Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='bico']Ihabe...mam niestety podobne odczucia co Ty:roll: ale jednak liczę, że jest Lenoxikowi jakiś jego "ludź" przeznaczony, żeby dał mu domek i miłość...tyle, że się jeszcze obaj nie odnaleźli nawzajem:-([/quote] Taaa, dokładnie cioteczki, dzisiaj widziałam na 5-6 psów 3 yorki :mad: i to chodzą z nimi Ci zniewieściali faceci :mad: porażka :mad: Lenox jest śliczny :loveu: ciotki, on ma ogłoszenia?
  2. Oj Lenka Lenka, jeszcze będą z Ciebie ludzie :p będziesz jeszcze wspaniałym psem ;)
  3. Piękny Czaruś :loveu: cioteczki, robimy mu ogłoszenia?
  4. To ja podniosę Rumka! :multi:
  5. [quote name='mysza 1']Minimalne zainteresowanie Verterem, on ma cały czas aktywne ogłoszenia? Ktoś je podnosi?[/quote] Tak, ostatnio ja mu robiłam ogłoszenia, niedawno temu. Ale jutro zrobię nowe + telegazeta. Piękne zdjęcia :lol: dla mnie Verterek nie jest chudy wcale, w sam raz :lol:
  6. [quote name='Negri_2008']Laruś - sprawdziłam jeszcze raz przed chwilką ale nie ma. Rozliczyłam wątek bez Twojej wpłaty ( i jeszcze jednej cioteczki, która jest w Angji i dośle kaskę troszkę później) bo na te psiaki z Wołomina pilnie kasa jest potrzebna i chciałam jak najszybciej Wam o tym powiedzieć :-([/quote] To dziwne, wysyłałam w tamtym tygodniu :roll: Negri, a możesz mi podać nr konta? bo może na zły wysłałam?
  7. [quote name='Asia_Klero']no wlasnie..trzebaby najpierw jeszcze porozsylac watek bo nie duzo brakuje deklaracji z tego co kojarze to chyba ok60zł wiec trzebaby najpierw zdobyc to,zeby moc wydawac te pieniadze na cos innego...kurcze wiem,ze wyroznione allegro to duza szansa ale boje sie,ze wtedy szybciej moze ubyc tych pieniazkow:-(:-([/quote] Ale Kuruś jest chyba majętny pod tym względem?
  8. To trzeba dorobić mu ogłoszenia, nie ma ich za wiele, a to naprawdę piękny pies :loveu:
  9. [quote name='Asia_Klero']biedna dzinusia wczoraj na wybiegu nie umiala sie podniesc:-(gdyby nie to,ze nasze schronisko jest przepelnione do granic mozliwosci i psy sa wszedzie to wyciagnelabym dzine juz wczoraj z wybiegu zeby to nie byl dla niej we wtorek tak wielki szok-wyciagniecie z wybiegu i wpakowanie do auta,dluga droga..Ale niestety nie ma jej gdzie dac wiec wyciagne ja dopiero przed droga we wtorek.Ciekawa jestem jak zniesie droge,czy bedzie ja wszystko bardzo bolalo,jak wsiadzie do auta..tak bardzo sie tym martwie:shake::shake:ale ciesze sie,ze juz bedzie bezpieczna.jesli bedzie taka mozliwosc to zrobie fotki ale zobacze czy nie bedzie sie to wiazalo dla dziny z dodatkowym stresem.No zobaczymy-mam nadzieje,ze bedzie naprawde dobrze.[/quote] Biedactwo :( wyciągajmy ją stamtąd szybko.
  10. Biedactwo :( domku, znajdź się! :( Dziewczyny, może spróbujcie na telegazecie zamieścić ogłoszenie? nawet sporo ludzi dzwoni.
  11. To Pirat będzie miał dom :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: szok... supergoga, do takiego "Pana" - "miłośnika zwierząt" bym nie odpisywała. Skompromitował się samym wpisem.
