Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. mmd

    nieaktualne

    Też się martwię...
  2. Nie wiem, czy taki pomysł się spodoba innym, ale mi dawno temu wet przepisał hydroxizinę w syropie dla wyjca. Na dłuższą metę nie ma go co szprycować, ale może ze 3 dni jak sobie przyśnie to jakoś się nauczy zostawać. Mojemu ówczesnemu psu bardzo pomogło.
  3. Zmieniłam tytuł ogłoszenia - dodałam "łagodny". On spory jest i może się boją ludzie.
  4. [quote name='Sylwia K']ona juz jest na fb [url]http://www.facebook.com/pages/Schronisko-dla-Bezdomnych-Zwierz%C4%85t-w-Celestynowie/179282728779241#!/media/set/fbx/?set=a.1500684056574.57051.1818367657[/url][/QUOTE] [quote name='Adziunia']juz zrobilam wydarzenie :) [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=218065661543666[/url][/QUOTE] Tu są działające linki. Trzeba znaleźć najpierw założycielkę wątku.
  5. Przedziwny jest ten wątek. Założycielka nie odzywa się wcale poza pierwszymi postami. Na FB jest wydarzenie, ludzie pytają, przez 2 tygodnie nikt nie odpowiedział. Mokry Nosek od kogoś sunię dostał? jakiś kontakt trzeba wytrzasnąć, zadzwonić, zapytać, co dalej i chyba przejąć wątek.
  6. A kiedy wracasz?
  7. Ładnie macie :) Mój się boi ale go podprowadzam i już zaczyna popijać z bajorek. Zapraszam tez na bazarek smutnej ON-ki: http://www.dogomania.pl/threads/213365-Swetry-sweterki-sp%C3%B3dniczki-i-troch%C4%99-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Emki-do-5.09.
  8. Dobry :) Późno się przytelepałam ;)
  9. A do września ja popracuję i jakoś przeżyjemy ;)
  10. Bazarek dla Emusi: http://www.dogomania.pl/threads/213365-Swetry-sweterki-sp%C3%B3dniczki-i-troch%C4%99-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Emki-do-5.09.?p=17494295#post17494295
  11. [quote name='Ellig']mozna tez tel . podawac na pw:)[/QUOTE] Po co - i tak prawie wszyscy mają :)
  12. Mój tel. i tak już ma połowa dogomanii, więc podaję: 605298058 (czynne od 10.30-1.30 ;)) Myślę, że część skarpetowa, jak się zorganizuje to ok, ile będzie to będzie, zawsze coś się na szybko "zatka". A część z klubowymi podopiecznymi niech będzie cały czas, bo np. ogłoszenia robią dziewczyny również za free, jak mają czas. No i od razu na początku będzie wiadomo, co komu potrzeba. Mi się bardzo podoba taki fragment rozwiązania, bo sama to wymyśliłam :D
  13. [quote name='Nutusia'](...) baaaardzo mądra! Co do składek, to myślę, że mogłyby się "opodatkować" również osoby nie prowadzące BDT - wtedy byliby naszymi członkami honorowymi i też mieli wpływ na rozdział środków...[/QUOTE] Punkt 1 - a to Ci nowina z samego rana :evil_lol: Punkt 2 - moge się opodarkować, ale tylko na 10/mies. od września (muszę sie asekurować, bo i tak zawsze popłynę ;) ) Aha - zapomniałam o jeszcze jednej formie pomocowej: czasem domy wizytuję, ale nie zawsze mam jak dojechać, więc raczej północna Łódź.
  14. [quote name='obraczus87']Czy mogę się dopisac do Waszego Klubu ?? :cool3:[/QUOTE] Yes, yes, yes :) Ellig, miło, że chcesz mnie zrobić "funkcyjną", ale niech to jednak będzie ktos doświadczony :)
  15. Dopiero się budzę, ale gumtree wyróżniłam.
  16. [quote name='lunarmermaid']Śliczny Batman,uszy niesamowite.Na zdjęciach patrzy jakby pozował..[/QUOTE] ... a na jednym aż zeza zrobił - chyba ze skupienia ;)
  17. Ktokolwiek będzie prał tego psa, niech uważa na oczy i uszy. Najlepiej to robić w dwie osoby. A już super jak się ma kabinę prysznicową, bo tam można z psem się zamknąć. Trzeba namoczyć porządnie, wyszorować i bardzo dobrze spłukać, dotąd proste. Później jest gorzej, bo toto ledwie opuści "miejsce kaźni" będzie musiało sie otrzepać, więc trzeba szybko nakryć ręcznikiem, zanim zachlapie całą łazienkę. Druga osoba potrzebna do pilnowania, zeby nygus nie zwiał z wanny i pilnowania uszu, żeby woda się nie nalała. Po wytarciu każdy pies robi rajd po domu z prędkością światła i wyciera się w kanapy, dywany i pościel w łóżku, trzeba więc pozamykac drzwi szczególnie od sypialni.
  18. [quote name='ludka']Musi byc szampon dla psow? O, matko, koty sa jednak prostsze w obsludze :eviltong:[/QUOTE] Nie musi, byle był delikatny. Najlepiej jakiś ziołowy bez wydziwiania. Taaa, koty prostsze... jak mi kiedyś jeden wlazł do domu to najpierw zeżarł, później poleżał, a później nalał synowi w łóżko ;)
  19. No jasne, że tak. Ja bym go wykąpała od razu. Chyba że jest jakiś mega przerażony. Przecież tak to będzie sobie radośnie śmierdział jeszcze kilka dni.
  20. Aha - jeszcze te schroniskowe często pozbawione manier, bo traktują całe mieszkanie jak kojec, czyli można lać wszędzie, byle nie na swoje posłanie. To nie ich wina. DS będzie musiał chodzić często i zachowywać się jak świry, jeśli piesek zacznie siusiać na dworze. Tzn. cieszyć się mają ;)
  21. Dorosły pies je raz dziennie. Może być rano. Można też mu dać to samo podzielone na 2 porcje, jak kto lubi. U mnie rano jest najpierw spacerek, a później jedzenie, bo rano siusiu ciśnie ;) Po południu znowu i wieczorem, a jeszcze w ciągu dnia w lecie wychodzimy się bawić, ale to inna rzecz. Lanie na szafkę jest dość naturalne z punktu widzenia psa, ale należy go [B]w trakcie[/B] przywołać do porządku -"fe" wystarczy.
  22. Wszystkie jesteście stuknięte :evil_lol::evil_lol:
  23. [quote name='Igiełka']cichutko wypatrujemy prezesa z nadzieją że się szybko ujawni hihi :evil_lol:[/QUOTE] Prezes musi być doświadczonym Balonem ;)
  24. Znowu jakies ekspresy :D
×
×
  • Create New...