[quote name='asiuniab']nie, Vinci jest z wrocławskiego schronicka (poza tym Vinci jest wykastrowany, więc mam nadzieję, że nie przyczynił się do tej lawiny bezdomności psów), mam też Lisę, która do mnie przyjechała z azylu pod pism Aniołem z Warszawy.[/QUOTE]
Dwa psiaki z dwóch rożnych miejsc ;)
Zajrzyjcie do kolejnej bidy z Pszyczyny - jest w ciąży i natychmiast musimy coś zrobić :(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ci%C4%99%C5%BCarna-wyrzucona-sunia-Pomocy!!!-Niebawem-urodzi?p=19238505[/url]