Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='wanda szostek']Martwię się tym i to bardzo. Zimy są coraz ostrzejsze. Boks jest nie osłonięty, nie zadaszony i stoi na wygwizdowie. Poza tym buda robiona sposobem gospodarczym wymaga gruntownego remontu.[/QUOTE] A jakbyśmy się sprężyli i pozbierali na jakiś dobry kojec + budę?
  2. Dzisiaj - jutro się nie da, bo Klaudia nie może wejść do punktu, najwcześniej w poniedziałek... Mam nadzieję, że do tego czasu sunia nie urodzi....
  3. [quote name='paula_t']Jakie cudeńko malutkie:loveu: Rudasku i ty miałeś iść do kojca?:crazyeye: Chyba do łóżeczka ;)[/QUOTE] Hihih, dobrze napisane :) Jest słodki ;)
  4. Maada :) Super, bardzo się cieszę :)
  5. [quote name='BUDRYSEK']trzeba uzbierac 50 zł na behawioryste...kto pomoze Toffisiowi?[/QUOTE] Może poskładamy się? Ja dam 5zł.
  6. [quote name='monika083']chcialam pomyslec nad jakims oryginalnym tekstem do ogloszen, po weekendzie cos wymysle i probie mu troche.[/QUOTE] monika083 :loveu::loveu: spadasz nam z nieba :loveu:
  7. Jeden z nich stoi przed wielką szansą, więc którykolwiek to będzie to będzie fajnie :)
  8. Co czorne :diabloti: racja, ja mam dwa królasy podpalane czorne i też pięknisie :diabloti:
  9. Jejku, ale super zeszła z wagi. Kochani, trzeba się sprężyć. Prosimy o zdjęcia nowe psinki, trzeba ruszyć z ogłoszeniami.
  10. [quote name='What May NN']sprawa nieaktualna ze względu na odległość. szukamy dalej![/QUOTE] Odległość? A transport?
  11. [quote name='Cudak']Zestawienie wpłat na konto Fundacji od kwietnia br.r: 03.04.12 Joanna Ł., Warszawa 30 11.04.12 [B]__LARA[/B] 10 12.04.12 [B] Roland_De [/B] 50 16.04.12 kwiecień-[B]Javena[/B]) 5 20.04.12 od [B]Szarotki[/B]) 10 11.05.12 [B]__LARA[/B] 10 14.05.12 [B] Roland_De[/B] 50 14.05.12 [B]Clean[/B]) 20 17.05.12 maj-[B]Javena[/B]) 5 30.05.12 od [B]Szarotki[/B]) 10 11.06.12 [B]__LARA[/B] 10 12.06.12 [B] Roland_De [/B]25 razem z wpłatami z miau mamy na koncie kotów 676,03 zł :loveu: co starczy na 5 worków 15 kg Puriny Sensitiv po 134 zł, czyli na 5 tygodni karmienia. Dziękuję w imieniu kotów za wszystkie wpłaty :loveu: i nadal bardzo proszę o wsparcie: [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" [/B][/COLOR][/QUOTE] Superowo :D Ja Was mam co miesiąc ustawionych do zasilenia, więc nie zapomnę ;)
  12. Dzięki wielkie!!!! Może ktoś podsumować ile już tego mamy?
  13. To ja też uffff. To Sam będzie teraz w dt w Katowicach?
  14. Cudak, kochana macie więcej zdjęć tych suniek? Zwłaszcza ta brązowa to jamnik, trzeba ją wrzucić na wątek jamniczy.
  15. Temida, co z nimi będzie? :(((((((((((((((((((((((
  16. Ona je zostawiła na pastwe losu, masakra :((((((((((((((
  17. [quote name='zona']Mam na zbyciu około 8-9 kilo suchej karmy Purina Dog Chow Senior i resztki leków: Incurin - 7 tabletek Enroxil Flavour - 4 tabletki Solcoseryl - żel, prawie cała tubka. Lekarstwa są świeże, mają datę ważności do 2013 r, karma była otwierana 2 tygodnie temu. Przyda się to komuś?[/QUOTE] Nie wiem czy psiaki w Katowicach potrzebują - jak nie to chętnie skorzystają psiaki z punktu przetrzymań w Pszczynie, zwłaszcza z karmy - tam jedna osoba właściwie działa i ma na głowie teraz wszystko....
  18. Cholera.... mogę wesprzeć Ikarka jednorazowo czymś + mogę porozsyłać po weekendzie żebracze Pw ;)
  19. [quote name='Mysia_']ostatnio mówiła, że jakoś w czerwcu będzie wracała z Francji... Chciała wziąć Lolę + innego psiaka...[/QUOTE] Ale byłoby cudownie....
  20. [B]ewu[/B], [B]chciałam Ci strasznie podziękować:loveu:[/B]:loveu::loveu: Nawet nie wiesz jaki kamień z serca mi spadł :loveu: Kuki już może dojeżdża do Gliwic w tej chwili, do Pani Joli :loveu::loveu::loveu: [B]Podziękuj od nas wszystkich Pani Joli!![/B]!!! Koniecznie :) A tym transportem do Wrocławia się nie martw, jak będzie potrzeba to sama pojadę z Kukim do tego Wrocławia (w Bielsku już byliśmy :)). Cioteczki kochane, jak ja się cieszę, nawet nie wiecie.... że daliśmy szansę temu psu na nowe życie, że jesteście takie wspaniałe :loveu::loveu: [B]nombre[/B], cioteczko nie martw się, jak będziesz coś wiedzieć o tym piesku to podeślij link do wątku. Kochane, [B]Klaudus__ [/B]dajcie znać jak stoimy z finansami po opłaceniu wszystkiego w klinice. Aż chce się żyć :loveu::loveu::loveu:
  21. Trafiłam tu z bazarku - Leonek jest przepięknym psem!
  22. [quote name='AtaO']A Twoja Sunia nie jest szczepiona na wirusy?[/QUOTE] Jest. Mam nadzieję, że tego paskudztwa nie załapie.
×
×
  • Create New...