[quote name='Kalva']Pauruniu dziś Kruk reklamowa[COLOR=#000000]ł Cię na dużej imprezie razem z wolontariuszami Psitula - wspania[/COLOR][COLOR=#000000]łymi osobami[/COLOR][COLOR=#000000], o czym na pewno cioteczki opowiedzą. Pamiętamy o Tobie i zawsze wierzymy, że znajdziesz domek bardzo kochający bo jesteś wspania[/COLOR][COLOR=#000000]ła!
Tymczasem faktycznie Paurunię trzeba wydostać do dt - bo z dt ona ma jedyną szansę być dostrzeżona, nawet dziś przekonaliśmy się, że chętniej ludzie adoptują z dt domowych szczególnie bo się psiaki sprawdzają i wiadomo o nich więcej :/ Pauruniu, uda się, zobaczysz, tyle wspania[/COLOR][COLOR=#000000]łych osób Cię tu wspiera![/COLOR][/QUOTE]
No musi się udać tylko musi też ktoś pomóc w rozsyłaniu zaproszeń na wątek, bo ja sama nie dam rady:/