-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Jaszo, i tak wykazałaś się dużą dozą odwagi. Naprawdę. Mój TZ pewnie zabroniłby mi się do takiego gościa odzywać, bo by się o mnie bał :diabloti: i gratulacje z okazji 3 rocznicy! ;) też bym już tak chciała...:roll:
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
__Lara replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Nie powinno byc trudnosci z DS:lol::lol:Lenka to sliczny pudliszek:lol::lol:[/quote] Niech tylko dojdzie "do siebie" ;) -
Zajrzałam i tutaj ;) Renatko, ile ogłoszeń ma to cudo? :)
-
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri_2008']Nowe wieści o Foxy :multi: ______________________________ Witam serdecznie, U nas nadal bez zmian- czyli wszystko super :-) Malutkiej skończyła się już cieczka, byliśmy u weterynarza i za ok miesiąc jeśli wszystko będzie ok, będziemy umawiać się na zabieg. Foxy jest cudowna, nam ciężko jest uwierzyć, że mogłaby sprawiać kłopoty. Jest taka grzeczna i posłuszna, nic nie niszczy, nie załatwia się w domu. Tak prawdę mówiąc nie ma się o co przyczepić. Jest przesłodka, codziennie budzi nas swoimi całuskami, po czym wykonuje serię "przeciągań", uwielbia spacery, w niedzielę była cały dzień na działce, wybiegała się tam bez smyczy, widać było, że mocno ją to uszczęśliwiło, ale i zmęczyło, bo całą drogę do domu spokojnie spała. Ma dobry apetyt, najchętniej wszystko by zjadła. Reasumując, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak cudowny pies zawitał do naszego domu i nie wyobrażamy sobie życia bez niej :-) Pozdrawiam![/quote] :loveu::loveu::loveu: lepszego domku dla Janci nie mogliśmy sobie wymarzyć :loveu::loveu::loveu: -
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
__Lara replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']I oczywiście zaległy w swoim naturalnym środowisku:megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: czytaj: kołdra i miękkie łóżko :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Ożesz... to już mamy 20zł na + :diabloti: -
[quote name='Glutofia']Laro...po co ci nasz grafik skoro i tak nie masz czasu...?[/quote] No widzisz... takimi pytaniami nigdy sobie nie pomożemy i psom. Są odpychające. Niestety. Zawsze chętnie pomogę jak zobaczę co mogę zrobić. Ale Ty widocznie wolisz tkwić w konflikcie. Powodzenia.
-
[quote name='majqa']A wiecie, że on jest taki uzurpator, że musi mieć swojego jaśka pod głowę??? :-o Jeśli jest tylko jeden, spycha mnie z niego. Nochal Remkowy ląduje mi w oku, włosy łaskoczą, a głowa zsuwa się w czasie walki o podunię. Nie ma siły żeby zechciał się położyć gdzieś niżej, dalej... :shake: Do walki włącza się Mania, na ogół próbując wcisnąć między nas. Nad ranem przychodzi Jola i daje nura pod kołdrę, a Fira nawiedza nas z doskoku. Nie dziwota, że chodzę notorycznie niewyspana. :-( O nisko przelatującej Frani nie wspomnę, bo co nas zaliczy, robi się rwetes i gonitwa za nią, którą usiłuję zdusić w zarodku... Jedna Elka, z której jestem na noc odciążona, nie ma szans się narzucać. I tak noc w noc!!! :placz:[/quote] Co za brygada :-o no to masz chyba majeczko przechlapane :mad: :cool1::diabloti:
-
[quote name='Glutofia']Grafik poza -silesiowy istnieje ale jest nas zbyt mało by zrobic wszystko... Sądziłam ze skoro masz pomysł dzielenia zadaniami to jest to deklaracja pomocy z twojej strony. Emocje u mnie jak najbardziej pozytywne :)[/quote] A gdzie ten grafik istnieje? jest dostępny dla ogółu? :hmmmm:
-
[quote name='majqa']Dziękuję Larko :loveu: za ciepłe słowa. :oops: :oops: :oops:[/quote] ;) Remik to szczęściarz :loveu:
-
