopcji :)))))) Tym razem Pani spod Warszawy, Leonek ma "buźkę" jak jej nieżyjący piesek.... Znów pytanie o stan zdrowia pieska :) Jej... ale jazda! Leoś może faktycznie znajdzie i domek Ryśkowi...[/QUOTE] Wiedziałam, że tak będzie:diabloti: Może się obejdzie bez ładowania baterii. Jakby co to jeszcze mamy rudą suczkę:evil_lol:
  12. Można też Ryśka zabrać, może pan uzna, że od przybytku głowa nie boli:)
  13. To ja Ci wysyłam na maila to, co dostałam i sama napisz do niej. Może coś gdzieś nie doszło, a może pisała o kilka szczeniaków i tylko zawraca głowę, ale sprawdzić nie zaszkodzi:)
  14. Może teraz Grina bez Motusia zorientuje się bardziej na człowieka. To bardzo urodziwa sucz, powinna znaleźć dom.
  15. Ajlii - czy ta pani przekierowana ode mnie się odezwała? Leon i Nelka mają po ponad 100 odwiedzin na gumtree, MUSI być dobrze;)
  16. Fajny, ale na gumtree są stada ogłoszeń, jakiś wysyp powyrzucanych smarkaczy. WiosnaA wzbogaciła się o małego "Lakusia", też wywalony... tyle jeszcze nie było chyba nigdy na drogach:/ Powyróżniałam gumtree temu młodzianowi i Neli i czekam na foty Ryśkowe:) No i w ten sposób swoje finanse listopadowe zagospodarowałam:D
  17. Dajcie spokój jajcom Ryśka:) I tak trzeba wyciąć. Ja to przerabiałam rok temu - podaje się chyba 12 dawek hormonów, wytrwaliśmy do dziewiątej. Nawet ja nie wytrzymałam:D Kelbiego ADHD podskoczyło o 1000%, nie było też poduszki ani kołdry, ani żadnej zabawki, która by nie została przez niego wykorzystana. Żyrafki z mojego awatara były w sumie dwie, żadna się nie chciała porządnie bzykać, więc pourywał im łby i wypatroszył:D Mój wet nie gwarantował, że "groszki" przemieszczą się gdzie trzeba, to jest na zasadzie że można spróbować i nie zawsze się udaje. Przewędrowały z czeluści brzuszka i zatrzymały się w pachwinach, tyle pożytku, że nie było szukania bo właśnie niedawno przerobiliśmy kastrację. I te zastrzyki sa bardzo bolesne, domięśniowe. Nigdy bym tego więcej nie zrobiła szczeniakowi. Zresztą są na ten temat wątki na dogo.
  18. Trzeba przetrwać stado debili, żeby ten jeden normalny się trafił:) Ale się trafi No i ja dlatego wolę jak już piszą - pierwsze sito
  19. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mam-tylko-3-miesiace-W0QQAdIdZ240452352[/URL] [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/mam-tylko-3-misiace-ID3MX0.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,22256,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/35393/Mam-tylko-3-miesiace/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/8435573_mam_tylko_3_miesiace.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/mam_tylko_3_miesiace_210813.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=83204[/URL] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Leon:),25606[/url]
  20. [quote name='malibo57']To ta od Lucky'ego, prawda?[/QUOTE] Tak, ta sama. Później tam jeszcze byłam z psem koleżanki. Tylko oni są dość drodzy.
  21. [LEFT]NELA – to 3-4 miesięczna sunia, która urodziła się w leśnej norze, gdzie była skazana na głód, zimno i brak schronienia. Tylko dzięki wrażliwym ludziom, Nela jest teraz bezpieczna. [/LEFT] Sunia jest bardzo energiczna, uwielbia głaskanie oraz zabawy. Dogaduje się z innymi psami. Jest w trakcie nauki chodzenia na smyczy. Nela jest odrobaczona, odpchlona oraz zaszczepiona. Sunia mieszka w Hotelu pod Warszawą. Przed adopcją możliwe jest osobiste poznanie psiaka. [CENTER][SIZE=3]Szukamy dla Neli domu, który zdaje sobie sprawę z obowiązku posiadania psa; domu, który psa traktuje jako członka rodziny; domu cierpliwego, który poświęci szczeniakowi czas i swoją energię na naukę (np. czystości) i socjalizację.[/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=red]Adoptując Nelę zyskujesz przyjaciela do końca życia ! ! ![/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER] [LEFT][B]W sprawie adopcji proszę o kontakt:[/B] [B]................................ [/B] [dotąd] - a z dyskusjami o sterylkach nie ma co - nie chce to niech sobie szuka gdzie indziej i koniec rozmowy. Na szczęście ta mała nie jest w typie żadnej rasy, więc mniej potencjalnych rozmnażaczy.[/LEFT]
  22. [quote name='malibo57']Nadal szukacie weta w Łodzi? Trzeba napisać do joli od jadzi - ona ma zaufana lecznicę.[/QUOTE] Kalinowa - już o niej pisałam;)
  23. Te psiury są jednakowe, można pseudo zakładać:D
  24. Nikt się nie odezwał z ogłoszeń? Może treść działa "zaporowo"? Marta, może nie zamieszczać w ogłoszeniu tych "strasznych" warunków - kupuje się oczami - jak ktoś się odezwie to dopiero wtedy te wszystkie szczegóły umowy, sterylki itp.:) I tak wyjdzie w rozmowie, czy dom ok czy nie.
  25. Alice, wracaj do zdrówka i do nas:) Piękne zdjęcia, piękny pies w pięknych pozach;) Nie wyobrażam sobie tego pypcia w kojcu.
×
×
  • Create New...