Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='alice midnight'] zaksięgowałam wlasnie miłe ciocie i wujkowie wpłaty na Kajta, 260zł. Szczegóły w pierwszym poście.[/QUOTE] Sprawdź konto, ode mnie też już powinno być. A Ty Alice wpłacasz na Kundelki? Ja tam jestem na stałe jakby co... No i obraczus jakoś ostatnio wpakowała Bakusia do Astaroth do domu, a nie do boksu, więc nie wiem...
  2. [quote name='malibo57']Mmd, gdzie?! Już tam lecę! U nas hotele [B]zaczynają się[/B] od 12-13 za dobę. Za psa powyżej 20kg - 15/doba plus karma. W Konstancinie płacę 500 z karmą albo 400 bez - w kojcu. Za DT płacę 350 plus wszystkie koszty. Mam tylko jeden chlubny wyjątek - Astaroth.[/QUOTE] No właśnie Astaroth na przykład. Ronja birze 300 za dużego psa plus karma i poza tymi niemiłymi przepychankami u Soni, nikt nigdy nie narzekał. Ale Kajta jej nie wepcham, bo też kolejka. Znam też jeden darmowy DT, ale już tam upchnęłam psa i będzie siedział, bo Kajtun przy nim to aniołek.
  3. No ale na razie nie ma innych propozycji... Większość hoteli jest kojcowa, a te domowe, często są nawet za darmo tylko dobić się tam nie jest łatwo.
  4. Chyba ją myślami ściągnęłam, bo choć jestem bardzo spokojna, teraz już się trochę martwiłam - nawet nie o Jurysia, ale o inne martwiące :) Tak jak sądziłam - siedzą sobie na działce i zapomnieli o całym świecie, z telefonem włącznie.
  5. Nie, stawki są 240-300 miesięcznie. Zazwyczaj jak jest 300 to już z karmą.
  6. Karma idzie oddzielnie chyba. Tanio nie jest jak za takiego malucha, niestety.
  7. [quote name='Jasza']Nutusiu, ale się porobiło...ja mogę tylko pomóc w ogłoszeniach...mam ostatnio szczęście do Metra, mogę zrobić cafeanimal, Gumtree i Alegratkę. Tylko czy już?[/QUOTE] Mi się wydaje, że robić można już, a domek najwyżej poczeka. I z tych deklaracji dobrze byłoby wyróżnić gumtree za jakiś tydzień, dokupić ogłoszeń i znaleźć kogoś kto zrobi wyróżnione allegro. To chyba najlepszy sposób spozytkowania kasy, bo daje szanse na znalezienie domu.
  8. [quote name='Guliwer89']Hehe powiem wam że na adopcją Kajtka to ja myślę od momentu poznania go :) [/QUOTE] o, to to :diabloti: Nad warunkami trzeba popracować. Ten Kajtulo to jednak fajny chłopak jest.
  9. [quote name='alice midnight']No, [B]mmd[/B], Ty też słyszałam chcesz adoptować Kajtula :P Normalnie nie wiem kogo wybrać... :rolleyes:[/QUOTE] Ty mi tu nie brykaj, tylko witaj chlebem i solą nowego anioła Kajtuna ;) Konto [B]30 1240 5875 1111 0010 3508 3813[/B] Aleksandra Surmacz [CENTER][CENTER][COLOR=red]proszę wpisywać w tytule: [U]dla Kajtuna, nick z forum[/U][/COLOR][/CENTER] [/CENTER]
  10. [quote name='Borsuq']Nowa na forum;) Podajcie numer konta... trzeba maleństwo ratować;)[/QUOTE] Z nieba spadasz :)
  11. [quote name='alice midnight']Kurde, jakby tak każdy zarzucał takie stawki dla kolegi Kajtuna ;) [B]Guliwer[/B], a nie prościej go po prostu adoptować ? :D[/QUOTE] Ależ Ty roszczeniowa jestes ;)
  12. [quote name='tripti']o kurcze Nutusia z sunią została :([/QUOTE] Czułam, że tak będzie. DT znaleźć tak szybko i bez kasy to byłby cud.
  13. Z tego co widzę, to ma 1250, za czerwiec zrobię przelew to będzie 1300. No i znów będzie spłukany, cholera... Chyba z bazarku ingi jeszcze kasa nie doszła, prawda? - tam chyba koło 3 stów będzie.
  14. [quote name='Mysza2']z lewej jest takie "wybierz gości których chcesz zaprosić" i trzeba ptaki porobić u każdego Romcię zrobiłam administratorem[/QUOTE] A to już dam radę. A z ptakami to Wam napiszę coś dla rozluźnienia: kiedyś w wydawnictwie przy pracy zbiorowej cos się zamieszało z jednym autorem, jego tekst nie poszedł czy coś... no i panie medytowały jak mu o tym powiedzieć, az jedna niewiele myśląc wypaliła: "powiedz mu, ze mu ptaszek odpadł"
  15. Żebym jeszcze wiedziała, jak to rozesłac...
  16. Ja dopiero raczkująca na FB i wieczorem mam dziś pijaństwo w dodatku ;) Przykro mi, ale tym razem nie pomogę, może Ellig by ogarnęła?
  17. Kurczę, co to się wyrabia. Postaram się ściągnąć odsiecz.
  18. [quote name='Nutusia']O, to też jest pomysł... Ja też niestety nie potrafię a mój etatowy bazarkowiec nieobecny :( Chociaż podpis podlinkowany by mógł być. I drugi do bazarku...[/QUOTE] Obecny :) Już sie biorę, musiałam drugi ogarnąć, bo tam się dużo dzieje. Bezczelnie zaproszę - to na Sterylkowa Skarbonkę, więc Luna też skorzysta pośrednio ;) Jest w podpisie.
  19. [quote name='malibo57']Co tu tak cicho? Guliwer zjedzony, czy co?[/QUOTE] Na bank pożarty. Kajtun na deser wciągnął jeszcze doktora :diabloti:
  20. Ty się tak nie rozpędzaj :diabloti: archaniołem phi - dobrze, że nie arcybiskupem :evil_lol:
  21. [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9554/zdjcie0613b.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5049/zdjcie0614.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5374/zdjcie0612.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/9027/zdjcie0615.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Nutusia']Mtf - piękne dzięki jeszcze raz! Fibi - wstawisz zdjęcia małej? Bo wysłałam do Mmd, ale ona bazarek montuje, bidula, a ja jeszcze nachrzaniłam z numeracją. To przynajmniej wstawianie zdjęć na wątek bym jej odjęła... No nieogarnięta jestem całkiem :([/QUOTE] To ja wstawiam zdjęcia, a Ty poprawiasz numerację ;) Mam bazarek zapisany, więc będę czuwać z oddali :) [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/3690/zdjcie0606p.jpg[/IMG] [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/599/zdjcie0608y.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1773/zdjcie0609.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5603/zdjcie0611o.jpg[/IMG]
  23. A właśnie Ania i ja wystawiłyśmy dziś bazarek na Sterylkową Skarbonkę i już sa pierwsi kupujący, więc wszystko zostanie w rodzinie - tak jakby ;)
  24. A ja nieśmiało dodam, że zmajstrowałyśmy następny bazar, na Sterylkową Skarbonkę tym razem, bo zaraz będzie mnogość wywalonych suń w ciąży i wywalonych w ogóle. Link w podpisie, prosimy zaglądać :)
×
×
  • Create New...