Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Korenia']Spokojnie sobie pies bez żuchwy daje radę - zapraszam na wątek Mrówkojada Maksia - http://www.dogomania.pl/forum/threads/189591-zapomniany-Maksio-bez-żuchwy-ZERO-DEKLARACJI!!!-BŁAGA-O-POMOC!!!/page119 Dokładnie, Maksiu ma przez to oryginalną urodę ;)
  2. [quote name='Maciek777']A jakby zabrał się za to ktoś na miejscu? Ktoś z poczuciem estetyki i symetrii:-) Tylko nożyczkami rachu ciachu i po strachu:-)[/QUOTE] Właśnie, rach ciach i będzie po sprawie ;)
  3. oooo, super, to wykorzystamy nowe zdjęcia do ogłoszeń ;) [B]Nowe ogłoszenia - na dolnośląskie: [/B] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.cwirek.pl[/url] [url]www.tablica.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.lento.pl[/url] [url]www.adin.pl[/url] [url]www.polgratka.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] adpedia.pl [url]www.kokosy.pl[/url] [url]www.neeon.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.top-ogloszenia.net[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.piesek.org[/url]
  4. Narazie cisza.........................................
  5. Ja mocno zaciskam kciuki :)
  6. Jakby tam wybuchło parwo to by była jakaś masakra :(
  7. To ja mocno trzymam kciuki żeby Aszce się udało :)
  8. [quote name='ASTRA 126']Spotkanie z behawiorystą jutro (12.06) o 13,00.[/QUOTE] Ooo, to dajcie znać.
  9. Kurcze, zastój jakiś panuje :(
  10. Właśnie, stoją ostatnio te telefony :/
  11. Patrzcie, a można by takiego psa spisać na straty, a on jeszcze tyle życia ma w sobie!
  12. Kurcze, wzorowy psiak z niego :) Bardzo się cieszę, że daliście mu szansę :) :) :)
  13. zuzlikowa, ja mogę pomóc tylko prosiłabym o tekst, namiary i zdjęcia alb informację gdzie to wszystko mogę znaleźć na wątku ;)
  14. To trzeba zebrać jeszcze na te dwa zaległe miesiące :/
  15. [quote name='agumka']Jutro o 23:59 kończy się konkurs :) Chciałam podziękować wszystkim wolontariuszom za udział w konkursie - bez was nie bylo by sensu jego organizacji. A poza tym chciałam zapytać jak tam plany z wielkim kąpaniem psitula :)?[/QUOTE] A to szykuje się jakieś masowe kąpanie? :)
  16. Kochany nasz :))))))))))))))))))))))) Boże, jak cudownie :) :) :) :) :) [quote name='lika1771']Super Kuki. Moze nie doczytalam,piesio ma zarezerwowane miejsce w hoteliku?[/QUOTE] Tak cioteczku, u michelle04 w domu.
  17. [quote name='Avilia']Ja nie wiem czy ZuziaM w ogóle na ten wątek zagląda... Czy może się ktoś z nią skontaktować i zapytać co z Aszką?Przecież w nieskończoność nie może w hotelu siedzieć...[/QUOTE] W sumie mam kontakt do zuziM to mogę przedzwonić i podpytać.
  18. [quote name='Kalva']Pauruniu dziś Kruk reklamowa[COLOR=#000000]ł Cię na dużej imprezie razem z wolontariuszami Psitula - wspania[/COLOR][COLOR=#000000]łymi osobami[/COLOR][COLOR=#000000], o czym na pewno cioteczki opowiedzą. Pamiętamy o Tobie i zawsze wierzymy, że znajdziesz domek bardzo kochający bo jesteś wspania[/COLOR][COLOR=#000000]ła! Tymczasem faktycznie Paurunię trzeba wydostać do dt - bo z dt ona ma jedyną szansę być dostrzeżona, nawet dziś przekonaliśmy się, że chętniej ludzie adoptują z dt domowych szczególnie bo się psiaki sprawdzają i wiadomo o nich więcej :/ Pauruniu, uda się, zobaczysz, tyle wspania[/COLOR][COLOR=#000000]łych osób Cię tu wspiera![/COLOR][/QUOTE] No musi się udać tylko musi też ktoś pomóc w rozsyłaniu zaproszeń na wątek, bo ja sama nie dam rady:/
×
×
  • Create New...