-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='ewu']To rzeczywiście dobry gabinet. Różnie jednak bywa z etyką zawodową, widziałam na wsiach gabinety o niskiej higienie:( A o tych włosach to napisałam odruchowo, faktycznie ,trzeba się otrzeć. Pewnie solidna kąpiel w specjalnych środkach bardzo by się Kukiemu przydała.[/QUOTE] Spytam się Klaudii czy by takimi specyfikami nie mogli wykąpać Kukiego w lecznicy. Narazie hotelik powiadomiony, czekamy na decyzję.
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']dałam propozycje dt. Przez dwa tygodnie (potem wyjezdżam) moze sie zmienic wszystko a przede wszystkim ruszycie z miejsca. Suka przejdzie sterylke aborcyjna, czyli korzysc wielka bo nadal bedziecie miały jednego psa a nie np. 8, a w dodatku wysterylizowanego. Poznamy jej charakter , porobi sie fotki i zacznie ogłaszac. Mało? W tym czasie zbierzecie forse albo poszukacie czegos innego. Ludzie, myslicie? W maju miała identyczna sytuacje. Suka siedziałą pod sklepem przez 3 miesiace, w koncu trafiła do mnie po sterylce ab., która zrobiono w ostatniej chwili. Suka przyjechała w piątek, za dwa tygodnie w piatek odwiozłam ja do ds. Moja propozycja jest aktualna, tylko musicie sie pospieszyc.[/QUOTE] Dziewczyny muszą podjąć decyzję, tj, Klaudia, Avilia. [quote name='MTD']mogę zrobić rozpaczliwe ogłoszenia z apelem o dom dla niej i wrzucić w sieć, ale muszę podać do kogoś kontakt..[/QUOTE] [FONT=comic sans ms][SIZE=4][COLOR=#daa520]Kontakt: tel: 785 549 189 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected] Dzięki wielkie! [/EMAIL][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='romenka']Kochani mogę zrobić dla niej bazarek z ciuszkami dla chłopców, może coś się uda sprzedać?[/QUOTE] Byłoby super, każda zł na wagę złota. Ja dam 20zł na sterylkę. To mamy już 40zł (ja-20zł, ranias-20zł). AniaB, z tego co widzę to ona jest mała. Ale Klaudia wie lepiej, musimy na nią poczekać. -
[quote name='Avilia']Kontakt z lecznicą ma Klaudia,ale nie jest w stanie zaglądać na Dogo,ponieważ nie wyrabia czasowo.Przydzwońcie do niej-785 549 189[/QUOTE] Właśnie do niej przedzwonię, ustalimy co i jak. Pogadam też z ciotkami z hotelu czy rzeczywiście nie dałoby się chociaż na miesiąc bardziej wyizolować Kukiego.
-
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Trafiłam do Fago. Widziałam go w punkcie jak byłam po Masajka. Fago ma pyszczek jak mój Pączek. Strasznie się martwię,że znowu Mysłowice wiszą nad psiakami. To jest jakiś obłęd. Po cholerę ustawa , którą można powiesić w toalecie. Czemu nadal nie ma porządnych schronisk???????????????????? Wkurza mnie to, że m.in. z mojej kasy podatnika buduje się stadiony, urządza igrzyska a nie zadba o los zwierzaków. Czemu nie ma bardzo surowych kar finansowych za znęcanie z przeznaczeniem na pomoc zwierzętom??? Ja chyba się starzeję, nie rozumiem tego świata:shake::shake::shake:[/QUOTE] ewu, też mnie coś bierze ostatnio na to wszystko, nie daję rady i wzrasta we mnie taka złość :angryy: -
Jaki piękny!!!!!! :) :) :)
-
Kieszonkowa Zoja kiedyś zabrana z piekła.Teraz po 2,5 roku traci DS
__Lara replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Jak tylko dowiedzialam sie o tej sytuacji napisałam PW do osoby ktora robiła wizytę p/a. Bez odzewu.[/QUOTE] Cholera jasna...... spróbuję znaleźć kogoś z tych rejonów żeby podjechał do tych ludzi. -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Klaudia, ja się Tobie nie dziwię, bo tak jest, ludzie się zmywają, a Ty zostajesz sama z psem.... idę dalej rozsyłać Pw, może coś znajdziemy... -
[quote name='Klaudus__']Bardzo dziękuję :modla: Ja na dogo jestem częściowo w pracy, bo po pracy to też nie ma czasu na wszystko :(
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
__Lara replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Ja mam propozycję - skoro szczeniaki zostały uśpione (o czym nawet nie chcę myśleć :-() i ich już po prostu nie ma to darujmy sobie proszę zdjęcia suczki ze szczeniakami z pierwszej strony - to wywołuje tylko niepotrzebne dyskusje. Każdy ma zdanie na ten temat, ja też bym nie zgodziła się żeby suni uśpić wszystkie, ale skoro się tak stało i temat już zamknięty to[B] usuńcie proszę te zdjęcia[/B]. No chyba, że jesteśmy masochistami i uwielbiamy się torturować tego typu obrazkami... Ja mogę zadeklarować 10zł na miesiąc. -
[quote name='ewu']Słuszne. [B]Kto ma kontakt z hotelikiem i pogada? [/B][/QUOTE] Spokojnie. Ja jestem w kontakcie z hotelem. Mam informację, że wszystkie zwierzęta jakie tam są były szczepione. Druga sprawa - wyizolowanie Kukiego - nie wchodzi w grę niestety, będzie mieć kontakt z innymi zwierzętami. [B]Bardzo proszę żeby osoby, które są w kontakcie z lecznicą dowiedziały się jak to wygląda - możliwość zarażenia się. [/B]
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
O, chihuahua to jest - wiedziałam :diabloti::diabloti::diabloti: -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
__Lara replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
To była zemsta za operację - ten rozwalony worek :evil_lol::diabloti: -
[quote name='Lobaria']Niestety, Budrysek odpada - i Ją rozumiem. Będzie wiozła dwa niezaszczepione kocięta, a Kuki tuż po parwo. Także szukajcie innego transportu ja naprawdę nie mam czasu...[/QUOTE] Ok. A ja mam info od giselle04, że michelle04 może odebrać Kukiego we Wrocławiu, ale dopiero od poniedziałku, bo ma auto w naprawie. Także do poniedziałku co najmniej trzeba się wstrzymać. No ale szukamy dalej - macie jakiś pomysł??? [quote name='Neris']Dziewczyny, czy hotelik wie że Kuki ma parwo? Bo ta choroba utrzymuje się w środowisku ok. pół roku, w tym czasie nie ma możliwości przyjmowania niezaszczepionych psów, bo to stanowi zagrożenie dla ich życia.[/QUOTE] Dziewczyny, możecie się dowiedzieć jak to wygląda? Ja się dowiem czy w hotelu są jakieś nieszczepione psy.
-
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
__Lara replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']:evil_lol: nie muszę się z Fundacją kontaktować bo ją prowadzę. :evil_lol:[/QUOTE] Hehehehehe, ok :evil_lol: -
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
__Lara replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Tekst zachwyca. A ile Bunieczka może liczyć wiosen i kilogramów - jakby się ktoś pytał ?. I dane kontaktowe potrzebne.[/QUOTE] To można dodać pod tym tekstem ;) chyba cioteczka ihabe musi nam na te pytania odpowiedzieć ;) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
__Lara replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Ojojoj, ludzie, dzwońcie!!!!