Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Ja również proszę o nr konta.
  2. Może Zenkowi się uda ;)
  3. Założcie mu wątek, tak będzie łatwiej.... może ktoś z fb zlituje się i da dt? :(
  4. Dopiszcie też mnie proszę do stałych deklaracji, 10zł.
  5. [quote name='Bjuta']Ja bardzo lubię próby... Ale jest już po premierze i się z tego bardzo cieszę! Może ktoś chce zobaczyć zdjęcia? :) [URL]http://www.teatrslaski.art.pl/galeria/10-06-12.php[/URL] A teraz jadę zawieźć rodziców i psy w góry (ależ im zazdroszczę, że już się będą byczyć!) a sama wracam do kieratu...[/QUOTE] Bjutka, a powiedz czy to chociaż jakąś konkretną kasę przynosi? Za tyle trudu?
  6. [quote name='LILUtosi']Zaproponowałam Toro, Zenka i Szarika to bardzo fajnego pro zwierzęcego domku. Jest duża szansa ze któremuś się uda.[/QUOTE] Toro, może się uda :loveu:
  7. Dzięki za nr konta, zaraz wpłacę. Dajcie znać kochane czy się dzisiaj udało.
  8. Isadora, jakie piękne!!! :)
  9. giselle04, kochana, rozumiem :( Pozostaje nam teraz szukać na gwałt domu bez zwierząt na dwa tygodnie. Na fb może znajdziemy. W lecznicy leci 30zł za dobę :( Gorzej, że ja Kukiego też wiozłam w aucie i teraz co, nie mogę przez ileś wozić mojej suni? :(
  10. yucca, dzięki. Rozmawiałam z Klaudią i teraz najważniejsze to znaleźć transport żeby przewieźć suczkę do lecznicy, Klaudia dzisiaj i jutro nie da rady, bo jutro też do wieczora pracuje. Lobaria, fajnie by było takie wici na fb rozpuścić, może ktoś się znajdzie.
  11. [quote name='Lobaria'][B]Lara[/B], znów Bielsko-Biała się kłania lub Tychy, ale bez Klaudii nic nie zrobimy - będzie w punkcie dziś, a potem dopiero w pn, a w weekend sunia może urodzić...[/QUOTE] Masakra, to co my zrobimy? :( Spróbuję się skontaktować z Klaudią żeby ją dzisiaj zabrać.
  12. [quote name='ewakrakow']chyba lepiej sterylizować w Pszczynie, żeby po drodze nie zaczęła rodzić no i czas biegnie nieubłaganie...[/QUOTE] Też się tego boję :(
  13. [quote name='Lobaria']IKAREK MA DT za zwrotem kosztów - karma, wet - szczepienia, kastracja :) Kwestia wyzyty, którą nie uważam za konieczną / wolontariszka Vivy/ i transportu - woj lubelskie. To znacznie mniej kosztów, niż hoteli za 12zł/ doba. Magdziu - serdecznie dziekuję :) Trafiłam teraz do Ikarka. To już pewne? Trzeba by transport poszukać. Może część osób chociaż przerzuciłaby deklaracje na ciężarną suczkę z punktu? [FONT=arial]Ta sunia jest w punkcie przetrzymań w Pszczynie, gdzie nie ma weta, nic, tylko kilka boksów :/ Jest w ciąży i na dniach może urodzić! Trzeba by ją wysterylizować i zabrać do dt - może masz jakiś pomysł? :-( Bardzo proszę o wsparcie finansowe, choćby najmniejsze... Zapraszam na wątek: KLIK[/FONT] Ikarek też jest w punkcie cały czas? Jakby pojechał to zostaje 17 psów...
  14. Isadora, dobrze, że jesteś. Może dzięki Twojej pomocy uda się znaleźć dom Fago...
  15. Kurcze, daleko :/ Trzeba by znaleźć kogoś kto sunię zawiezie. Czy może ktoś zrobić wydarzenie na fb? Ktoś potrafi?
  16. Jakaś masakra..... jak dobrze, że on do nich nie trafił!!! Widocznie nie zależało im naprawdę na Cinku!
  17. [quote name='tripti']z pruszkowa jest np edek.[/QUOTE] Taki ma nick - edek ?
  18. ewu jest z Gliwic, ja jestem z Zabrza, to kawałek do Pszczyny :(
  19. Mamy już sporo. Klaudia pojawi się wieczorem, musi podjąć decyzję i to w miarę szybko, bo suczka może już urodzić :/ Nie wiem gdzie dziewczyny umówią sunię na sterylkę, nie znam się na wetach w Pszczynie? Agata69, a Ty skąd jesteś?
  20. [quote name='mmmonika']Lara - opróżnij skrzynkę[/QUOTE] Już opróżniona. Dziękuję za propocyzję. mmmonika zaproponowała, że wyłoży na sterylkę suni - to naprawdę bardzo dużo!
  21. Może coś z tego będzie..... trzymam kciuki!
  22. Matko, jeszcze coś z okiem, tylko tego brakowało :(
×
×
  • Create New...