Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Co za wiadomość :placz: szok... Olusiu biedny, odpoczywaj już na zielonych łąkach... :-(
  2. No to wieczorem w łazience i przy łazience muszą co dzień dziać się dantejskie sceny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Ojej, Moniska, to Ty lepiej teraz tatą się zajmij :( wszystkiego dobrego dla niego!
  4. [quote name='majqa']Seee wypraszam podśmiewywanie... Remek i reszta grupy pod wezwaniem "namolni wariaci" jeśli tylko chcą, ścieśnieni, bo ścieśnieni ale asystują mi wokół wanny. :evil_lol:[/quote] :smhair2::smhair2::smhair2::smhair2: wariaci...to mało...powiedziane...:smhair2::smhair2::smhair2::smhair2: :question::eek::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  5. [quote name='lena13']Jak zrobiliśmy ten boks, to każdy tam właził, kładł się na tapczaniku, padało tylko jedno zdanie domek dla gości, domek letniskowy, nasz wet za to powiedział, najważniejsze, że jest połka na gazety, u nas nie jest zwyczajnie, moim zadaniem jest przygotowanie psa do nowego domu, boksy muszą kojarzyć się z normalnym pokojem w domu wtedy łatwiej ocenić psa, czy potrafi utrzymać czystość czy nie, tam jest naprawdę fajnie, co najważniejsze poza tym, że wszędzie u nas są psy nikt by się nie pokapował, że u nas jest hotel dla zwierząt, już nie długo co prawda bo w planach jest powiększenie obiektu, reasumując, Dzina o ile zechce tam zamieszkać, będzie miała pokój wielkości tego w którym miał zamieszkać mój tymczasowicz , a ja niedobra nie zostawiłam go pani, która na tym metrażu, chciała trzymać 2 duże psy, dzieci i siebie oj niedobra jestem i tyle. Mocno pozdrawiam i zapraszam do nas.[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: To Dżina jedzie do jakiegoś spa? :lying: to dlatego tak długo zbieraliśmy deklaracje? :evil_lol:
  6. [quote name='Lidan']...i można je sobie samemu wychować...jeśli się to potrafi :angryy:[/quote] Taaa.... ile razy ja to słyszałam :angryy:
  7. [quote name='MakS']ale to nie może byc byle jaki dom, bo pies dogorry musi byc odpowiednio traktowany:lol:[/quote] Jasne :diabloti:
  8. taks, napisałaś to super - w 100% popieram.
  9. [quote name='majqa']...a to poważne niedopatrzenie. Molcia powinna być z Tobą w łazience. :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jeszcze może niech Naa ją weźmie do wanny :evil_lol:
  10. [quote name='Moria']Czarus nikogo nie prowokuje i nie zaczepia. Caly dzień chodzi w ogrodzie nie chce do domu. Wieczorem troche trzeba za nim pochodzić aby go przyczepić do smyczy i wprowadzic do domu, bez gwaltownych ruchów, potem siada i trzeba go poglaskac po glowie. Boi sie jak czlowiek tak gwaltownie cos z nim chce zrobic b nie wie o co chodzi. Potem dam zdjęcie roześmianej mordki z kolega z pokoju. Pięknie reaguje na glos. Jest jeszcze nie do konca urodowo zrobiony. Jest bardzo grzecznym i milym psem, nie wiem o jakim wy psie opowiadacie.[/quote] :loveu: wystarczyło trochę cierpliwości :loveu:
  11. [quote name='kwasek']Nie opłaca się, ale czy to nie będzie za dużo na takiego małego psa? Pies tej wielkości zje najwyżej ze 100-130 g dziennie, więc karma może stać i pół roku :hmmmm:[/quote] Właśnie, może za dużo tej karmy? może coś tańszego jednak?
