Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Iwonko, co do kociaków, załóż im wątek w dziale "inne zwierzęta", zrobi im się ogłoszenia ;)
  2. [quote name='marysia55']Grandek, proszę cie piesku zrób wypad do domku. Schronisko nie dla ciebie bidaku.[/quote] Oj napewno nie, dla takiego cudeńka.
  3. Do góry Spajki! :multi:
  4. [quote name='amikat']Uszokowi zanoszę zaproszenie w poniedziałek. ZObaczymy co z tego wuniknie. Brak odpowiedzi jest odpowiedzią. Media zawiadamia MOJ PIES i SCC[/quote] A jak przed akcją pomóc konkretnie? coś trzeba zrobić?
  5. No proszę, Kuba się rozkręca :cool3::cool3::cool3::loveu:
  6. Ostatnie zdjęcie najlepsze - ale mu dobrze :loveu::loveu::loveu:
  7. Rzeczywiście może się zaziębić, noce już zimne.
  8. No to super!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Miodzio :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A to najlepsze [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/3586/masaz.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu: ale jej dobrze :loveu::loveu::loveu: słodziutka :loveu:
  10. A moja nie przyszła Negri???
  11. [quote name='Jasza']Trzymam kciuki za Panią i za Vertera! Może właśnie mają się spotkać?[/quote] Niestety nikt już nie dzwonił potem :shake::-(
  12. Mam taką nadzieję... :roll:
  13. No tak, u Morii to rzeczywiście SPA :loveu:
  14. [quote name='ihabe']kazdy z nas powinien wiedzieć, że nie obserwujemy zadnych akcji:mad::mad::mad:[/quote] Ja też myślę, że to nikt od nas. Ale wiecie, obserwować sobie zawsze można... niezobowiązująco.
  15. Co za burak.... Kurcze no, gdyby tak można Amidę już wziąć ze schronu na spacer i jej fajową sesję zdjęciową zrobić...
  16. Wiadomo coś co z domkiem?
  17. Podniosę Kudłatego!
  18. Super, kolejna bardzo ciekawa akcja. Amikat, są jakieś pomysły jak dotrzeć do Pana Prezydenta Uszoka? Tydzień to trochę mało czasu... amikat, i co z mediami? może jakieś tv zaprosić? Tv Silesia, TVP Katowice?
  19. [quote name='spajkus74']Napiszcie jeszcze czy jest jakas poprawa w tych jego oczkach ? czy krople sa wstrzykiwane dosc czesto ? a na domek caly czas jeszcze czekamy? Jeszcze nie znaleziono domkow dla pieskow ktore maja dac miejsce dla Floyda ? Ile jeszcze chcemy czekac ??:razz:[/quote] Chyba poprawy nie ma. Nie są chyba wcale wstrzykiwane albo bardzo rzadko, bo pies jest ciągle w schronisku i nie ma kto tego robć. Nie, pieski, które mają zwolnić miejsce dla Floyda jeszcze nie znalazły domów. Prosiłam o pomoc w znalezieniu domu dla Vertera, ale panuje cisza...
  20. [quote name='Energy']Biedny psiak, czy wiadomo co się z nim dzieje?[/quote] Właśnie też bym to chciała wiedzieć... trochę to nieodpowiedzialne - założyć najpierw wątek, a potem szukaj wiatru w polu, gdy tyle osób się zaangażowało...
  21. To ja podniosę chociaż Spajkiego!
×
×
  • Create New...