[quote name='Glutofia']Istnieje Laro...istnieje. Joma robi grafik a ja powinnam ogarniać domy tymczasowe (też mam inne zajęcia uwierzysz?) Niestety domy tymczasowe powinny przesyłać dane Hebanowej by wstawiła je na stronkę fundacyjną. Dlaczego tego nie robią- nie wiem. Jak wyobrażasz sobie skąd Joma czy ja, mamy wiedzieć co u kogo w danym momencie jest? Rozumiem ze te które nie są na stronie nie są fundacyjne- więc czekają w kolejce aż bedzie miejsce by je do silesii wcisnąć. O tym który fundacyjny pies pojedzie na akcję decyduje Janeczka i Aneta ponieważ są nie bieżąco w kwestii zdrowia , kastracji itd. wiedzą który jest gotowy do adopcji.Jak są luzy to jadą jeszcze inne psiaki z DT. Psy które są z fundacji wiem gdzie się znajdują ponieważ mam z Anetą kontakt, ale jest tak, ze jeden dom weźmie psa z dogomanii, inny ze schroniska jeszcze inny znajdzie na ulicy, a fundacyjne siedzą u Anety bo nie mają gdzie. Jak sobie nie wyszperam to nie wiem. Problem w tym ze na to szperanie nie mam zbyt wiele czasu. W konsekwencji okazuje się ze mamy na akcje dwa razy tyle psów niż pierwotnie zakładano. Chcesz przydzielimy ci jakieś zadanie. Potrzebna osoba która będzie pilnowała ogłoszeń, podnosiła wątki- wszystkim psom. Chcesz? Danusiu mam nadzieję ze z psiskiem wszystko ok. Daj nam znać.[/quote] Nie wiem czemu do mnie pijesz. Chodziło mi o grafik poza - silesiowy. Żeby jedne i te same osoby nie były non stop obciążone. Co do ostatniego pytania - spytaj się może maciaszek ile ja robię ogłoszeń, ile mam wątków,a potem pytaj. I to nie tylko katowickie. Bazarki też. Więc może znajdź kogoś innego do rozładowywania złych emocji. BO ja nie narzekam na brak zajęć.
-
[quote name='Renata5']Cudna jest,nie?Majeczce też coś takiego wypatrzę:cool3: Laruś jak możesz to wklej zdjęcia Niuni ze schronu:placz:na Jej wątek Rituś,pieniążki jeszcze nie doszły,więc będą na jutro...na bank:smile: Moje cipeczki:cool3::loveu::loveu::loveu: http://img19.imageshack.us/img19/1816/dsc0043d.jpg Pomyślałam, że wkleję, wszak była wtedy jeszcze bez swojej mamusi, ale to zdjęcie to jej pierwsze jakie ma... O ile nie ma go już na wątku Niuni w pierwszym poście :diabloti:
-
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola la']maciaszku no ja bym zapomniala:evil_lol:znajac mnie. ok to wysle jutro. Laro ano ciuszki fajne:cool3:te od ranall wszystkie w rozmiarze s ale moje to m'ki. tez bym cos nowego ciuszkowego seeee kupiła....ale musze kupić garsonke i "eleganckie" buty :angryy: dobra to jutro wysylam zdjecia i zrobie cafeanimala i allegro iiiii alegratke[/quote] S-M, to moje rozmiary :loveu: Ooo, a co to cioteczko, masz nową pracę??? -
Kaleki mały MANFRED też chce kochać i być kochany. Już w swoim DOMKU :).
__Lara replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Najważniejsze, żeby miał wyróżnione i regularnie wznawiane allegro. Cudny jest bardzo! Na pewno znajdzie dom![/quote] Ja bym mogła zrobić allegro, o ile go nie ma. Ale wyróżnienie ktoś by musiał opłacić :roll: -
[quote name='Ola la']nio:-( powinno sie to zmienić za niecałe 2 tygodnie albowiem wtedy mój ojciec porywa się na wielki gest i bierze mi internet z neostrady :shake: wow.[/quote] Super :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='majqa']Sikuniu spoko, już norma. Jak się czuje? No...wyśmienicie, aż za... :evil_lol: Dynamit. :roll: Walki toczy nawet przez sen, co akurat mnie cieszy, bo...jeszcze jakiś czas temu, płakuniał przez sen :-(, zawodził, popiskiwał, a teraz hero całą śnupką. :cool1:[/quote] Bo on już wie, że zostaje majeczko u Ciebie i może spać spokojnie :p
-
One to tam mają ucztę :diabloti::loveu:
-
[quote name='Ola la']no to bójcie sie ludzie :cool3: a właściwie ludzkie portfele :evil_lol: w tym dobrym sensie.... bo dzwinie to "zabrzmiało" :evil_lol: Jeszcze ja muszę na dgo zaciągnąć :-D najlepiejh w moje zastępstwo bo nieczęto moge tu bywać :shake:[/quote] No właśnie, szkoda, że tak rzadko tu teraz bywasz...
-
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Oooo, jak ciuchy to już się doczekać nie umiem :diabloti: nie mam kasy, ale chociaż popatrzę na nie :diabloti: