Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Po prostu się go nie bał :) Połowa (dobrej) roboty to nastawienie. Fajnie, że odwiedzacie malucha, on powinien poznawać nowe osoby i utwierdzać się w przekonaniu, że ludzie ogólnie sa fajni.
  2. Chyba udało Wam się rozwikłać drogę do Kajtuna :diabloti: No i chyba w ogóle mu się w główce coś zaczyna układać - że nie każdego trzeba atakować, bo może coś da dobrego ;) Jeszcze tylko kwestia zostawania w domu.
  3. No wreszcie;) Wszystkiego dobrego, rozczochrańcu :)
  4. Ja bym się zębami nie przejmowała. W sensie ich osłabienia. Widać, że są tragiczne i jeśli stan Batmanka pozwoli na czyszczenie to pewnie połowa wypadnie, bo trzymają się na kamieniu, niestety. Nie ma co się oszukiwać - to stary, chory psiak, jedyne czego mu trzeba, to poprawa komfortu życia.
  5. Agnieszko, Ty ciągle jakieś bidy wynajdujesz... Ja po pierwszym rzucie oka pomyślałam że labkowata ;) ale może i boksiowata. Na szczęście obie rasy dobrze się kojarzą.
  6. Wyróżnienie było na tydzień i już się skończyło. Było ponad 200 wejść. To nie jest jakoś bardzo dużo jak na gumtree. Ale i nie mało. Na "szczeniakowe" bywa i 1000 tygodniowo. Marnie to wygląda, jednak trzeba próbować.
  7. Wiece co - Jamor pisał o konieczności odrobaczania się raz na jakiś czas. Niech go diabli :diabloti::diabloti: tak mi niedobrze po tych wynalazkach, że wolę mieć robale :evil_lol::evil_lol:
  8. Dzisiaj poszła kasa od Kundelków do Batmanka. Kalva, jak dojdzie, potwierdź tu na wątku: http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej!-POM%C3%93%C5%BB!?p=17082088#post17082088
  9. [quote name='inga.mm']Ha, widzę, że moja deklaracja finansowa nie zrobiła żadnego wrażenia. A tak sie starałam na tym bazarku....:placz:[/QUOTE] Nie ma szefowej to nie miał kto podziękować w imieniu Kajtunka :) Myślę, że on byłby zadowolony gdyby wiedział ;)
  10. Różnie bywa. Mi się zdarzyły dwie fantastyczne adopcje, a zaczynało się od maila. Tylko że o Kajtuna ludzie piszą, a jak się dowiedzą że on trochę rozrabia i choruje to rezygnują.
  11. Może z takich drukowanych ktoś zadzwoni... Trzeba wszystkiego się chwytać, bo Ares się zestarzeje ;)
  12. Co tu pisać? Cyrkowiec jeden siedzi i siedzi, choćbyś nie wiem co robiła. No, uparł się, właściwie to już nie wiem, próbowałyśmy inne zdjęcia, teksty na wesoło i na smutno, i konkretnie i mniej konkretnie. Jedno jest pewne: Ares siedzi.
  13. [quote name='obraczus87']Wnuczka się w ogóle nie bała. Problem tkwił w czymś innym.[/QUOTE] To znaczy, że mamy się nie cieszyć? Łeee, ja tak nie chcę...
  14. Wiesz co - może on ma jakoś na pleckach na nim być. Super, że Isadora zorganizowała rehabilitację :) A z karmą może trzeba tak jak szczeniakom się robi. Zalej mu ciepłą wodą albo chudym rosołkiem i jak namoknie, będzie dawało się zjeść.
  15. Poprosiłam o 250, bo jestem tam deklarowiczką, a zbyt często nie chodzę tam po prośbie. To jest wyjątkowa sytuacja, psiak właściwie nagle "wynikł" i nie ma czasu. Poza tym on będzie wciąż potrzebował na leki, na karmę i z powodu wieku pewnie jeszcze na sporo różnych rzeczy. Jeśli zostaną jakieś nadwyżki to najlepiej oddać Kundelkom do skarbonki. Od siebie dołożę jeszcze 50.
  16. Przydałoby się, żeby zadzwonił. Strasznie się zasiedział.
  17. Kalva, masz zapchaną skrzynkę. Potrzebny mi nr konta do wpłaty i gotowość potwierdzenia dojścia tejże. Kundelkowa Skarbonka standardowo daje kwotę 200, ja poproszę o 250.
  18. [quote name='Czorcik']w sobotę planujemy jechać z Guliwerem i Borsuq do Noska w odwiedziny, muszę zobaczyć w końcu naszego wariata na żywo. A co do chomika to przypuszczam, że Kajtun nie widział na oczy takiego zwierza.[/QUOTE] Ale szczura miał szanse zobaczyć ;) Fajnie, że go odwiedzicie. Koniecznie opiszcie później minuta po minucie przebieg tej emocjonującej przygody :)
  19. O biedak malutki. Poproszę "kundelki" o wsparcie. Tu nie wiadomo, co będzie, ale jeśli to udar to może się cofnąć. Tylko trzeba mu zrobić badania krwi, bo walenie końskich dawek sterydów starszemu psu jest bardzo niebiezpieczne.
  20. Podaj mi na PW swój mail to Ci wyślę kilka zdjęć. Co do chomika - nie mam pojęcia.
  21. [quote name='Guliwer89']Wymiotowanie to tak zwany pikuś kolega dał mi po prostu jasno do zrozumienia ze mógłbym w samochodzie posprzątać ;) [/QUOTE] Musiał być niezły syf, skoro psinek pawia puścił :diabloti:
  22. Pewnie, że trzeba próbować, inaczej klops.
  23. Kiepsko idą adopcje przez ogłoszenia ostatnio. Rok temu tak źle nie było, a teraz ciężko...
  24. Ja siedzę cicho, bo boję się zapeszyć ;)
×
×
  • Create New...