  12. [quote name='majqa']Dziękuję za wiarę moim słowom Larko. :loveu: Psiaki, które widać na fotkach, wrzuconych na ten, czy inny wątek to... czubek góreczki lodowej posiadanych. Te, tzw. ładne to czyste przypadki, cała reszta jest spod znaku "kochaj mnie za to, kim jestem". Inna sprawa, że ja mam właśnie ekhm...parcie na tzw. szpetoty (inaczej tego się nie da wyrazić, choć to okrutne określenie, na szczęście nie moje), im coś "brzydsze" tym dla mnie ładniejsze i kochańsze. :lol:[/quote] Majqo, bo Ty musisz jednym wspaniałym serduchem rekompensować te fochy i achy wszystkich tych ludzi, co wzdychają nad yoreczkami, sceniackami, itd. :p
  13. :loveu: Molly, nie wiedziałam, że jest takim łakomczuchem :diabloti:
  14. No tak, sceniacki są słodkie zawsze... :mad:
  15. ihabe, tylko wcześniej mi daj znać w jaki dzień :p Mi też Bajka nic nie pisze :mad::cool1:
  16. [quote name='taks']_Lara nie oceniajmy Pana bo nie mamy do tego absolutnie prawa. Każdy może przecież przeżywać stratę psa jak długo chce. Miłości też nie "przelewa się" ot tak na zawołanie - jednym przychodzi to łatwiej innym trudniej. I nie zapominajmy, że bez problemów wyrażona zgoda na Dt świadczy JUZ o tym Panu bardzo dobrze, podobnie jak Jego stosunek do psa teraz. Niektórzy "tak mają" że adoptowanie psa traktują baaardzo poważnie i słusznie bo to decyzja na wiele lat " w zdrowiu i chorobie" i az do śmierci. Ja tylko mam dalej nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone. Niestety w swietle tego jak się sprawy mają nie wykluczone że trzeba bedzie Stupkowi jednak szukac DS Poczekajmy jeszcze tydzień[/quote] Wiem taks, wiem... masz rację :) ja tak napisałam, bo po prostu bardzo bym chciała żeby Stupek już miał domek i się nie tułał ;)
  17. Ja cały czas odświeżam jej ogłoszenia.
  18. [quote name='eski']U leny13. Ale gdzie właściwie mieszka lena13 ? W jakiej miejscowości ?[/quote] Ach, no to już wiem :) żeby Dżina jak najszybciej znalazła się u Leni :loveu:
  19. [quote name='majqa']Już obgadałyśmy sprawę i póki co odetchnęłam, bo okazało się, że, jak dotąd nie popełniłam istotnych błędów w "sterowaniu" Remciem, a nic gorszego niż zbłaźnić się przed samym sobą. ;) Całe szczęście, oj całe, że mam taką opcję pomocową na miejscu. Teraz z kolei dodam coś na obronę Mojego Królewicza. :loveu: Patrząc na całokształt jego zachowań, z perspektywy przecież nie tak długiego czasu, i tak bardzo zmienił się na korzyść, a poza tym, ja pokochałam go nie za wygląd, a za to, jaki w ogóle jest. Sprawa urody jest dla mnie zupełnie drugorzędna. Rąk nie załamuję, chirurg mnie jeszcze nie cerował, nie jest źle. :eviltong:[/quote] Majeczko, to pewne, że Ty go kochasz całym serduchem :loveu: i ja wiem, że jakby to był nawet "zwykły kundelek", a nie piesek w typie urody Remika to i tak byś go kochała :loveu: tak samo :loveu:
  20. Naa, ale Ty nie pisz cioteczko, że u Ciebie zaraz koszty się posypały, ważne, że reagujesz wzorowo na wszelkie niedomogi Molly :loveu:
  21. [U][B]Ogłoszenia:[/B][/U] [U][URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.ofertka.pl"]www.ofertka.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.spacerek.net"]www.spacerek.net[/URL] [URL="http://www.przygarnij.pl"]www.przygarnij.pl[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl"]www.nasipupile.pl[/URL] [url]www.gumtree.pl[/url] [/U]
  22. [quote name='hanek']Lara, ale rezonans nie daje gwarancji, że Olek przeżyje. To może być guz mózgu, a psów z guzem się chyba nie operuje...[/quote] :( ale może to jest najgorsza z najgorszych diagnoz, wierzę, że nie będzie aż tak źle! :(
  23. Ożesz... a miało być tak dobrze... już było dobrze...:( ale słuchajcie, wierzę w nas, już nie raz zgromadziliśmy tyle środków żeby ratować inne bidy, nawet gdyby to i tak nam się uda.
×
×
  • Create New...