-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na więcej rewelacji... -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Piszcie zaraz, jak będzie coś wiadomo. Trochę się denerwuję. -
Minął rok. Chyba nigdy nie zapomnę tego, jak Wunia zadzwoniła i zaczęła : usiądź sobie.... Ze wszystkich psów za jakimi miałam do czynienia na dogo, Lakuś był najważniejszy, najkochańszy, jeden jedyny... i trochę mój Pamiętam jak się przytulał w drodze z Warszawy od lekarza, jak później jechaliśmy znów przytuleni do Białegostoku do Ani, miesiące rekonwalescencji, późniejsze obawy co do jego przyszłości, aż wyszliśmy na prostą. A wtedy ten straszny dzień [*] [*]
-
Zrobiłam, już wyróżnione na tydzień: http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bardzo-smutna-starsza-suczka-owczarek-niemiecki-potrzebny-dom-W0QQAdIdZ289113137 trochę pozmieniałam tekst dodałam też opcję DT
-
A ja jutro (czyli dziś tylko rano) zrobię parę ogłoszeń. Jest ktoś od allegro? - bo ja nie umiem...
-
Takiego psa (chyba DON) wyciągały ze schronu niedawno dziewczyny, też tak chodził. Tylko wyjechał, uspokoił się. Dużo młodszy, znalazł dom prawie od ręki. Jak dostanę jakiś tekścik i kontaktowy tel./mail do ogłoszeń - zrobię jej wyróżnione na tydzień gumtree. Dobrze by było jeszcze allegro.
-
We Wrocku jest od groma zorganizowanych sensownych kobit, więc warto pytać. Hoteliki, które ja znam sa w okolicy Warszawy. Zresztą uważam, że hotel to ostateczność - lepiej zamiast płacić 450/mies. lepiej inwestować np. 150 w masę ogłoszeń przynajmniej na początku.
-
Alice wrzuciła link to przylazłam. Czy Wy zainteresowałyście tematem ON-kowe ciotki? Są chyba strony adopcyjno-pomocowe, jak większości ras. 10 lat to już starsza sunia, może siedzieć długo w hotelu, ale może kogoś chwyci za serce ze względu na wiek. Myślę że ogłoszenia warto robić już. Może coś z tego będzie.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Zdawało mi się że miałaś mbank i dlatego myślałam, że powinno być od razu. Z Twojego uciekłam po 14 latach ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Moja też podejrzanie długo wędrowała. Obie mamy mbank, powinno być od razu. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Sprawdziłam - profesor. No i nietrudno się domyślić - ma końcówkę roku, stado studentów, do tego dwie prace (SGGW i ta prywatka klinika), możliwe, że jeszcze jakieś konferencje i w to wszystko wystarczy, że pierdyknie jakiś drobiazg typu zepsuty samochód czy jakiś kłopot w domu i gotowe. Nie bronię go, ale znam ten model i wiem, jak to wygląda w czerwcu :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Galanty. Nie wiem czy prof. czy dr -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Ten jest podobno jednym z najlepszych chirurgów tkanek miękkich. To, że tak trudno go złapać to dowód na to, jak ma dużo roboty. A teraz musi być chyba jakaś dodatkowa przyczyna. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Anka_szklanka umie wstawiać zdjęcia, wystarczy zrobić fotę faktury. Albo może lecznica wyśle. -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jest odpowiedź Soemy :) Jak już dostaniesz 1-szy post, to nie zapomnij wkleić tego ozdobnika: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Nie stresuj się, tylko wymuś potwierdzenie, że zapisał. Trzy razy zapytaj, takie upierdliwe się zapamiętuje ;) A kto odbierze od p. Małgosi ten rachunek? Trzeba będzie go chyba wstawić na wątek... spora kwota, powinien być. -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']No dobra - napisałam, choć Ty już wszystko pięknie wyłuszczyłaś i dzięki za nazwanie mnie NAWIEDZONĄ!!!! :mad::evil_lol: To teraz co?... Czekam na odpowiedź, a póki co się podliczam z finansami... Z pisaniem do Kundelkowej skarbonki może się wstrzymam, bo jeśli dostaniemy zwrot (przynajmniej częściowy) za sterylkę, to jakoś tam chyba wyjdziemy na swoje, a inny kundelasek skorzysta. Bo przecież nie będziemy pisać do Kundelków, żeby się na hotel zrzuciły! :crazyeye: A w ogóle tak w temacie, to gdzieś niedawno przeczytałam na którymś z wątków, że ruch jest tylko tam, gdzie się kasę na drogi hotel zbiera:roll:. I to by się zgadzało z teorią Mmd na temat nawiedzenia tych, którzy oferują BDT - no tośmy się doprosili...:shake:[/QUOTE] Wiesz, już