-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Ja w banerkach też nie jestem biegła.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ponieważ kilka osób stąd podglądało Adasia to polecam nowe fotki. Ja prawie umarłam ze smiechu :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/201470-Ada%C5%9B-jest-we-wspania%C5%82ym-DT-u-Agnieszki-w-Warszawie-i-zdrowieje.?p=17149537#post17149537[/url] -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img219.imageshack.us/img219/3060/napodwrku2.jpg[/URL] [URL="http://img219.imageshack.us/img219/3060/napodwrku2.jpg"]:roflt:[/URL][URL="http://img219.imageshack.us/img219/3060/napodwrku2.jpg"]:roflt:[/URL][URL="http://img219.imageshack.us/img219/3060/napodwrku2.jpg"]:roflt:[/URL] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Oj tam - drobiazg ;) -
Super :) Szczególnie to machanie ogonkiem do wszystkich. Znaczy, źle mu nie jest i to chyba taki fajny pies, co wszędzie mu się podoba :) Dziś poszłam do lasu, żeby psa sponiewierać, ale nie wiem kto kogo.... :diabloti:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Nie te to następne. U Rufusa regularnie zamawiałam co dwa tygodznie, co trzy, no i czasem jakieś gumtree szło wyróżnione ode mnie. Tylko allegro Ania robiła, bo ja nie poruszam się tam najlepiej. No i efekty są? Są :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
To znaczy, że ruszyły te z bazarku :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Oj, dopiero wróciłam. Potrzeba jeszcze?[/QUOTE] Nie wiem, czy ktoś się znalazł. Podałam Nutusi listę takich osób, które mi się wydawały rokować ;) Dom cały? ;) -
Z takimi urwisami tak najlepiej. Dobrze, że ta pani po niego nie pojechała. A niestety kilka takich diabełków znamy ;) - i tak właśnie Kajtunowi dom sprzed nosa uciekł, bo chciał zeżreć przyszłą właścicielkę. Z Sisi może być podobnie... No ale to wątek Rufusa, więc cieszmy się, że poszło dobrze :)
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Cieszę się :) Tak to wszystko smętnie wyglądało. A Rudzielec Uszaty załapał się na pakiet ogłoszeń, które miały być dla Rufusa, a Rufcio od dziś w DS, więc może mu przyniosą szczęście. Jeśli sprawa bazarku aktualna to daj znać :) Tak mi się spodobał tytuł wątku, że popełniłam coś takiego :diabloti: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Nikt-nie-ma-takich-uszu-A-Rudi-nie-ma-domu-a-chcialby-miec-W0QQAdIdZ293568489[/url]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Cały czas się bałam, czy nie przyjdzie mu do głowy, że domownicy to intruzi na "jego" terytorium, ale można odetchnąć :) A z tej bajki taki morał, że trzeba się uprzeć, nie odpuszczać, a dom sam się znajdzie :)
-
Biedny będzie przez pierwsze dni. Najważniejsze, że zrobił dobre pierwsze wrażenie, chyba wiedział, że wypada się ładnie prezentować :)
-
No, dobrze, ale czy sa straty w ludziach? ;)
-
Pełna mobilizacja - trzymamy wszystkie możliwe kciuki z psimi włącznie :)
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
mmd replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Też podrzucę. Na razie więcej nie mogę. -
Trzymamy, trzymamy :) Już nie mogę się doczekać, chociaż trochę się boję. Oby się zachował, bo taka szansa się prędko znów nie trafi. Chociaż musiałby mocno narozrabiać, bo domek wyrozumiały, więc bądźmy spokojni (na ile się da;) )
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Najwyżej na ustny by poszedł :D A taka taktyka chyba się sprawdza z tym diabelstwem, bo kto się nie boi, nadgryziony nie został :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Ale świetnie, że go odwiedzacie :) Wam też się da pogłaskać, na razie wiadomo, wujek Guliwer najważniejszy, bo na wycieczki zabiera. Do trzech razy sztuka, następnym razem na pewno będzie już obłaskawiony gnojek malutki :diabloti: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
A to Ty zgłaszasz do usunięcia? Ja nie i może dlatego ciągle istnieją sobie :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Na rozliczenie bazarku masz chyba 3 miesiące. Poza tym nawet jak rozliczysz to usunięty może być, ale nie musi, moje "wiszą" ponad rok, kompletnie rozliczone - modzi się nie wyrabiają. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Zapowiadała się na połowę lipca. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Potwierdzenia to jak Ola wróci, chyba jest znów osadzona w jakimś szpitalu... -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
No to musisz mi jakoś opisać które to rzeczy. Chyba że Estrella wystawi go ponownie. No i gdzie są te fanty - u Ciebie?- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with: