-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
[quote name='Ellig']Felerka nie jest felerna bo ma dom!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:Dziekuje, Rodzinie Aleksandry, wspanialym ludziom u ktorych dom znalazl juz nie jeden psiak. Felerka zostala zaadoptowana :loveu::loveu::loveu:Od razu wziela ja pod swoje skrzydla 12 letnia suka, ktora jest u Cioci,Oli. Teraz Aleksandra jest juz na trasie do Nowego Sącza!!!!!!:multi::multi::multi: :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:[/QUOTE] To chyba dobrze, że nawarczała na siostrzyczkę :) Biedulina, gdyby nie Kasia, zamiast w domku z ludźmi, spędziłaby całe życie na łańcuchu.
-
O matko, znowu się pokomplikowało. Zupełnie jak "Dynastia", zwroty akcji, nowe wątki, odnalezione siostry... :diabloti:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']Trzymam kciuki też za panią, żeby bardzo Kajtuńcia chciała :)[/QUOTE] Ale czary - jeszcze nie wyróżniłam tylko sobie jest takie zwykłe :) Kciuki za panią trzymamy, żeby Kajtunio zostawił jej kostkę w spokoju :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
No to wyróżniam gumtree, bo sukces się już czai :) -
Numeru telefonu to ja nie miałam nigdy w tym ogłoszeniu - jakoś tak wyszło. Mogę tam zmieniać tekst, więc nie problem. Teraz podmieniłam zdjęcia jeszcze. Proszę bardzo - można sobie grymasić ;) Będę poprawiać http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bardzo-smutna-starsza-suczka-owczarek-niemiecki-potrzebny-dom-W0QQAdIdZ289113137
-
To idę podmienić w gumtree (które cały czas jest). Wyróżnienie się skończyło, ale jakoś po połowie sierpnia może znów nabędę tydzień. Będzie ktoś robił ogłoszenia?
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']To wybierz sobie zdjecie jakie bedziesz chciala wstawic, przeslij do mnie i jak u mnie bedziesz to wstawimy:)[/QUOTE] Dobry pomysł :) Nie wyręczamy tylko nauczamy :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
5 dyszek jest na miesiąc - wisi już od 5 lipca. Niestety, czas sobie płynie. Se zobacz - 5 lipca pisane: [quote name='mmd'][url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlodziutka-urocza-Luna-szuka-domu-W0QQAdIdZ295750699[/url] [ATTACH=CONFIG]7207[/ATTACH][/QUOTE] Trzeba jak najszybciej wstawiać nowy "obiekt" :) -
No tak, ale Ellig już nie ma za co zakładać, bo transporty już popłacone (albo zaraz będą). Sunia "wypadła" z potrzeb, zostały dwa małe szczeniorki u ataK i Lenka u Ciebie.
-
Czyli jak pojadą szczeniaki do ataK, kasa pójdzie za nimi i po sprawie. ataK załóż wątek dziewczynkom, pomogę w ogłaszaniu.
-
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Będzie można. Tylko to wyróżnienie jest chyba do 5 sierpnia, więc dużo już nie zostało, ale zawsze coś. -
Ellig, Ajlii - obie Was znam i lubię i żal na to patrzeć. Nie możecie sobie w kółko odsyłac kasy - trzeba z tego rozsądnie wybrnąć. Proponuję albo całość przeznaczyć na transport mamy husky i zamknąć w ten sposób (już niedługo) sprawę, albo na szczeniaki u ataK. Ellig nie może być skarbnikiem wbrew swojej woli, ale Ajlii też jeśli nie chce dalej tego ciągnąć to też przecież nie musi. Czy może ktoś zgłosi na skarbnika dla świętego spokoju?
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Jawnogrzesznico prosze o pomoc(...)[/QUOTE] Chyba nick sobie zmienie ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Lu_Gosiak']no i w koncu byl telefon i to sensowny:) mieszkanie w bloku, ale PAn pracuje na nocki wiec cale dnie spedza w domu, brzmial b. fajnie, mam dane do wizyty i szukam Kogos Kto by sie tam pofatygowal i na miejscu zobaczyl jak to wyglada:)[/QUOTE] Takie wieści, a ja przegapiłam. Chyba już przestałam wierzyć, że on kiedykolwiek zejdzie nam z oczu :evil_lol:
-
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Z gumtree, które nam Ciocia Dwojga Imion mmd zrobiła wyróżnione :)[/QUOTE] Ty pisz od razu, że E.Wedel jawnogrzesznica :diabloti: Zresztą sama jesteś E.Wedel :eviltong: Niestety, wg mnie najlepsze jest wyróżnione gumtree, niestety, bo trzeba zainwestować, ale lepiej w to niż miesiącami płacić za DT (tu oczywiście DT było za free, co nie zmienia faktu, że dom się przyda) :) -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No, wreszcie - mówiłam że się doczeka :) -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam gratkę. Wyróżnienie w prezencie :) [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/15430071_mlodziutka_urocza_luna_szuka_domu.html[/url] -
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
mmd replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Od Szczecina to chyba ze 100 km. Na wschód. Najbliżej jest Trzebiatów 18 km Do Kołobrzegu 45 km. A może wiecie, że ktoś jest na wakacjach w rejonie: Pobierowo-Rewal-Mrzeżyno -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
czepiacie się :evil_lol:- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with: