-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='Myngey'][B]sonia1974, [/B]przekaż 10zł w moim imieniu na Basterka. (jednorazowa)[/QUOTE] Jak fajnie, dziękujemy ;)
-
Chmielnik- bezdomna suczka z 3 szczeniakami.NA ULICY. Proszą o pomoc!
__Lara replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='słodkokwaśna']Tu na tym terenie działa pan Jarek....w schronie mają na niego namiary. Tylko trzeba by kogoś , kto tu mieszka poprosić , aby psiaki zgłosił do gminy. On niech przyjedzie je złapie i my dopilnujemy , by psiakom nic się nie stało. Tylko musi je złapać...... Spytam Buńki czy kogoś zna i mógłby zadzwonić z interwencją.[/QUOTE] I dobrze - o tyle, że nie będą na ulicy :( -
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
__Lara replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']za Kostkę odpowiedzialna jest Fundacja NERO. Od początku opłacam jej pobyt, sterylizację, behawiorystę. Na początku kiedy była wychudzona byli ludzie chętni ją adoptować. Nie wiem czemu nie została oddana. Teraz jest psem raczej nie dla laika, potrzebny jest ktoś kto wie jak postępować z takim psem.[/QUOTE] To może skontaktować się z Fundacją?? -
[quote name='asiuniab']Masajkowa rodzina jest baaaaaardzo duża, bo my z mężem śmiejemy się, że Masaj powinien się nazywać Junior, bo to wypisz wymaluj nasz Vinci, uszka się troszkę różnią, ale to pewnie po mamusi:) i charaktery też mają podobne:)[/QUOTE] A Vinci też z Pszczyny? :)
-
[quote name='cisowianka']I wszechobecna tzw. biurokracja , ale na pisma mają obowiązek odpowiedzieć, natomiast wszelkie odwołania (do SKO np.) się mogą ciągnąć miesiącami.[/QUOTE] To prawda, cholewcia. Z drugiej zaś strony jak się nie spróbuje to zawsze będzie jak jest :( Wkurza mnie ten głupi kraj, na jakieś premie dla prezesów jest, ale na podstawowe rzeczy do realizowania przez gminy nie ma :angryy:
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Cholewcia, może ktoś wątek porozsyłać z prośbą o wsparcie? -
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Trufelku, witam Cię dzisiaj. -
[quote name='ewu']Niewątpliwie:megagrin: Mój najsłodszy Skarbeczek:evil:[/QUOTE] Hihihih :) Ale tak to my nie będziemy reklamować futer z Pszczyny :evil_lol:
-
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
__Lara replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']ja bardzo przepraszam....ale sie poryczalam :oops: rewelacyjny tekst.....[/QUOTE] No to fajnie, że się podoba ;) Teraz wykupić trzeba ogłoszonka ;) -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Oj tak, deszczowo bardzo :( -
[quote name='Lobaria']Mozart został wczoraj zaszczepiony :) Koszt szczepień - 70 zł. Poza tym wszystko oki, poza tym, że domku nie ma....[/QUOTE] Jeszcze będzie ;) Fajna z niego psina to znajdzie ;)
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
__Lara replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']I nie tylko boli! przecież... takie nieleczone złamanie , to może być cała masa komplikacji!? ... co za ludzie?... myślałam ,że pracownicy schronisk.. przynajmniej teraz to jednak ludzie o większej wrażliwości i wiedzy?! a co z wydłużonymi terminami płatności???? które zawsze Urzędy miasta -przekraczają , jak chcą ? czegoś chyba nie rozumiem?... czy można jakoś interweniować? pomóc? a w ogóle to ile kosztuje... leczenie takiego złamania?[/QUOTE] Zawsze można narazie wyłożyć ze swoich, tym bardziej, że z tego co czytam to jamniczek jest na fb. -
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
__Lara replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
[I]Streścić jednym zdaniem Bunię to małe serduszko i wiele czułości. Każdy psi uśmiech wyśle do człowieka, którego kocha. Ogrzeje futerkiem zmarznięte ręce. Z zaufaniem zawiesi oko, by zdobyć Twoje spojrzenie. Wygłupy przyjdą gdy Bunieczka wyląduje na ziemi i obróci malutkie brzusio do słoneczka. Jak na czyściocha przystało załatwi się tylko na dworze. Ale oczywiście blisko swojego Pańcia lub Pańci. Czasami Buńka łyknie soku z gumijagód i wyląduje na oparciu kanapy, ale tylko żeby być bliżej człowieka. Ta figlarna, przezabawna Panna ma w sobie tyle uroku i radości, że nawet ulewny dzień z nią nie straszny. No chyba, że pod kocykiem :) A na dobranoc podaruje słodko-kwaśnego całusa, żeby tak trochę śmiesznie było ;) Czyż ona nie jest wspaniała? [/I] -
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='beta ata']Właściwie nie potrzba wielu telefonów... Tylko ten jeden docelowy![/QUOTE] Właściwie to racja :) -
Hopnę narazie, tylko tyle mogę :(