Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Kurcze, zawsze to coś. A sprawdzone cioteczko? może udałoby nam się trochę uzbierać?
  2. [quote name='LILUtosi']oj i życia i werwy. Toruś z Zenusiem niestety walczy o mnie. Jak mnie nie ma to chodzą obok siebie i nic. Ale jak ja jestem niedaleko to jeden przez drugiego leci do mnie i jak koguty się prężą do siebie. Dwa staruszki co normalnie prawie ledwo co chodzą a tak to jak gladiatorzy na arenie.[/QUOTE] No proszę. Kto by pomyślał ;)
  3. To powodzenia ze szczeniakiem życzymy tej Pani.
  4. Tak jak Kuki :) Psiaki z Pszczyny są najlepsze ;)
  5. [quote name='Lobaria']Nie mam już dziś sił kopiować relacji z wizyty... [B]Napiszę na razie tylko to że Pani pochwaliła się, że w razie jej śmierci nakazała swojemu weterynarzowi psiaka uspić, byle tylko nie oddawać w inne ręce...[/B][/QUOTE] Co za niepoważna kobieta.... a jak pies umrze to też można ją uśpić? :angryy:
  6. [quote name='Ania102']Jednorazowo moge wspomóc Paure kwota 30 złotych, może jak moja sytuacja w pracy się wyklaruję będę mogła zadeklarować się na stałe, w tym momencie nie moge.[/QUOTE] Dzięki cioteczko :)
  7. Może coś pomoże.... jak nie to robię na łódzkie ;)
  8. Jaki przestraszony, biedny :( Klaudus__, wiem, że jesteś zawalona teraz, bo jeszcze Avili nie ma, ale dałabyś radę porobić ładniejsze zdjęcia mu na trawie?
  9. [quote name='sonia1974']Dziś przyszły pieniążki od MARGOTH -35ZŁ za bazarek, zbiorowy przelew i wpłata jednorazowa od ANIA SHIRLEY-60ZŁ :B-fly:[COLOR=#b22222]BARDZO DZIĘKUJEMY [/COLOR]:B-fly:BASTEREK MA NA KONCIE 164ZŁ [COLOR=#FF0000]BARDZO PROSZĘ PILNUJCIE MNIE , PIERWSZY RAZ ROZLICZAM CUDZE PIENIĄDZE I MAM OKROPNEGO STRESA [/COLOR] :wallbash: [COLOR=#ff0000] [/COLOR][/QUOTE] Będzie dobrze cioteczko ;)
  10. Jestem. [B]edytka850[/B], trzeba powysyłać dużo, dużo PW z zaproszeniami - tylko tak się da. Udało nam się tak dla jednego pieska, który też potrzebował schronienia na cito zebrać już ponad 600zł.
  11. A potem się ludzie dziwią, że my chcemy wizyty robić.....
  12. To może chociaż zapisać go u kogoś w kolejce?
  13. [quote name='paula_t']Jakie wspaniałe wieści, Kuki jesteś bardzo, bardzo dzielny!:multi:[/QUOTE] Ten, kto adoptuje Kukiego, będzie miał prawdziwy skarb ;)
  14. Kukuś, idzie ku lepszemu ;) a pomyśleć, że już prawie tydzień temu jechaliśmy razem do weta, a nie było dobrze.... Mam nadzieję, że już za niedługo na tyle wydobrzejesz, że będziesz mógł jechać do cioteczki michelle04 :)
  15. Tylko to jest jakieś nieporozumienie. Gmina ma obowiązek radzić sobie z bezdomnością psów, co jest zapisane w ustawie o samorządzie gminnym. W końcu to z naszych podatków utrzymuje się schroniska. A my mamy teraz poza naszymi podatkami jeszcze łożyć na te psiaki :/ wiem, że tak jest wszędzie, ale mam już dość tej bezkarności władz.....
  16. Musimy mu znaleźć ds. Odnowię mu ogłoszenia dziś lub na dniach.
  17. Moje skromne 20zł też poleciało :)
  18. [quote name='luka1']Czy ktoś jeszcze pamięta tego psa? Tkwi w boksie "hotelowym" i nikt się nią nie interesuje. Jeszcze tyle lat życia przed nią, a ona ciągle na tej stajennej słomie. Zastanawiam się nad sensem tej sytuacji.[/QUOTE] A kto właściwie odpowiada za psa?
  19. [quote name='Emiś']Aktywowałam. Był jakiś problem z gumtree - ponoć już takie ogłoszenie jest?[/QUOTE] Spoko, bo ja aktywowałam na mojego maila - na Twojego było powiadomienie, że jest założone konto i trzeba było hasło podawać ;)
  20. [quote name='Romina_74']e no to powód jest poważny oddania psa do schroniska ... beznadzieja[/QUOTE] Masakryczny powód.....
  21. Bardzo się cieszę, że jesteśmy na plusie :) dużym plusie :) oby się to nie zmieniło!
  22. [quote name='__Lara']No musi się udać tylko musi też ktoś pomóc w rozsyłaniu zaproszeń na wątek, bo ja sama nie dam rady:/[/QUOTE] Czy ktoś by pomógł?
  23. Widać tą radość w oczach :) :) :) :) :)
×
×
  • Create New...