Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='akucha']No to czekamy... Nie ma się co spieszyć, trzeba jeszcze piątek przeżyć :evil_lol: Sama się trochę denerwuję przed tym intymnym zabiegiem. Na żywca, brrrr.[/QUOTE] Ale to nie jest straszne. Mojego boli już wejście do gabinetu, na stole wywija wygibasy, a zdejmowania szwów nie zauważył:) Miesiąc temu to było, więc jeszcze pamiętam...
  2. Bywa różnie z tym dublowaniem. Zazwyczaj jak nie przyjmie to już jest i problemu nie będzie. Najbardziej restrykcyjne jest gumtree.
  3. Zamówiłam 75 ogłoszeń :diabloti:
  4. Jeszcze jest Jaaga - nie znam jej, ale mam wrażenie, że robi dobre wrażenie:)
  5. Zamówiłam ogłoszenia na 75 stronkach.
  6. Kurde, ja wyjeżdżam 4 grudnia, bo te 5-6 dni bym go poniańczyła... Skończyło mu się wyróżnione gumtree na W-wę, przeniosę na inne miasto. Czy allegro jest? [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mam-tylko-3-miesiace-W0QQAdIdZ242749936[/url]
  7. Bardzo się cieszę, że Motuś w końcu sobie wydreptał domek i to fajny domek. Grina nie jest moją "podopieczną" ale też bym jej życzyła jak najlepiej.
  8. [quote name='ronja']Dostalam dziś maila od pani - brzmi sensownie - przeklejam go Witam! Piszę w sprawie ogłoszenia o adopcję pieska Dudusia czy to jeszcze aktualne? Mieszkam na śląsku dokładnie w Katowicach i czy jeżeli oczywiście spełnię wszystkie warunki adopcji czy jest możliwość aby ktoś mi go odpłatnie przywiózł? Zwrócę koszt paliwa. Napisze coś o sobie. Jestem mężatką z dwójką małych dzieci, szukam pieska rodzinnego, małego kanapowca, który będzie kochającym członkiem rodziny i najlepszym przyjacielem moich dzieci:) Nie szukam psa dla dzieci szukam pieska dla rodziny ponieważ w moim domu rodzinnym zawsze było jakieś zwierzę i opuszczając rodziców zostawiłam im mojego psa i tak jakoś brakuje nam zwierzaka. Pozdrawiam Magda martwi mnie tylko odległość i brak "nadzoru" w związku z tym...[/QUOTE] Ja nie jestem tu ośrodkiem decyzyjnym, ale brzmi obiecująco:) Ładnie napisane, ludzkim językiem, bez byków. No i moja imienniczka - to trzymam za nią kciuki:)
  9. [quote name='mmd'] Przelałam 56 dzisiaj, a wcześniej 25 złociszy (4 października).[/QUOTE] Tego nie ma. Jak nie będzie potwierdzenia to będę ścigana:( no i jest - super:)
  10. [quote name='asik007']Toffino rozlicony w pierwszym poście. Proszę sprawdzić i składać reklamacje.[/QUOTE] Nie ma, nie ma:placz: moje dwa bazarki - wpłaty z pocz. października i pocz. listopada.
  11. Nie przypuszczałam, że może dojść do czegoś takiego.
  12. Joan, odstaw Kajtuna wetom na Kalinową, odetchniesz trochę, bo na pewno jest Ci ciężko. To cholernie droga lecznica jak na łódzkie warunki i skoro Malibo ma gest i finansuje - to dla wszystkich tak będzie super, z Kajtunem na czele. Dostaniesz psa już podleczonego, nie będziesz się szarpać z sączkami i całym tym rozgardiaszem. Rozumiem Cie doskonale, że masz czasami dość, bo to wyczerpujące szczególnie psychicznie, dlatego ta opcja jest taka dobra. Trudno - musi chłopak iść do szpitala, ale wróci w dobrej formie i będzie już ok. Tam są fajni propsiowi lekarze, Kajtek może będzie marudził, jednak jak zmieni DT to też będzie niezadowolony, a kilka dni bez czepiania się spódnicy "mamusi" trochę go może naprostuje. Zaraz mam gości (zresztą mój własny mąż powrócił) i zmykam tylko tak chciałam - jesli mogę - rozwiac trochę wątpliwości.
  13. [quote name='Ellig']O jej!Dziekujemy! Jeszcze nie zdazylam Cie poprosic a juz sa ogloszenia:)[/QUOTE] No skoro już tu wlazłam to się postanowiłam przydać. Dostałam mail, że ktoś szuka tego pieska, rzeczywiście, to czyjeś stare ogłoszenie, jak Duduą sobie wędrował, może je usuńcie... Gumtree dobrze byłoby wyróżnić, trochę kosztuje, ale gra jest warta świeczki. Przynajmniej przez tydzień warto. Chyba powoli kończy się sezon adopcji, październik był świetny, a teraz pewnie dopiero wiosna.
