[quote name='Avilia'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008080]Niestety nie mam dobrych zdjęć...
Będą jak ktoś pomoże mi je zrobić... [/COLOR][/SIZE][/FONT]:roll:
Klaudia jest sama w punkcie.Nie ma kto jej pomóc przy robieniu zdjęć...[/QUOTE]
Wiemy właśnie :( Cholewcia, jak tu pomóc :(
Isadora, 50zł to na pewno nie dużo za takie cudo :) Ja kiedyś na allegro, zaraz po śmierci mojego Bursztynka wylicytowałam figurkę jamnika z Niemiec, ręcznie malowaną, jest przepiękna, ale nie duża, mieści się na dłoni, za ponad 70zł ;)
[quote name='obraczus87']Pruszków (pod Warszawą).
Pisałam znowu maila do Negri, ale bez odzewu....[/QUOTE]
Negri się raczej nie odezwie.... to może popisać do ludzi z tamtych okolic z prośbą o wizytę?
[quote name='keakea']Jestem :( i tyle - kuźwa, już nic więcej nie mogę, nawet kasy dorzucić :([/QUOTE]
Dzięki. Wiem o czym piszesz, też mnie już złość bierze na to wszystko :(
[quote name='paula_t']Jestem u bidoty. Poczekajmy może najpierw na odpowiedź malagos co do DT. Sunia powinna być natychmiast poddana sterylce aborcyjnej, bo jak ona już taka gruba, to z dnia na dzień może urodzić :([/QUOTE]
No właśnie, a to kolejne bidy :( Tylko co z miejscem, gdzie ją potem dać :(
[quote name='paulinken']Do mnie napisał chłopak z tablicy, dość sensowny. Ma kota i szczurka, zgadza się na wizytę, chyba jest z Wrocławia. Poprosiłam, żeby podał swój telefon, ale może napiszcie do niego maila, bo pytał, gdzie można psa obejrzeć i czy ma podjechać do schroniska (tylko że on myśli, że Bill jest we Wrocławiu).
Łukasz, mail [B][email protected][/B][/QUOTE]
Trzeba wykorzystać ten kontakt.
[quote name='anica']Jestem.. masakra :-(
tak na szybko .. no nie wiem?... malagos ,udało się znaleźć domek dla Bruneta - może spróbujmy ?:???:[/QUOTE]
napisałam do malagos, zobaczymy.
[quote name='anica']Faguś ,witam Cię cieplutko :)
chyba wszyscy mecze oglądają... zamiast ogłoszeń z psiakami :nonono2:[/QUOTE]
No właśnie chyba tak :angryy:
[quote name='lika1771']Lara to konto na ktore przelalas to konto corki jak wroci to sprawdzi.Chcialam zeby szybciej doszlo...ok wszystko do sprawdzenia.[/QUOTE]
Ok, to się wyjaśniło :)
Słuchajcie, pomóżcie - w punkcie w Pszczynie jest 18 psiaków, jeszcze jeden i pojadą do Mysłowic - umieralni! :( Jest limit 19 :(
A tutaj kolejna ciężarna, która jest w Punkcie i zaraz urodzi :( POMÓŻCIE!!!
[IMG]http://images10.fotosik.pl/1695/3b79c56818a6b5ccmed.jpg[/IMG]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ci%C4%99%C5%BCarna-wyrzucona-sunia-Pomocy%21%21%21-Niebawem-urodzi?p=19238505"]KLIK[/URL]