-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
[quote name='Szarotka']mmd to chyba tylko my tu zostalysmy na placu boju ...................[/QUOTE] e nie - jeszcze ma krasnali u Jamora do brykania:) Przelałam 56 dzisiaj, a wcześniej 25 złociszy (4 października).
-
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Asia już pisała, żeby schedę po Motusiu dostała Grina i żeby to przeznaczyć na jej akcję adopcyjną - jestem bardzo za:) Radość radością, a ona zostanie bez przyjaciela, biedna. -
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Dziekuje :) !!!!![/QUOTE] NMZC - pikuś - pan pikuś:D Jeszcze szerlok na W-wę: [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/szczeniak-3-mies-piekna-suczka-do-adopcji-ID3KR2.html[/url] -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Klero']Wizyta przedadopcyjna bardzo udana:) Jutro jadę po Motusia i wiozę do domu więc wieczorem powinien być już w swoim cieplutkim mieszkanku:) Pieniądze na paliwo dorzuce z dodatkowych bo nie spodziewalam się takiego wyjazdu;) Moto ma ok.300zł więc pokryje te wszystkie zaległe wpłaty a pomyślcie komu można przekazać resztę pieniążków. Czy np. można przeznaczyc je na akcje adopcyjną np. dla Griny lub innego psiaka ale myślę, że o pieniądzach będziemy rozmawiać jak już motuś będzie w domu i wszystko będzie jak należy:) Bardzo się cieszę, ze domek się znalazł i to tak blisko mnie bo w Zabrzu. Zaadoptuje go 3osobowa rodzina bez małych dzieci, która bardzo czesto wyjezdza do domku na wsi więc Motuś będzie miał częste ,,wakacje":)[/QUOTE] [quote name='Asia_Klero']Pan z krakowa dzwonił do leny i jesli odezwie się jeszcze sprobujemy zaproponowac mu jakas inna bidę;)[/QUOTE] Asiu, ja się po prostu rozpuknę ze szczęścia:) Mój biedny Motuś się doczekał. Ja tak pomyślałam, żeby panu z Krakowa może Lenkę od Obraczus zaproponować, bo skoro lubi (??) czarne psiaki, to ona jest bardzo potrzebująca też.... no, nie wiem, co Wy tam macie w zanadrzu;) ale fajnie, że i napisał i zadzwonił - żeby jeszcze był to taki fajny domek... -
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Nela ma gumtree na Poznań. Tam trafiały się fajne domki:) [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-suczka-do-adopcji-W0QQAdIdZ239791918[/url] -
Zrobiłam gumtree i będę go pilnować, bo to najlepsza stronka jeśli chodzi o adopcje [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Duzy-spokojny-ale-budzacy-respekt-pies-szuka-dobrego-domu-W0QQAdIdZ239830299[/URL] jeszcze szerlok [url]http://szerlok.pl/oferta/duzy-spokojny-ale-budzacy-respekt-pies-szuka-dobrego-domu-ID3KQW.html[/url] Pewnie jutro przeleję kasę z bazarku 56 złotych:)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
mmd replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Kto ma jakies pomysly na reklame Lenki??[/QUOTE] Zajrzyj, proszę do Motusia - jeśli jego domek w Zabrzu jest już ok (bo wizyta była, tylko doczekać się nie możemy sprawozdania) to może skorzystamy z kontaktu z maila, który właśnie dostałam (tak pomyślałam, bo skoro pan chce Motusia, czarnego psa, to może się to jakoś dopasuje:))? -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']A chodzi o Moto, czy o Grinę?[/QUOTE] O Moto. Nic nie odpisałam na razie. Może tylko odpiszę, że Motuś ma domek, oby:) -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Ciotki, klientela się ruszyła i znowu mam maila:D jestem zainteresowanym tym pieskiem mieszkam w Krakowie os.Kurdwanów. Jestem miłośnikiem zwierząt jestem na rencie zapewnie troskliwą opiekę. Mam nadzieję ,że piesek jest bezpłatny ponieważ mam małe fundusze na zakup pieska pozdrwiam (.......) Proszę o niezwłoczną odpowiedź ponieważ zamieściłem ogłoszenie na innym portalu . -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
O rany, jakby było pięknie:) To też bardzo trzymam. -
[quote name='jamor'](...) " z drogi krasnale bo ktoremu na łape nadepne i bedzie płacz"[/QUOTE] :D :D Ja też się dziwię, bo ma taki ładny pyszczek i chyba tylko wiek odstrasza. A może musi poczekać dłużej, żeby trafić lepiej.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='joan51']Czy już nikt mnie nie KOCHA? ---- KAJTUN[/QUOTE] Kocha, kocha:) -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
A tak sensownie pisała i co rozmyśliła się? -
Mam nadzieję że dobrze ci tam gdzie jesteś kochany psiaku [']
-
Widziałam tylko jeden aktualny bazarek z ogromną kolejką. Ostatnio żyłam wykastrowaniem mojego smarkacza - chuchałam i dmuchałam:)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że robi postępy. To tylko sugestia z mojej strony, ale może warto zastanowić się, czy dawać Kajtuna do kojca teraz, kiedy nabrał obycia domowego... -
A bo jak już jest jako tako to zostaje garstka sympatyków:)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Gumtree: [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Taki-nieduzy-Kajtunek-szuka-domu-W0QQAdIdZ237298296[/url] -
Dołączam się do trzymania:)