  12. No tak, na zdjęciach dwa jamniory żebrząco - wychudzone, które na oczy nigdy jedzenia nie widziały :evil_lol: ah te ich minki :evil_lol:
  13. [quote name='zerduszko']Pomoc w sensie ogłoszenia?? Czy cos jeszcze?? Podaj linka, jak juz był, to sory, za duzo tego i gubię sie :oops:[/quote] Tutaj wątek Vertera: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/verter-wyciagniety-ze-schronu-przebywa-w-hoteliku-wspanialy-pies-szuka-domu-136842/?highlight=verter[/url] Więcej ogłoszeń zawsze mile widziane. Ja mu ostatnio robiłam z tych gdzie trzeba się rejestrować, także przydałyby się ogłoszenia ze stron bez rejestracji.
  14. :angryy: a czy byli właściciele wspomogą jej leczenie??? :angryy: może trzeba ich było poinformować, że Fundacja nie ma worka bez dna? :angryy: a za złe traktowanie zwierząt (czytaj: nieleczenie zwierząt kiedy tego wymagają) też się odpowiada :angryy: czy pomogą znaleźć psu dom? :angryy: ja bym ich na waszym miejscu pod tym względem molestowała. Inaczej będzie tak, że wkrótce ludzie będą bez niczego podrzucać Fundacjom psy i róbcie sobie co chcecie. Nie może tak być :angryy:
  15. megii1, to podaj proszę Twój numer telefonu za pamięci, będę podawać w ogłoszeniach. megii1, ja wciąż czekam na ten magiczny telefon, ale non stop cisza :( chyba znowu puszczę mu ogłoszenie na telegazecie. Ile można czekać... :(
  16. [quote name='GoskaGoska']DZIEWCZYNY przeciez jest podany nr telefonu - mozna zadzwonic i sie dowiedziec co z psem- a zalozycielka wątku pisala ze wyjezdza- i podala nr gdzie mozna się o psa pytac, nie wiem czy ktos zrobil nowe psu ogloszenia - bo bez tego nie sądzę by się ktos znalazł[/quote] To nie wiedziałam, że było to pisane, sorry :oops:
  17. Delph, jutro zrobię im zmasowaną akcję ogłoszeniową ;)
  18. Ludzie, dzwońcie!!!! :mad:
  19. Amidko kochana, znajdź wreszcie domek! Masz rację Jaszo, wspaniale wyszła na ostatnim zdjęciu, wkleję to zdjęcie do allegro.
  20. [quote name='ihabe']Mam kochana, mam i w poniedziałek zadzwonię do Bajeczki:loveu::loveu:[/quote] ihabe, to mi daj znać zaraz, najlepiej napisz na Pw :)
  21. [quote name='hanek']Napisałam niejasno... To nie tak, że na Olusia zwalił się i krwiak/guz mózgu i nosówka. To nosówka w ciężkiej neurologicznej postaci była przyczyną objawów, które weci brali za uraz mózgu. W każdym razie Oluś nigdy nie był szczepiony, odrobaczany też na pewno nie. Jakiś miesiąc temu zapewne złapał nosówkę i udało mu się ją zwalczyć. Gdyby jego właściciele w międzyczasie poszli z nim do weta i zaszczepili go przeciwko nosówce, to miałby szanse z niej teraz wyjść, albo w ogóle by nie nawróciła - w każdym razie przeżyłby. A tak, zaszły nieodwracalne zmiany w układzie nerwowym, w jego obecnym stanie nic już nie można było zrobić. Bardzo mi przykro. Będę o Tobie pamiętać, Oluś [*][/quote] I tłumacz potem ludziom dlaczego tak ważne są szczepienia... :(
  22. Jaka piękność :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: :loveu::loveu::loveu:
  23. Ooo, może to jest jakaś szansa dla Rumka???
  24. Lenoxiku, niech się ktoś nad Tobą zlituje :(
×
×
  • Create New...