Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Trzeba dozbierać te deklaracje - jakby pojechała do Jaagi to byłoby cudownie!
  2. Typowy kanapowiec - co on robił na tym polu :-? [B]ewu[/B], hehe, ja mojemu mówię, że musimy mieć drugiego psa, bo Megi to taka suczka Pani, do męża często zęby strzeże i jest o mnie zazdrosna :p [B]jostel5[/B], heh, to też jest, poza jamnikami, mój typ psa, ale cóż zrobić....
  3. [quote name='Temida']Całe życie łańcuch a na stare lata boks i stado innych psów.[/QUOTE] :(((((((( ehhhhhhhh, już nie wiem co lepsze :(
  4. [quote name='Lobaria']Przekonaj małża kobiecymi sposobami...;)[/QUOTE] On by mnie z domu Lobario kochana wyrzucił :evil_lol: ostatnio przeszłam kilkumiesięczną batalię o drugiego królika :p
  5. Lobaria, to Ty na forum grzybkowym się udzielasz? :D
  6. No to ruszamy z ogłoszeniami: [url]www.olx.pl[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.tablica.pl[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.tlenek.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] adpedia.pl [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.lento.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url] [url]www.top-ogloszenia.net[/url] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]www.piesek.org[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.petsy.pl[/url] adsy.pl [url]www.neeon.pl[/url]
  7. [quote name='Lobaria']Ależ los się odmienił psiakowi :) Przeganiany na polach, w ostatniej chwili uratowane życie... Teraz najlepszy domek dla słodziaka...[/QUOTE] Wiecie, gdyby nie mój mąż to ja bym..... serce mi mocniej bije do tego psa..... Tak było 2 tygodnie temu: [IMG]http://images8.fotosik.pl/2961/2550347dfd8c1d26med.jpg[/IMG] A tak jest teraz: [IMG]http://i49.tinypic.com/23hwvwl.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='wisela1']Pniemy się do góry bo sprawa bardzo ważna....[/QUOTE] To i ja narazie podniosę....
  9. [quote name='Temida']No jeśli do poniedziałku nic nie znajdziemy to schron. One zostają tam już same bez jedzenia i picia.[/QUOTE] :( A jakie tam u Was schronisko?
  10. Rozumiem - to szukamy dalej. Taki piękniś szybko znajdzie domek :)
  11. Jak ślicznie wygląda!!!!! Kukuś mój kochany!!!! :loveu::loveu::loveu: [B]AtaO, serdecznie Ci dziękujemy za transport Kukiego, bardzo bardzo [/B]:loveu::loveu: No i przytył nasz kawaler, o 1 kg :))))))))))))) Już zupełnie inaczej wygląda niż wtedy, pysio uśmiechnięte :))))))))))))) Tak, bardzo proszę, wykąpcie go kochane, bo on pewnie śmierdzi tak jak wtedy. Ząbki to on ma śliczne, oj ma :)
  12. [quote name='Cudak']Wrzuciłam na wątek jamników. Dzisiaj miałam zamiar wziąć je na spacer, by lepsze zdjęcia zrobić, ale niestety pada deszcz :( Byłam tylko je nakarmić, cieszyły się strasznie.[/QUOTE] Kurcze, u Was deszcz pada :o u nas upał od rana.... no ale to inny koniec Polski ;) Dziękuję, że do nich zachodzicie :calus:
  13. I zdjęcia. To zrobimy ogłoszenia.
  14. Pewnie już była w ciązy, a Wy skąd mogłyście wiedzieć.... jak będą zdjęcia szczeniaczków już to zrobimy ogłoszenia ;)
  15. Ojojojj, gąszcz ogłoszeń :diabloti::loveu:
  16. To dobrze, że satysfakcja jest :) Teraz też coś realizujesz nowego? :)
  17. Może dzisiaj do Was lato przywędrowało, bo u nas już jest :)
  18. Nadine, ciekawe co u Ciebie......
  19. Atosik jest pięknym psem :)
  20. Cholewcia :/ Kinia, jak to stoimy z tymi finansami?
  21. Podniosę, może coś ktoś jeszcze dołoży.
×
×
  • Create New...