Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='Ellig']Felerka nie jest felerna bo ma dom!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:Dziekuje, Rodzinie Aleksandry, wspanialym ludziom u ktorych dom znalazl juz nie jeden psiak. Felerka zostala zaadoptowana :loveu::loveu::loveu:Od razu wziela ja pod swoje skrzydla 12 letnia suka, ktora jest u Cioci,Oli. Teraz Aleksandra jest juz na trasie do Nowego Sącza!!!!!!:multi::multi::multi: :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:[/QUOTE] To chyba dobrze, że nawarczała na siostrzyczkę :) Biedulina, gdyby nie Kasia, zamiast w domku z ludźmi, spędziłaby całe życie na łańcuchu.
  2. O matko, znowu się pokomplikowało. Zupełnie jak "Dynastia", zwroty akcji, nowe wątki, odnalezione siostry... :diabloti:
  3. [quote name='dorobella']Trzymam kciuki też za panią, żeby bardzo Kajtuńcia chciała :)[/QUOTE] Ale czary - jeszcze nie wyróżniłam tylko sobie jest takie zwykłe :) Kciuki za panią trzymamy, żeby Kajtunio zostawił jej kostkę w spokoju :)
  4. Na razie wygońmy tego artystę :) Kiedy ta wizyta?
  5. [quote name='dorobella']Potrzymam,a jakieś super foty ma ? Np.na atłasie, płatki róż i świece ;)[/QUOTE] Ma bez atłasu, wszyscy się zakochują w zdjęciach. Niestety on ma takie malutkie różki ;)
  6. No to wyróżniam gumtree, bo sukces się już czai :)
  7. [quote name='dorobella']trzymam mocno kciuki,to dzwonią ;)[/QUOTE] To potrzymaj za Kajtuna, co? ;) Chyba się razem z nim zestarzejemy tu na dogo :D
  8. Numeru telefonu to ja nie miałam nigdy w tym ogłoszeniu - jakoś tak wyszło. Mogę tam zmieniać tekst, więc nie problem. Teraz podmieniłam zdjęcia jeszcze. Proszę bardzo - można sobie grymasić ;) Będę poprawiać http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bardzo-smutna-starsza-suczka-owczarek-niemiecki-potrzebny-dom-W0QQAdIdZ289113137
  9. To idę podmienić w gumtree (które cały czas jest). Wyróżnienie się skończyło, ale jakoś po połowie sierpnia może znów nabędę tydzień. Będzie ktoś robił ogłoszenia?
  10. [quote name='Ellig']To wybierz sobie zdjecie jakie bedziesz chciala wstawic, przeslij do mnie i jak u mnie bedziesz to wstawimy:)[/QUOTE] Dobry pomysł :) Nie wyręczamy tylko nauczamy :)
  11. Biedulka. Pewnie lepiej by jej było, gdyby została u siebie. No ale jak będzie teraz wczasować się z Wami to już lux. Myślę, że to było po tych niedawnych przeżyciach i pomyślała, że znów ją ktoś zostawił.
  12. 5 dyszek jest na miesiąc - wisi już od 5 lipca. Niestety, czas sobie płynie. Se zobacz - 5 lipca pisane: [quote name='mmd'][url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlodziutka-urocza-Luna-szuka-domu-W0QQAdIdZ295750699[/url] [ATTACH=CONFIG]7207[/ATTACH][/QUOTE] Trzeba jak najszybciej wstawiać nowy "obiekt" :)
  13. No tak, ale Ellig już nie ma za co zakładać, bo transporty już popłacone (albo zaraz będą). Sunia "wypadła" z potrzeb, zostały dwa małe szczeniorki u ataK i Lenka u Ciebie.
  14. Czyli jak pojadą szczeniaki do ataK, kasa pójdzie za nimi i po sprawie. ataK załóż wątek dziewczynkom, pomogę w ogłaszaniu.
  15. [quote name='Kofeina']no wiesz co gosia:x jak mozna zapomniec o malinosku;)[/QUOTE] A bo on już na stanie na stałe się zrobił. To jak w dowcipie o żonie, że jest jak noga, na co dzień się nie zauważa, ale jak zabraknie...
  16. Będzie można. Tylko to wyróżnienie jest chyba do 5 sierpnia, więc dużo już nie zostało, ale zawsze coś.
  17. Ellig, Ajlii - obie Was znam i lubię i żal na to patrzeć. Nie możecie sobie w kółko odsyłac kasy - trzeba z tego rozsądnie wybrnąć. Proponuję albo całość przeznaczyć na transport mamy husky i zamknąć w ten sposób (już niedługo) sprawę, albo na szczeniaki u ataK. Ellig nie może być skarbnikiem wbrew swojej woli, ale Ajlii też jeśli nie chce dalej tego ciągnąć to też przecież nie musi. Czy może ktoś zgłosi na skarbnika dla świętego spokoju?
  18. [quote name='Ellig']Jawnogrzesznico prosze o pomoc(...)[/QUOTE] Chyba nick sobie zmienie ;)
  19. [quote name='Lu_Gosiak']no i w koncu byl telefon i to sensowny:) mieszkanie w bloku, ale PAn pracuje na nocki wiec cale dnie spedza w domu, brzmial b. fajnie, mam dane do wizyty i szukam Kogos Kto by sie tam pofatygowal i na miejscu zobaczyl jak to wyglada:)[/QUOTE] Takie wieści, a ja przegapiłam. Chyba już przestałam wierzyć, że on kiedykolwiek zejdzie nam z oczu :evil_lol:
  20. [quote name='Nutusia']Z gumtree, które nam Ciocia Dwojga Imion mmd zrobiła wyróżnione :)[/QUOTE] Ty pisz od razu, że E.Wedel jawnogrzesznica :diabloti: Zresztą sama jesteś E.Wedel :eviltong: Niestety, wg mnie najlepsze jest wyróżnione gumtree, niestety, bo trzeba zainwestować, ale lepiej w to niż miesiącami płacić za DT (tu oczywiście DT było za free, co nie zmienia faktu, że dom się przyda) :)
  21. No, wreszcie - mówiłam że się doczeka :)
  22. Zrobiłam gratkę. Wyróżnienie w prezencie :) [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/15430071_mlodziutka_urocza_luna_szuka_domu.html[/url]
  23. Od Szczecina to chyba ze 100 km. Na wschód. Najbliżej jest Trzebiatów 18 km Do Kołobrzegu 45 km. A może wiecie, że ktoś jest na wakacjach w rejonie: Pobierowo-Rewal-Mrzeżyno
×
×
  • Create New...