  14. No, wreszcie jakieś nowości z życia mojego kochanego aniołeczka. Chłop pewnie wymusił pierwszeństwo :diabloti:
  15. [quote name='PaulinaB'](...)wyciagnelam reke, zlapal ją do buzi ale odrazu puscil,(...)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: niesmaczna pewnie była Spadł mi kamień z serca, pewnie było słychać:) Kopciuszku, po takim chrzcie bojowym, nie będzie dla Ciebie zawodnika.
  16. Zrobiłam pypciowi szerloka, bo to fajna stronka. Zdarzały się domki: [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/malutki-piesek-szuka-swoich-ludzi-do-kochania-ID3Sts.html[/URL] i tu [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/36207/Malutki-mlodziutki-Dudus-szuka-domku/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/17315/[/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=137677283&g=6[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,22628,Lw==.html[/URL] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/maluszek-Dudus:),26284[/url]
  17. Dziękuję za te zdjęcia, Aniu. Dobrze, że masz Amika - i dla Ciebie, i dla niego.
  18. [quote name='Sylwia M.']Coś tu cichutko i wpłaty nie rozliczone.[/QUOTE] No, ja bym potrzebowała potwierdzeń za bazarki. Toffinek ma nowe wyróżnione gumtree na Poznań [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Zrownowazony-bardzo-madry-pies-szuka-domu-W0QQAdIdZ242024957[/url]
  19. [quote name='Szarotka']A gdzie ten bazarek bo tez potrzebuje ???[/QUOTE] A tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/196092-Bazarek-Og%C5%82oszeniowy-na-wyjscie-Bezika-ze-schronu-do-30-listopada-godz.23.00[/url]
  20. No i co? Nikt nie pyta? Nikt nie dzwoni? Nawet żaden debil? :D
  21. Ha! Bazarek upolowałam. [SIZE=2]1)[URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-210862.html[/URL] 2)[URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Toffino-pies-w-typie-owczarka-belgijskiego-szuka-domu-W0QQAdIdZ241500692"]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzak...AdIdZ241500692[/URL] 3)[URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] (a) 4)[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/35905/podglad/[/URL] 5)[URL="http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20101110194513,toffinopsiak_w_typie_owczarka_belgijskiego_szuka_.html"]http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20...go_szuka_.html[/URL] 6)[URL="http://www.eoferty.com.pl/toffino_psia_w_typie_owczarka_szuka_domu_211709.html"]http://www.eoferty.com.pl/toffino_ps...mu_211709.html[/URL] 7)[URL]http://www.hodowcy.com.pl/10833[/URL] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG][URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL] (a) 9)[URL="http://www.neeon.pl/"]http://www.neeon.pl[/URL] (a) 10)[URL="http://petsy.pl/%28a"]http://petsy.pl/(a[/URL]) 11)[URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Owczarki,ogloszenie,348359.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/P...ie,348359.html[/URL] 12)[URL="http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Toffino-pies_w_typie_owczarka_belgijskiego_szuka_domu..._1910.html"]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Tof...u..._1910.html[/URL] 13)[URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4720574&cid=159"]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/sho...720574&cid=159[/URL] 14)[URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=93745[/URL] 15)[URL]http://krakow.kokosy.pl/[/URL] 16)[URL]http://www.ojej.pl/[/URL] (a) 17)[URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/23488"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sp.../dodania/23488[/URL] 1[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG][URL="http://aukcjezwierzat.pl/aukcja12472_toffino-pies-w-typie-owczarka-belgijskiego-szuka-domu...html"]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja12472...ka-domu...html[/URL] 19)[URL]http://wroclaw.szerlok.pl/[/URL] (a) 20)[URL]http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=136831958&g=6[/URL] [/SIZE]Robię gumtree już z wyróżnieniem. edit: owczarek belgijski?? ciekawe... to nie ja wymyśliłam, ale niech sobie będzie;)
  22. No, Marinkaa, jak jeszcze tego "kajtka" wyeksportujemy to szampana na pół, choćby wirtualnie:)
  23. Jutro będzie wielki psi kac. [quote name='Ellig']Fantastycznie ,ze jestes mmd:)[/QUOTE] No yyyyy... fantastycznie. Pierwsze co zobaczyłam to psie pupsko w pieluchach - nie ma to jak dobrze trafić;)
  24. Ellig mi przez telefon naopowiadała, że macie jakieś cudo, więc wytropiłam, żeby też oko nacieszyć;)
  25. [quote name='tripti']haaallloooo? jak przebiegła kastracja? jakieś zdjęcie Moto?[/QUOTE] kamień w wodę...
×
×
  • Create New...