-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Piękny biały krótkowłosy, niespełna roczny BILL.Adoptowany.
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja również, może się uda ;) -
Lord już w NOWYM DOMU. I niech tak zostanie... :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Znają je Avilia lub Klaudia[/QUOTE] brunka, to może z Klaudią się skontaktujesz - tak będzie szybciej? Tel. 785 549 189. -
A kiedy jedziesz na dłużej do psiaków? :)
-
[quote name='AtaO']Leonku, co ja tu czytam....Ty już śmigasz na wózeczku....super psiaczku.[/QUOTE] Niesamowite, zwierzęta są niesamowite :)
-
[quote name='Bjuta']Kłopoty z serduchem :([/QUOTE] OJ :( Biedna Lola :(
- 876 replies
-
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Muszę mu ogłoszenia odnowić, bo pewnie już pospadał w dół.... -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Super, może uda się uzbierać więcej :) -
[quote name='tymuś']dziś byłem w psitulu i szkoda że żadnego fotografa nie było bo....................po primo pływaliśmy z Florianem z tym stawie-kaczoku po drugie Berno miał piękny długoi spacer i po trzecie sznupkowaty Wacuć pięknie szedł koło nogi jak tresowany i słuchał mnie i patrzał czy ide a jak stanołem to też przystawał, pięnkny psioczek:loveu:a na koniec Maja mnie pierdo.......ła w nogę:diabloti:[/QUOTE] tymuś, wyszłeś może z Paurą?
-
[quote name='ewu']Cztery lata temu w Paryżu na Placu Concorde, przy Sekwanie siedziało przerażone maleństwo( 4-5 tygodniowe). Podniosłam i zabrałam do domu.Obeszłyśmy okoliczne sklepy zoologiczne ale nikomu nie uciekł królik. Po roku okazało się,że to jest dziki królik. Żyją na obrzeżach Paryża ale nie na Placu Concorde:) Skąd się tam znalazł nie wiemy...?????? Tam by z pewnością zginął. [URL]http://www.lowiecki.pl/biologia/krolik.php[/URL] Głupi portal łowiecki ale zdjęcie dobre:) Taki jest:) a właściwie "taka":)[/QUOTE] To śliczna!!! :) Jejku, na pewno by tam nie przeżyła... ale jest oswojona do Was? :) Psów Waszych się boi? Masajek wybaczy offa ;) Ja za niedługo swoim zbójom na forum króliczym założę wątek to zaproszę Cię cioteczko :)
-
Lord już w NOWYM DOMU. I niech tak zostanie... :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, to przekażecie namiary do Państwa brunce? -
[quote name='wisela1']Rozmawiałam wczoraj z Anią..... W słowie tragedia nie ma krzty przesady.... Pan "właściciel" początkowo przychylnie nastawiony, pod wpływem członka rodziny również bardzo nadużywającego wysokoprocentowych napitków radykalnie zmienił stanowisko.... Chodzi dziewczyna tam codziennie ze świadomością że może kosą dostać między żebra..... Jutro będzie miała towarzystwo Pani Wójt, aby bezpiecznie wejśc i zlustrować zakamarki. Psy wszystkie wróciły.... Ania walczy o te zwierzaki z przeogromnym zaangażowaniem, a ma przecież już u siebie niemałe stadko podopiecznych.... Niesamowita dziewczyna :thumbs::loveu:[/QUOTE] Co to za ludzie, a raczej nie-ludzie :( :( :(
-
[quote name='Mysia_']biedna dostaje codziennie zastrzyki, więc też wcale jej się nie dziwię :-([/QUOTE] A co się stało??? :( :( :(
- 876 replies
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ewu, jesteś wspaniała!!! Tyle psów ratujesz! Ściskamy kciuki za dzisiejszy dzień :) -
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Trufelek spadł daleko.... -
3 psy w bloku i ludzie mają problem, ah, ten naród.....
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Agata69, no trudno :/ postaram się dziś zrobić suni wydarzenie na fb, może ktoś się znajdzie kto się zlituje....