Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [U][B]Zrobione:[/B][/U] [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=753022570]Piękny, mały Grand szuka na nowo miłości, pies (753022570) - Aukcje internetowe Allegro[/url] koszt: 12,60zł. :p
  2. [quote name='Mysia_']ja u Kurusia na wątku jestem często :cool3: teraz na kompie troszkę mniej czasu spędzam, bo mam w domu cztery kocie maluszkie gdzieś 4 tyg. i trochę mi zyć nie dają :eviltong:[/quote] Ojej... to się nie dziwię, pewnie jesteś dla nich mamusią :lol:
  3. To Kudłaty na super stróża się nadaje :lol:
  4. Już tu wlazłam :p zaraz zrobię cioteczki ;)
  5. Dobrze, że ktoś mnie tu słucha :p:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale na serio to wujek (?) Nikus napisał dokładnie to samo co ja ;)
  6. Dlatego przydałyby się bazarki, wpłaty jednorazowe żeby pokryć tą "łatę" pobraną z tamtych pieniążków.
  7. Cioteczki, może nie deliberujmy teraz nad tym już, bo zaraz zrobi się kąśliwy wątek... a tego nie chcemy :p Wiecie, niech każdy sobie swoje pomyśli i idziemy dalej do przodu, bez obracania się do tyłu ;) Pomożemy Stieviemu, zobaczycie. ;)
  8. [quote name='piechcia15']spokojnie to normalni ludzie :p[/quote] To dobrze :p
  9. [quote name='mamanabank']Mamy na dzień dzisiejszy na koncie 61zł, dziewczyny nie chcą karmić Iskry byle czym, co popieram w 100%, cena 15kg puriny dog chow przekracza 95zł. Szperałam dzisiaj po internecie, szukałam (przejmuję się Iskierką, naprawdę ale mam też jużaki, którym obiecałam pomoc i swoje cztery mordy do karmienia) znalazłam 7,5kg purinę dla małych ras za 79zł, ale pewnie i transport trzeba doliczyć, przestaje się opłacać... POtrzebujemy prawie 100zł na karmę dla Iskierki i dzielnej dziewczyny, która postanowiła jej pomóc i dać DT.[/quote] Ciotki, ja myślę, że z tych pieniędzy co wpłaciła ciotka DarkWater zostanie ze 100zł, więc dołożę brakującą resztę do karmy z tych pieniążków :loveu:
  10. [quote name='kaa']Miałam dziś telefon od jednej Pani nauczycielki, najpierw mi smsy pisała a jak dzwoniłam nie odbierała ,myślałam że sobie żarty ktoś robi, ale się okazało że lekcje prowadziła. No tak, ona by chciała Ariela ale do budy do pilnowania. :shake:[/quote] Dobrze, że są w ogóle jakieś telefony. :shake:
  11. ihabe, cioteczko, ale miejsce w hotelu na już??? :-o:-o:-o:-o
  12. [quote name='ihabe']Laruś? Proszę zapuść wici wokół siebie, potrzebujemy zbędne w domostwach poszewki, koce, ręczniki.... dla psiaków :loveu::loveu: Ja bym odebrała od Ciebie i posłała dalej:loveu: Spajkiś jesteś boski!!![/quote] O kurcze, postaram się jutro powęszyć po domu :evil_lol: ok ;) i popytam jak kogoś spotkam czy nie ma na zbyciu ;)
  13. Czekamy na rozwój wydarzeń, oby dobry.
  14. A ja nie domyśliłam się, że to od waszek :crazyeye: ciągle czytałam "malawaszka", a nie "maławaszka" :evil_lol:
  15. necia, ja raczej proponuję ją wystawić na allegro. Ostatnio jedna osoba też wystawiała na bazarku taką sukienkę i nie cieszyła się wzięciem. Myślę, że co innego na allegro.
  16. 200zł miesięcznie :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ciotki, to ile jeszcze brakuje? chyba już nie dużo? :razz:
  17. Wiecie co, ja już się podłamuje, nikt nie dzwoni w sprawie Vertera/ Bingo :(
  18. [quote name='gonia66']Aeż Wy macie nosa Drogie cioteczki..jak na zawolanie pytacie o kase a ja wlasnie dzis mam dobra nowine...znalazlam bowiem wczoraj w nocy kolejnego Anioła- tym razem płci męskiej- wujaszka Nikusa:loveu::loveu::loveu:...napisałam do Niego (właściwie to On sie sam znalazł na innym watku;):))...i co????I co???I to, ze dzis rano na moim koncie mialam juz brakujace na przyszly miesiac 135 zł dla Spajkusia:multi::multi::multi::multi:...czy Wy to sobie wyobrażacie??????Bo ja mam klopoty, chociaz mnei to spotkało"naocznie" i "namacalnie"....Tak wiec jak wplyna deklaracje na Spajkusia(o ktore bardzo prosze)- następny miesiąc mamy opłacony...ale na kolerjny musimy szukac forsy dalej, dlatego bardzo prosze zebyscie nie ustawaly Drogie cioteczki w poszukiwaniach...bo wszystkie wiemy z doswiadczenia, ze jak juz piesek jest bezpieczny w hoteliku- trudniej znacznie jest znaleźć chętnychdo deklaracji....a to dobrze nie wróży naszemu Slodziakowi...tym bardziej, ze jak do tej pory nie moze narzekac na brak szczęscia...mam wiec nadzieje, że to szczescie go nie opusci w kolejnych miesiacach i znajdziemy osoby chcetne..zima sie zbliza wielkimi krokami.....:roll:[/quote] Masz rację goniu, trzeba maltretować ludzi :p Dogorra się brzyda :p
  19. hop do góry Lenoxiku :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...