Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='asiuniab']nie, Vinci jest z wrocławskiego schronicka (poza tym Vinci jest wykastrowany, więc mam nadzieję, że nie przyczynił się do tej lawiny bezdomności psów), mam też Lisę, która do mnie przyjechała z azylu pod pism Aniołem z Warszawy.[/QUOTE] Dwa psiaki z dwóch rożnych miejsc ;) Zajrzyjcie do kolejnej bidy z Pszyczyny - jest w ciąży i natychmiast musimy coś zrobić :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ci%C4%99%C5%BCarna-wyrzucona-sunia-Pomocy!!!-Niebawem-urodzi?p=19238505[/url]
  2. A co z ogłoszeniami? Ktoś będzie robił czy wykupujemy?
  3. No masakra, nikt nie dzwoni? :( :( :( Nie rozumiem tego :(
  4. [quote name='obraczus87']Dzisiaj byłam u lekarza i na razie mam zakaz wychodzenia z domu. Więc jeśli ktos moglby podjechac jakby podali adres to byłoby fajnie.[/QUOTE] obraczus, jakie to są rejony?
  5. [quote name='ewu']Oby były bezpieczne, są zaszczepione. Trzymam kciuki za akcję.[/QUOTE] Ja również. Dajcie znać jak już będzie po.
  6. [quote name='wanda szostek']Borys biega po sadzie, lisa gania żeby kur nie dusił. Właściwie to on jest szczęśliwy, aby micha była pełna i co raz go pogłaskać.[/QUOTE] Fajnie, że ma Was :) Szkoda, że tak ciężko z domkiem, a jak ktoś dzwoni to niewłaściwy :(
  7. Nie cierpię patrzeć jak pies jest na łańcuchu :( :( :(
  8. Ja odwiedzam ;) Tak - prosimy o zdjęcia i będziemy ogłaszać :)
  9. No to zobaczymy. Może to mogłoby przy jego adopcji.
  10. [quote name='edytka850']Sam pojedzie mimo, że nie ma na niego kasy :( niestety wpływy są małe lecz z uwagi na trudny logistycznie transport nie ma na co czekać... co będzie ??? nie wiem... SAM MUSI JECHAĆ !!!![/QUOTE] edytka850, powysyłaj zaproszeń troszkę, ja nie wyrobię :(
  11. No właśnie....podniosę....
  12. [quote name='Klaudus__'][I] Lara porobię oczywiście! Tylko ciężko mi samej robić zdjęcia - może znajdę kogoś kto by mi psiaki przytrzymał. Mam sporą dostawę nowych psów... :roll:[/I][/QUOTE] Domyślam się, że ciężko tak samemu :/ na ile się da cioteczko ;)
  13. Fago, mam nadzieję, że w weekend przysiądę z ogłoszeniami.
  14. Ja też zaglądam ;)
  15. Trzymam kciuki żeby ktoś zadzwonił!
  16. Cudownie :) :) :) od samego początku wiedzieliśmy, że się uda ;) Muszę dzisiaj zadzwonić do giselle04 i ustalić przyjazd Kukiego. Czyli w piątek - jutro mógłby jechać z Budrysek? Kto się skontaktuje w tej sprawie z Budrysek? [B] lika1771[/B] - ta reszta za paliwo - 50zł - nie doszła??? Bo już ją dawno temu przelewałam :/ na ten sam nr konta z którego dostałam za transport. Dziewczyny, umówcie się też co do płatności z kliniką.
×
×
  • Create New...