Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Avilia'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008080]Niestety nie mam dobrych zdjęć... Będą jak ktoś pomoże mi je zrobić... [/COLOR][/SIZE][/FONT]:roll: Klaudia jest sama w punkcie.Nie ma kto jej pomóc przy robieniu zdjęć...[/QUOTE] Wiemy właśnie :( Cholewcia, jak tu pomóc :(
  2. Isadora, 50zł to na pewno nie dużo za takie cudo :) Ja kiedyś na allegro, zaraz po śmierci mojego Bursztynka wylicytowałam figurkę jamnika z Niemiec, ręcznie malowaną, jest przepiękna, ale nie duża, mieści się na dłoni, za ponad 70zł ;)
  3. [quote name='obraczus87']Pruszków (pod Warszawą). Pisałam znowu maila do Negri, ale bez odzewu....[/QUOTE] Negri się raczej nie odezwie.... to może popisać do ludzi z tamtych okolic z prośbą o wizytę?
  4. Też mi się wydaje, że to nie ten dom. Pies prędzej czy później zwieje stamtad...
  5. Taka kruszyna, nie widać jej wieku!
  6. Też myślę żeby dać je na jamniki. Barry - widać w nim radość zejścia z łańcucha, serio!!!! :( :( :( :(
  7. [quote name='keakea']Jestem :( i tyle - kuźwa, już nic więcej nie mogę, nawet kasy dorzucić :([/QUOTE] Dzięki. Wiem o czym piszesz, też mnie już złość bierze na to wszystko :(
  8. Kto skontakuje się z Budrysek w sprawie jutrzejszego transportu?
  9. [quote name='paula_t']Jestem u bidoty. Poczekajmy może najpierw na odpowiedź malagos co do DT. Sunia powinna być natychmiast poddana sterylce aborcyjnej, bo jak ona już taka gruba, to z dnia na dzień może urodzić :([/QUOTE] No właśnie, a to kolejne bidy :( Tylko co z miejscem, gdzie ją potem dać :(
  10. malagos narazie nie odpisała.... trzeba uzbierać na hotel.....
  11. [quote name='paulinken']Do mnie napisał chłopak z tablicy, dość sensowny. Ma kota i szczurka, zgadza się na wizytę, chyba jest z Wrocławia. Poprosiłam, żeby podał swój telefon, ale może napiszcie do niego maila, bo pytał, gdzie można psa obejrzeć i czy ma podjechać do schroniska (tylko że on myśli, że Bill jest we Wrocławiu). Łukasz, mail [B][email protected][/B][/QUOTE] Trzeba wykorzystać ten kontakt.
  12. Jestem, zapisuję sobie Wilczka, teraz znalazłam wątek dopiero ;)
  13. [quote name='anica']Jestem.. masakra :-( tak na szybko .. no nie wiem?... malagos ,udało się znaleźć domek dla Bruneta - może spróbujmy ?:???:[/QUOTE] napisałam do malagos, zobaczymy.
  14. [quote name='Agata69']Natychmiast sterylka aborcyjna. Gdzie jest suka?[/QUOTE] w Pszczynie. Rozsyłam wątek.... Kurcze, jeszcze zdjęcia poznikały :/
  15. [quote name='anica']Faguś ,witam Cię cieplutko :) chyba wszyscy mecze oglądają... zamiast ogłoszeń z psiakami :nonono2:[/QUOTE] No właśnie chyba tak :angryy:
  16. Basterku, odwiedzam dzisiaj.
  17. [quote name='lika1771']Lara to konto na ktore przelalas to konto corki jak wroci to sprawdzi.Chcialam zeby szybciej doszlo...ok wszystko do sprawdzenia.[/QUOTE] Ok, to się wyjaśniło :) Słuchajcie, pomóżcie - w punkcie w Pszczynie jest 18 psiaków, jeszcze jeden i pojadą do Mysłowic - umieralni! :( Jest limit 19 :( A tutaj kolejna ciężarna, która jest w Punkcie i zaraz urodzi :( POMÓŻCIE!!! [IMG]http://images10.fotosik.pl/1695/3b79c56818a6b5ccmed.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ci%C4%99%C5%BCarna-wyrzucona-sunia-Pomocy%21%21%21-Niebawem-urodzi?p=19238505"]KLIK[/URL]
×
×
  • Create New...