[quote name='spajkus74']Napiszcie jeszcze czy jest jakas poprawa w tych jego oczkach ?
czy krople sa wstrzykiwane dosc czesto ?
a na domek caly czas jeszcze czekamy? Jeszcze nie znaleziono domkow dla pieskow ktore maja dac miejsce dla Floyda ?
Ile jeszcze chcemy czekac ??:razz:[/quote]
Chyba poprawy nie ma. Nie są chyba wcale wstrzykiwane albo bardzo rzadko, bo pies jest ciągle w schronisku i nie ma kto tego robć.
Nie, pieski, które mają zwolnić miejsce dla Floyda jeszcze nie znalazły domów. Prosiłam o pomoc w znalezieniu domu dla Vertera, ale panuje cisza...