Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Na psiaki "domne" nie robi się bazarków, ale poproś moda o pozwolenie. Ale, ale - jeśli zrobisz bazarek ogólnie na fundację pomagającą zwierzakom to wystarczy. Tzn. jako cel powinna być fundacja, a nie pies, który ma dom. Wtedy będzie wszystko ok.
  2. No ładny :) Mgie chwilowo zamknęła interes, czyli trzeba poszukać innego bazarku, wieczorem pobuszuję, bo teraz ledwo widze na oczy. Gumtree Jasza chyba miała obstawiać, to pewnie i wyróżni.
  3. [quote name='Nutusia']Coś wysmaruję... Pamiętacie jak wspominałam, że mam u siebie wczasowiczkę? Tę, którą tak bardzo się Kimciuszka zauroczyła?... No, to ogłaszam oficjalnie, że od wczorajszego wieczora wczasowiczka zmieniła status na... tymczasowiczkę (oczywiście ponad liczbową, jakby co...): [url]http://www.dogomania.pl/threads/203952-Tuli-i-jej-ludziom-zawali%C5%82-si%C4%99-%C5%9Bwiat-wszyscy-troje-bezdomni-szukamy-DS!?p=17560372#post17560372[/url][/QUOTE] Znowu zostałaś balonem? Idę czytać...
  4. Smaruj tekst powoli jakoś oględnie z tym kręgosłupem i lecimy. Dobrze, że nie trzeba ciąć psicy. No, poza sterylką.
  5. Marta zawsze wygląda uroczo :) A w kaloszkach maszerowała jak uroczy krasnal ;)
  6. No, musimy być czujni :) Po tych historiach ze "znikniętymi" psami każdy by był czujny. Pani zdaje sobie sprawę, że własny husky + Ares to będzie niezła ekipa? :razz: Tyle dobrego, że jeden drugiego zmęczy :)
  7. Teraz możesz hopać bazarki na inne bidy ;)
  8. [quote name='Roszpunka']Pies, to nie zabawka :errrr:[/QUOTE] eeeee tam :evil_lol:
  9. yyyyyy... zależy na kogo patrzyłam :evil_lol:
  10. Marszowo czy nie - zatkało mnie. Normalnie padłam :) Czad i szok i wszystko :)
  11. Tego się obawiałam, że utoniemy w prośbach i spamie. Każdy szuka pomocy gdzie się da niestety.
  12. [quote name='kora78']kusisz ciotka, kusisz... ;P[/QUOTE] Taaa, teraz już na każdym wątku będzie sygnał "wywozimy psa", a mmd natychmiast ze skóry wylezie :diabloti:
  13. [quote name='kora78'] ale wizyta tytlko tutaj- pokaze nam, jaka to osoba i co soba reprezentuje. jednak z kontrola, jaki ma dom, ile pokoi, czy psa nie trzyma w komorce, to juz bedzie ciezko sprawdzic... i nie wiem,czy warto sie w to bawic, skoro on jest latwoadopcyjny i za jakis czas znow sie ktos odezwie w jego sprawie.[/QUOTE] Ja tam wole podramatyzować, niż puszczać psa w nieznane. Może rzeczywiście jest super i normalny dom, tylko kto to sprawdzi? Nie wiem, za dużo naczytałam się różnych również starych wątków. To naprawdę ładny pies. To, że na razie miał zerowy odzew nie znaczy, że za moment nie odezwie się ktoś sensowny. Zawsze się ten dom znajdzie. Jak już podejmiesz decyzję Kora, że on zostaje, to zrobię mu gumtree z wyróżnieniem i poszukam nowego pakietu z ogłoszeniami. Damy radę :)
  14. Odświeżone gumtree Emci http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bardzo-smutna-starsza-suczka-owczarek-niemiecki-potrzebny-dom-W0QQAdIdZ289113137
