[quote name='Lobaria']IKAREK MA DT za zwrotem kosztów - karma, wet - szczepienia, kastracja :)
Kwestia wyzyty, którą nie uważam za konieczną / wolontariszka Vivy/ i transportu - woj lubelskie.
To znacznie mniej kosztów, niż hoteli za 12zł/ doba.
Magdziu - serdecznie dziekuję :)
Trafiłam teraz do Ikarka. To już pewne? Trzeba by transport poszukać.
Może część osób chociaż przerzuciłaby deklaracje na ciężarną suczkę z punktu?
[FONT=arial]Ta sunia jest w punkcie przetrzymań w Pszczynie, gdzie nie ma weta, nic, tylko kilka boksów :/ Jest w ciąży i na dniach może urodzić! Trzeba by ją wysterylizować i zabrać do dt - może masz jakiś pomysł? :-(
Bardzo proszę o wsparcie finansowe, choćby najmniejsze...
Zapraszam na wątek: KLIK[/FONT]
Ikarek też jest w punkcie cały czas? Jakby pojechał to zostaje 17 psów...