powstał wątek nawet o BDT w tym stylu. Że trzeba mieć nierówno pod sufitem itd. Z jednej strony wkurza mnie płacenie za hotele, z drugiej - jak widzę, że wciśnięcie psa komuś za darmo zazwyczaj kończy się ewakuacją z wątku większości obecnych to myślę, że jakieś ryczałty choc trzeba by wprowadzić. U Lakusia było to samo - najpierw na wątku był taki ruch, że 100 postów na godzinę, cioteczki płakały, kase dawały, oburzały się, że nikt po przetrąconego natychmiast nie jedzie, bo ona to by... (tu domyślnie w nocy pognała), a jak Lakus już na BDT u WiosnaA był i w końcu potrzebował kasy to zapadła cisza. A cioteczka domyślnie gnająca w nocy po psa to w ogóle się wypięła. Ze starej ekipy zostały agata51 i malibo57 o ile dobrze pamiętam i długo im tego nie zapomnę. A ja się umiem odwdzięczyć, pamięć mam dobrą :) -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']O matko święta - jeszcze raz - co i do kogo mam napisać? :oops: Na razie napisalam do Maupa4 o pierwszy post :) Zaraz się podsumuję z finansami i może rzeczywiście zapłacę Doktorowi, bo z kim jak z kim, ale z nim wolę nie mieć na pieńku :razz: Karmę dziś odbieram od Ellig:loveu:, więc póki co wydatków dodatkowych nie ma. Przy zdjęciu szwów pewnie ją zaszczepimy od razu - nie pamiętam jaki to koszt. Mój bazarek w ogóle nie idzie - jestem zła jak chrzan. Mam jeszcze masę fantów, ale nie mam czasu focić i opisywać :shake: No nic, powoli ogarnę. Szczególnie przy wsparciu takiej WSPANIAŁEJ EKIPY! :loveu: Aha, czyli rozumiem, że fakturę za sterylkę mam wziąć na tę organizację z Sandomierza podaną na wątku sterylkowej skarbonki, tak? I jeśli zapłacę gotówką, to na fakturze wpisać, że gotówką, tak? A potem w razie czego żeby zwrot poszedł na moje konto, tak? :evil_lol:[/QUOTE] Weź ciotko wejdź tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=17019947#post17019947[/url] i o wszystko zapytaj :) PW do Soemy nie wyślesz bo ma zapchane -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Napisałam na wątku Skarbonki (sterylkowej), że trza nam pilnej decyzji. W Kundelkowej jestem na stałe i popieram wniosek ;) -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Myślę, że Soema nie odmówi, tylko trzeba napisać, że sprawa pilna, może to gdzieś umknęło. I bez cackania się, tylko kawę na ławę - pies wylądował u Ciebie z dobrodziejstwem inwentarza, czasu nie było na szukanie tańszego doktora, a teraz zostałaś z suką i długami. Nie może być tak, że na płatne DT zbieramy kasę i stajemy na głowie, a BDT zawsze jakoś buja się sam. Nie możemy dac Ci zginąć Nutusiu ;) Ewa, jeśli masz się jakoś gimnastykować, to nie ma co - ja też mogę pożyczyć jakiś grosz z opcją umorzenia części pożyczki ;) -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Mtf zalesie zgłaszała do Skarbonki, więc na pewno do Soemy warto napisać. W przypadku sterylek aborcyjnych jest pierwszeństwo. Nutusiu, napisz i opisz całą sytuację, że takie kukułcze jajo masz. -
[quote name='ronja']wady: niejadek, sucha karma mu nie wchodzi;)[/QUOTE] Po kastracji niestety wszystko zaczyna wchodzić ;) Ja bym się nie martwiła, że chudy - młody jest, jeszcze zdąży się utuczyć. Mój wet twierdzi, że kluczowe jest pierwsze 6 miesięcy - jak się nie spasie to już będzie w miarę ok później. A na punkcie psiej wagi mam fisia jak Gusia, szczupły pies to zdrowy pies :)
-
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oj, Nutusiu - sunia ma maniery, nie pcha się nieproszona, a Ty ją zaraz będziesz tego oduczać:) Tak jak u mnie - żeby nie wiem jaki pies trafił - każdego nauczę żebractwa, spania w łóżku i ładowania się na kolana :diabloti: Pisz do maupy - fibi zaginęła w akcji najwyraźniej. A co z refundacją sterylki? -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Gotowca nie mam, ale mam to: [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-maly-delikatny-piesek-szuka-domu-W0QQAdIdZ285852910[/url] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Albo zapytaj jak to zrobiła, albo męcz częściej Astaroth :) Tu gdzie Kajtun jest są jak dla mnie dwa problemy: cena i ta odległość od Warszawy. Szukanie transportu i ew. chętni na adopcję - jak z tym sobie poradzić? Szkoda go, bo znów się czuje u siebie, skoro tak nie szaleje, a tu przeprowadzka.... kiedyś.