  15. [quote name='xxxx52'][B]Co do odwiedzin po adopcyjnych wiem ze na dogo sa osoby mieszkajace w Holandi ,mozna poprosic ,albo poprosic org.prozwierzeca danego regionu o sprawdzenie.Chetnie sprawdzaja.[/B]Juz sie ciesze ,ze piesek opusci te wiezienie. Proponuje tym osobom co sa wrogie tej adopcji ,zeby same go zaadoptowaly.Nie rozumiem ,to lepiej psy maja siedziec jak przestepcy za kratami ,byc narazane na choroby ,zagryzieni itd ,niz na kanpce przy opiekunie?to sie nazywa milosc do zwierzat czy jakies chore uprzedzenie do,nie wiem do czego ,kogo?[/QUOTE] To może najpierw sprawdzić domek? Przecież gdyby to była adopcja w PL to pies by nie poszedł bez wizyty PA do domu, prawda? Jest mnogość wątków z potężnymi awanturami, bo wizyty nie było albo była, ale piesek je Pedigree i co to za dom ;) Nie wiem, skąd ta schizofrenia, że w PL domek trzeba sprawdzić, a za granicą nie. Że w PL nie ma mowy o pisaniu w tym tonie, że pies opuścił schronisko, cieszmy się - skądże - jest piekło, bo nie wiadomo, gdzie trafił. A do Niemiec czy Holandii psy jadą ot tak. Oczywiście że bym go chętnie adoptowała i jeszcze kilkaset psów, ale nie jestem zbieraczką. [B]Kupuję natomiast ogłoszenia, staram się żeby znalazły domy. Wiem, że on też znajdzie dom w PL, ponieważ w tym roku udało wyadoptować już wiele psów dzięki takiej robocie. Ellig również ma "na koncie" w tym roku kilkadziesiąt adopcji.[/B] Kora78 mam nadzieję, odezwie się na wątku i rozwieje nasze wątpliwości.
  16. Nieważne ile odwiedza, ważne żeby dom się znalazł :)
  17. [quote name='njangu'] Kurczę sam bym na fb coś napisał, ale nie wiem co mi wolno, a czego nie. [/QUOTE] Wszystko wolno. Byle zgodne z prawem i stanem faktycznym :) A serio - pisz tam o tym maratonie. Przecież to ważne. Ellig teraz ma ciężki czas zdrowotnie i jeszcze zaangażowana w poszukiwania zaginionej suni, więc nie ma na co czekać. Ona po prostu może nie dac rady.
  18. Może ten pan to było "to". A jak nie, to foty robisz boskie, więc długo panna u Ciebie nie pomieszka :) Wiadomo, podstawa to zdjęcia.
  19. Może jakiś większy transport handlarze szykują. Bądź czujna, bo już w kilku miejscach na dogo szykują się domki w Holandii. Bardzo mi się to nie podoba.
  20. A za takiego z PL ile? PS. Bardzo bym nie chciała, żeby Batman został śniadaniem jakiegos węża.
  21. Ale noga ;) [url]http://img844.imageshack.us/img844/5028/foty442.jpg[/url] czaderskie do ogłoszeń - jak nie wypali teraz to trzeba wrzucić w te nowe serie
  22. Coś ostatnio wysyp holenderskich adopcji... Nie boicie się?
  23. Masz pewny ten dom? Wiesz, dla mnie te zagraniczne adopcje to zawsze podejrzane...
  24. Załamka z tą psicą... nie wiem, jak jej znajdziemy dom. Chyba trzeba będzie Norkę razem z Negrą na jakimś wyróżnionym gumtree razem puścić. A razem, żeby taniej było. No i jeszcze nie teraz.
  25. mmd

    nieaktualne

    Coś w tym może być, w końcu to trucizna. Cały czas nie mogę się pogodzić ze śmiercią Łapka. Staram się myśleć, że trudno, nie dało się wybłagać cudu, trzeba skupiac się na pozostałych, ale co zajrzę na ten wątek, to mnie ściska z żalu :(
×
×
  • Create New...