Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Ja w banerkach też nie jestem biegła.
  2. Ponieważ kilka osób stąd podglądało Adasia to polecam nowe fotki. Ja prawie umarłam ze smiechu :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/201470-Ada%C5%9B-jest-we-wspania%C5%82ym-DT-u-Agnieszki-w-Warszawie-i-zdrowieje.?p=17149537#post17149537[/url]
  3. [URL]http://img219.imageshack.us/img219/3060/napodwrku2.jpg[/URL] [URL="http://img219.imageshack.us/img219/3060/napodwrku2.jpg"]:roflt:[/URL][URL="http://img219.imageshack.us/img219/3060/napodwrku2.jpg"]:roflt:[/URL][URL="http://img219.imageshack.us/img219/3060/napodwrku2.jpg"]:roflt:[/URL]
  4. Super :) Szczególnie to machanie ogonkiem do wszystkich. Znaczy, źle mu nie jest i to chyba taki fajny pies, co wszędzie mu się podoba :) Dziś poszłam do lasu, żeby psa sponiewierać, ale nie wiem kto kogo.... :diabloti:
  5. Nie te to następne. U Rufusa regularnie zamawiałam co dwa tygodznie, co trzy, no i czasem jakieś gumtree szło wyróżnione ode mnie. Tylko allegro Ania robiła, bo ja nie poruszam się tam najlepiej. No i efekty są? Są :)
  6. To znaczy, że ruszyły te z bazarku :)
  7. [quote name='gusia0106']Oj, dopiero wróciłam. Potrzeba jeszcze?[/QUOTE] Nie wiem, czy ktoś się znalazł. Podałam Nutusi listę takich osób, które mi się wydawały rokować ;) Dom cały? ;)
  8. Z takimi urwisami tak najlepiej. Dobrze, że ta pani po niego nie pojechała. A niestety kilka takich diabełków znamy ;) - i tak właśnie Kajtunowi dom sprzed nosa uciekł, bo chciał zeżreć przyszłą właścicielkę. Z Sisi może być podobnie... No ale to wątek Rufusa, więc cieszmy się, że poszło dobrze :)
  9. Cieszę się :) Tak to wszystko smętnie wyglądało. A Rudzielec Uszaty załapał się na pakiet ogłoszeń, które miały być dla Rufusa, a Rufcio od dziś w DS, więc może mu przyniosą szczęście. Jeśli sprawa bazarku aktualna to daj znać :) Tak mi się spodobał tytuł wątku, że popełniłam coś takiego :diabloti: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Nikt-nie-ma-takich-uszu-A-Rudi-nie-ma-domu-a-chcialby-miec-W0QQAdIdZ293568489[/url]
  10. Cały czas się bałam, czy nie przyjdzie mu do głowy, że domownicy to intruzi na "jego" terytorium, ale można odetchnąć :) A z tej bajki taki morał, że trzeba się uprzeć, nie odpuszczać, a dom sam się znajdzie :)
  11. Na pewno. Dziś od Jamora wyjechał Rufus, znaleziony w styczniu 2010 :) Trafił mu się fajny domek.
  12. Biedny będzie przez pierwsze dni. Najważniejsze, że zrobił dobre pierwsze wrażenie, chyba wiedział, że wypada się ładnie prezentować :)
  13. No, dobrze, ale czy sa straty w ludziach? ;)
  14. Pełna mobilizacja - trzymamy wszystkie możliwe kciuki z psimi włącznie :)
  15. Też podrzucę. Na razie więcej nie mogę.
  16. Trzymamy, trzymamy :) Już nie mogę się doczekać, chociaż trochę się boję. Oby się zachował, bo taka szansa się prędko znów nie trafi. Chociaż musiałby mocno narozrabiać, bo domek wyrozumiały, więc bądźmy spokojni (na ile się da;) )
  17. Najwyżej na ustny by poszedł :D A taka taktyka chyba się sprawdza z tym diabelstwem, bo kto się nie boi, nadgryziony nie został :)
  18. O matko! I po co było krakać z tą łydką ;) Coraz bardziej odważna się robi. Będzie problem z adopcją, ale takie obronne szczekacze mają swoich fanów. Ona i tak specjalnie domowa nie jest w sensie wylegiwania się na kanapach.
  19. Ale świetnie, że go odwiedzacie :) Wam też się da pogłaskać, na razie wiadomo, wujek Guliwer najważniejszy, bo na wycieczki zabiera. Do trzech razy sztuka, następnym razem na pewno będzie już obłaskawiony gnojek malutki :diabloti:
  20. A to Ty zgłaszasz do usunięcia? Ja nie i może dlatego ciągle istnieją sobie :)
  21. Na rozliczenie bazarku masz chyba 3 miesiące. Poza tym nawet jak rozliczysz to usunięty może być, ale nie musi, moje "wiszą" ponad rok, kompletnie rozliczone - modzi się nie wyrabiają.
  22. Zapowiadała się na połowę lipca.
  23. Potwierdzenia to jak Ola wróci, chyba jest znów osadzona w jakimś szpitalu...
  24. No to musisz mi jakoś opisać które to rzeczy. Chyba że Estrella wystawi go ponownie. No i gdzie są te fanty - u Ciebie?
×
×
  • Create New...