-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Po prostu się go nie bał :) Połowa (dobrej) roboty to nastawienie. Fajnie, że odwiedzacie malucha, on powinien poznawać nowe osoby i utwierdzać się w przekonaniu, że ludzie ogólnie sa fajni. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Chyba udało Wam się rozwikłać drogę do Kajtuna :diabloti: No i chyba w ogóle mu się w główce coś zaczyna układać - że nie każdego trzeba atakować, bo może coś da dobrego ;) Jeszcze tylko kwestia zostawania w domu. -
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
No wreszcie;) Wszystkiego dobrego, rozczochrańcu :) -
Batmanek za TM, odszedł spokojnie wśród kochającego stada:(((
mmd replied to Kalva's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja bym się zębami nie przejmowała. W sensie ich osłabienia. Widać, że są tragiczne i jeśli stan Batmanka pozwoli na czyszczenie to pewnie połowa wypadnie, bo trzymają się na kamieniu, niestety. Nie ma co się oszukiwać - to stary, chory psiak, jedyne czego mu trzeba, to poprawa komfortu życia. -
Wyróżnienie było na tydzień i już się skończyło. Było ponad 200 wejść. To nie jest jakoś bardzo dużo jak na gumtree. Ale i nie mało. Na "szczeniakowe" bywa i 1000 tygodniowo. Marnie to wygląda, jednak trzeba próbować.
-
Wiece co - Jamor pisał o konieczności odrobaczania się raz na jakiś czas. Niech go diabli :diabloti::diabloti: tak mi niedobrze po tych wynalazkach, że wolę mieć robale :evil_lol::evil_lol:
-
Batmanek za TM, odszedł spokojnie wśród kochającego stada:(((
mmd replied to Kalva's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj poszła kasa od Kundelków do Batmanka. Kalva, jak dojdzie, potwierdź tu na wątku: http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej!-POM%C3%93%C5%BB!?p=17082088#post17082088 -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']Ha, widzę, że moja deklaracja finansowa nie zrobiła żadnego wrażenia. A tak sie starałam na tym bazarku....:placz:[/QUOTE] Nie ma szefowej to nie miał kto podziękować w imieniu Kajtunka :) Myślę, że on byłby zadowolony gdyby wiedział ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Różnie bywa. Mi się zdarzyły dwie fantastyczne adopcje, a zaczynało się od maila. Tylko że o Kajtuna ludzie piszą, a jak się dowiedzą że on trochę rozrabia i choruje to rezygnują. -
Zamówiłam kolejny pakiet.
-
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Wnuczka się w ogóle nie bała. Problem tkwił w czymś innym.[/QUOTE] To znaczy, że mamy się nie cieszyć? Łeee, ja tak nie chcę... -
Batmanek za TM, odszedł spokojnie wśród kochającego stada:(((
mmd replied to Kalva's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiesz co - może on ma jakoś na pleckach na nim być. Super, że Isadora zorganizowała rehabilitację :) A z karmą może trzeba tak jak szczeniakom się robi. Zalej mu ciepłą wodą albo chudym rosołkiem i jak namoknie, będzie dawało się zjeść. -
Batmanek za TM, odszedł spokojnie wśród kochającego stada:(((
mmd replied to Kalva's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poprosiłam o 250, bo jestem tam deklarowiczką, a zbyt często nie chodzę tam po prośbie. To jest wyjątkowa sytuacja, psiak właściwie nagle "wynikł" i nie ma czasu. Poza tym on będzie wciąż potrzebował na leki, na karmę i z powodu wieku pewnie jeszcze na sporo różnych rzeczy. Jeśli zostaną jakieś nadwyżki to najlepiej oddać Kundelkom do skarbonki. Od siebie dołożę jeszcze 50. -
Batmanek za TM, odszedł spokojnie wśród kochającego stada:(((
mmd replied to Kalva's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kalva, masz zapchaną skrzynkę. Potrzebny mi nr konta do wpłaty i gotowość potwierdzenia dojścia tejże. Kundelkowa Skarbonka standardowo daje kwotę 200, ja poproszę o 250. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czorcik']w sobotę planujemy jechać z Guliwerem i Borsuq do Noska w odwiedziny, muszę zobaczyć w końcu naszego wariata na żywo. A co do chomika to przypuszczam, że Kajtun nie widział na oczy takiego zwierza.[/QUOTE] Ale szczura miał szanse zobaczyć ;) Fajnie, że go odwiedzicie. Koniecznie opiszcie później minuta po minucie przebieg tej emocjonującej przygody :) -
Batmanek za TM, odszedł spokojnie wśród kochającego stada:(((
mmd replied to Kalva's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O biedak malutki. Poproszę "kundelki" o wsparcie. Tu nie wiadomo, co będzie, ale jeśli to udar to może się cofnąć. Tylko trzeba mu zrobić badania krwi, bo walenie końskich dawek sterydów starszemu psu jest bardzo niebiezpieczne. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Podaj mi na PW swój mail to Ci wyślę kilka zdjęć. Co do chomika - nie mam pojęcia. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Guliwer89']Wymiotowanie to tak zwany pikuś kolega dał mi po prostu jasno do zrozumienia ze mógłbym w samochodzie posprzątać ;) [/QUOTE] Musiał być niezły syf, skoro psinek pawia puścił :diabloti: -
Pewnie, że trzeba próbować, inaczej klops.
-
Kiepsko idą adopcje przez ogłoszenia ostatnio. Rok temu tak źle nie było, a teraz ciężko...
-
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Ja siedzę cicho, bo boję się zapeszyć ;)