Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='Szarotka']mmd to chyba tylko my tu zostalysmy na placu boju ...................[/QUOTE] e nie - jeszcze ma krasnali u Jamora do brykania:) Przelałam 56 dzisiaj, a wcześniej 25 złociszy (4 października).
  2. Może przy okazji jakiś wet by ją osłuchał. Nie będę uprzejma i powiem, że zapasiona jest bardziej niż trochę;)
  3. Asia już pisała, żeby schedę po Motusiu dostała Grina i żeby to przeznaczyć na jej akcję adopcyjną - jestem bardzo za:) Radość radością, a ona zostanie bez przyjaciela, biedna.
  4. Swoją deklarację płaciłam po 20tym, przesunę na wcześniejszy termin, tak bedzie lepiej. Czy ten brzuszek to nie od serca? Ja mam chyba już lekką obsesję...
  5. [quote name='obraczus87']Dziekuje :) !!!!![/QUOTE] NMZC - pikuś - pan pikuś:D Jeszcze szerlok na W-wę: [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/szczeniak-3-mies-piekna-suczka-do-adopcji-ID3KR2.html[/url]
  6. [quote name='Asia_Klero']Wizyta przedadopcyjna bardzo udana:) Jutro jadę po Motusia i wiozę do domu więc wieczorem powinien być już w swoim cieplutkim mieszkanku:) Pieniądze na paliwo dorzuce z dodatkowych bo nie spodziewalam się takiego wyjazdu;) Moto ma ok.300zł więc pokryje te wszystkie zaległe wpłaty a pomyślcie komu można przekazać resztę pieniążków. Czy np. można przeznaczyc je na akcje adopcyjną np. dla Griny lub innego psiaka ale myślę, że o pieniądzach będziemy rozmawiać jak już motuś będzie w domu i wszystko będzie jak należy:) Bardzo się cieszę, ze domek się znalazł i to tak blisko mnie bo w Zabrzu. Zaadoptuje go 3osobowa rodzina bez małych dzieci, która bardzo czesto wyjezdza do domku na wsi więc Motuś będzie miał częste ,,wakacje":)[/QUOTE] [quote name='Asia_Klero']Pan z krakowa dzwonił do leny i jesli odezwie się jeszcze sprobujemy zaproponowac mu jakas inna bidę;)[/QUOTE] Asiu, ja się po prostu rozpuknę ze szczęścia:) Mój biedny Motuś się doczekał. Ja tak pomyślałam, żeby panu z Krakowa może Lenkę od Obraczus zaproponować, bo skoro lubi (??) czarne psiaki, to ona jest bardzo potrzebująca też.... no, nie wiem, co Wy tam macie w zanadrzu;) ale fajnie, że i napisał i zadzwonił - żeby jeszcze był to taki fajny domek...
  7. Nela ma gumtree na Poznań. Tam trafiały się fajne domki:) [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-suczka-do-adopcji-W0QQAdIdZ239791918[/url]
  8. Zrobiłam gumtree i będę go pilnować, bo to najlepsza stronka jeśli chodzi o adopcje [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Duzy-spokojny-ale-budzacy-respekt-pies-szuka-dobrego-domu-W0QQAdIdZ239830299[/URL] jeszcze szerlok [url]http://szerlok.pl/oferta/duzy-spokojny-ale-budzacy-respekt-pies-szuka-dobrego-domu-ID3KQW.html[/url] Pewnie jutro przeleję kasę z bazarku 56 złotych:)
  9. [quote name='obraczus87']Kto ma jakies pomysly na reklame Lenki??[/QUOTE] Zajrzyj, proszę do Motusia - jeśli jego domek w Zabrzu jest już ok (bo wizyta była, tylko doczekać się nie możemy sprawozdania) to może skorzystamy z kontaktu z maila, który właśnie dostałam (tak pomyślałam, bo skoro pan chce Motusia, czarnego psa, to może się to jakoś dopasuje:))?
  10. [quote name='Bjuta']A chodzi o Moto, czy o Grinę?[/QUOTE] O Moto. Nic nie odpisałam na razie. Może tylko odpiszę, że Motuś ma domek, oby:)
  11. Ciotki, klientela się ruszyła i znowu mam maila:D jestem zainteresowanym tym pieskiem mieszkam w Krakowie os.Kurdwanów. Jestem miłośnikiem zwierząt jestem na rencie zapewnie troskliwą opiekę. Mam nadzieję ,że piesek jest bezpłatny ponieważ mam małe fundusze na zakup pieska pozdrwiam (.......) Proszę o niezwłoczną odpowiedź ponieważ zamieściłem ogłoszenie na innym portalu .
  12. O rany, jakby było pięknie:) To też bardzo trzymam.
  13. [quote name='jamor'](...) " z drogi krasnale bo ktoremu na łape nadepne i bedzie płacz"[/QUOTE] :D :D Ja też się dziwię, bo ma taki ładny pyszczek i chyba tylko wiek odstrasza. A może musi poczekać dłużej, żeby trafić lepiej.
  14. Fajne te zdjęcia, a to z trzymaniem za nogę to cud miód i orzeszki:)
  15. [quote name='joan51']Czy już nikt mnie nie KOCHA? ---- KAJTUN[/QUOTE] Kocha, kocha:)
  16. A tak sensownie pisała i co rozmyśliła się?
  17. Mam nadzieję że dobrze ci tam gdzie jesteś kochany psiaku [']
  18. Widziałam tylko jeden aktualny bazarek z ogromną kolejką. Ostatnio żyłam wykastrowaniem mojego smarkacza - chuchałam i dmuchałam:)
  19. Dobrze, że robi postępy. To tylko sugestia z mojej strony, ale może warto zastanowić się, czy dawać Kajtuna do kojca teraz, kiedy nabrał obycia domowego...
  20. A bo jak już jest jako tako to zostaje garstka sympatyków:)
  21. Gumtree: [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Taki-nieduzy-Kajtunek-szuka-domu-W0QQAdIdZ237298296[/url]
  22. Ogłoszenie spadnie z 1 strony daleeeko:) Na Trójmiasto jest. Zdjęcia są strasznie kiepskie, dlatego słabo idzie.
  23. To jak to gumtree spadnie dalej, przeniosę - ale najbliżej Poznań. Nie ma oddzielnego np. na Toruń.
  24. Dołączam się do trzymania:)
×
×
  • Create New...