-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
__Lara replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[U][B]Zrobione:[/B][/U] [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=753022570]Piękny, mały Grand szuka na nowo miłości, pies (753022570) - Aukcje internetowe Allegro[/url] koszt: 12,60zł. :p -
To Kudłaty na super stróża się nadaje :lol:
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
__Lara replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Już tu wlazłam :p zaraz zrobię cioteczki ;) -
ślepy terier walijski, biega za TM
__Lara replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze, że ktoś mnie tu słucha :p:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale na serio to wujek (?) Nikus napisał dokładnie to samo co ja ;) -
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
__Lara replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dlatego przydałyby się bazarki, wpłaty jednorazowe żeby pokryć tą "łatę" pobraną z tamtych pieniążków. -
ślepy terier walijski, biega za TM
__Lara replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczki, może nie deliberujmy teraz nad tym już, bo zaraz zrobi się kąśliwy wątek... a tego nie chcemy :p Wiecie, niech każdy sobie swoje pomyśli i idziemy dalej do przodu, bez obracania się do tyłu ;) Pomożemy Stieviemu, zobaczycie. ;) -
[quote name='mamanabank']Mamy na dzień dzisiejszy na koncie 61zł, dziewczyny nie chcą karmić Iskry byle czym, co popieram w 100%, cena 15kg puriny dog chow przekracza 95zł. Szperałam dzisiaj po internecie, szukałam (przejmuję się Iskierką, naprawdę ale mam też jużaki, którym obiecałam pomoc i swoje cztery mordy do karmienia) znalazłam 7,5kg purinę dla małych ras za 79zł, ale pewnie i transport trzeba doliczyć, przestaje się opłacać... POtrzebujemy prawie 100zł na karmę dla Iskierki i dzielnej dziewczyny, która postanowiła jej pomóc i dać DT.[/quote] Ciotki, ja myślę, że z tych pieniędzy co wpłaciła ciotka DarkWater zostanie ze 100zł, więc dołożę brakującą resztę do karmy z tych pieniążków :loveu:
-
Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU
__Lara replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']Miałam dziś telefon od jednej Pani nauczycielki, najpierw mi smsy pisała a jak dzwoniłam nie odbierała ,myślałam że sobie żarty ktoś robi, ale się okazało że lekcje prowadziła. No tak, ona by chciała Ariela ale do budy do pilnowania. :shake:[/quote] Dobrze, że są w ogóle jakieś telefony. :shake: -
Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!
__Lara replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
ihabe, cioteczko, ale miejsce w hotelu na już??? :-o:-o:-o:-o -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Laruś? Proszę zapuść wici wokół siebie, potrzebujemy zbędne w domostwach poszewki, koce, ręczniki.... dla psiaków :loveu::loveu: Ja bym odebrała od Ciebie i posłała dalej:loveu: Spajkiś jesteś boski!!![/quote] O kurcze, postaram się jutro powęszyć po domu :evil_lol: ok ;) i popytam jak kogoś spotkam czy nie ma na zbyciu ;) -
Kaleki mały MANFRED też chce kochać i być kochany. Już w swoim DOMKU :).
__Lara replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
No to duża ulga! -
jak BOLI w y r w a n a łapa? Cohen pojechal do swojego domnku!!!!!!.
__Lara replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Co za bida :( -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
__Lara replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Czekamy na rozwój wydarzeń, oby dobry. -
A ja nie domyśliłam się, że to od waszek :crazyeye: ciągle czytałam "malawaszka", a nie "maławaszka" :evil_lol:
-
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
__Lara replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
necia, ja raczej proponuję ją wystawić na allegro. Ostatnio jedna osoba też wystawiała na bazarku taką sukienkę i nie cieszyła się wzięciem. Myślę, że co innego na allegro. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
__Lara replied to red's topic in Już w nowym domu
200zł miesięcznie :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ciotki, to ile jeszcze brakuje? chyba już nie dużo? :razz: -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
__Lara replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Podniosę Lenię! :multi: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Wiecie co, ja już się podłamuje, nikt nie dzwoni w sprawie Vertera/ Bingo :( -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']Aeż Wy macie nosa Drogie cioteczki..jak na zawolanie pytacie o kase a ja wlasnie dzis mam dobra nowine...znalazlam bowiem wczoraj w nocy kolejnego Anioła- tym razem płci męskiej- wujaszka Nikusa:loveu::loveu::loveu:...napisałam do Niego (właściwie to On sie sam znalazł na innym watku;):))...i co????I co???I to, ze dzis rano na moim koncie mialam juz brakujace na przyszly miesiac 135 zł dla Spajkusia:multi::multi::multi::multi:...czy Wy to sobie wyobrażacie??????Bo ja mam klopoty, chociaz mnei to spotkało"naocznie" i "namacalnie"....Tak wiec jak wplyna deklaracje na Spajkusia(o ktore bardzo prosze)- następny miesiąc mamy opłacony...ale na kolerjny musimy szukac forsy dalej, dlatego bardzo prosze zebyscie nie ustawaly Drogie cioteczki w poszukiwaniach...bo wszystkie wiemy z doswiadczenia, ze jak juz piesek jest bezpieczny w hoteliku- trudniej znacznie jest znaleźć chętnychdo deklaracji....a to dobrze nie wróży naszemu Slodziakowi...tym bardziej, ze jak do tej pory nie moze narzekac na brak szczęscia...mam wiec nadzieje, że to szczescie go nie opusci w kolejnych miesiacach i znajdziemy osoby chcetne..zima sie zbliza wielkimi krokami.....:roll:[/quote] Masz rację goniu, trzeba maltretować ludzi :p Dogorra się brzyda :p -
Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!
__Lara replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
hop do góry Lenoxiku :multi::multi::multi: