Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Lobaria']Znają je Avilia lub Klaudia[/QUOTE] brunka, to może z Klaudią się skontaktujesz - tak będzie szybciej? Tel. 785 549 189.
  2. Maruda się wszędzie reklamuje :diabloti::lol: i dobrze ;)
  3. A kiedy jedziesz na dłużej do psiaków? :)
  4. [quote name='AtaO']Leonku, co ja tu czytam....Ty już śmigasz na wózeczku....super psiaczku.[/QUOTE] Niesamowite, zwierzęta są niesamowite :)
  5. [quote name='Bjuta']Kłopoty z serduchem :([/QUOTE] OJ :( Biedna Lola :(
  6. Muszę mu ogłoszenia odnowić, bo pewnie już pospadał w dół....
  7. Super, może uda się uzbierać więcej :)
  8. [quote name='patrycja100']Mam nowe fotki Fruzi, moze spytam Aldrumke czy mogłaby je wstawić? Fruzia nie ma ogłoszeń, wlasnie chce wykupic ogłoszenia jej i Aronowi, jakoś mi to umknęło.[/QUOTE] Byłoby super jakby miała nowe ogłoszenia.
  9. [quote name='tymuś']dziś byłem w psitulu i szkoda że żadnego fotografa nie było bo....................po primo pływaliśmy z Florianem z tym stawie-kaczoku po drugie Berno miał piękny długoi spacer i po trzecie sznupkowaty Wacuć pięknie szedł koło nogi jak tresowany i słuchał mnie i patrzał czy ide a jak stanołem to też przystawał, pięnkny psioczek:loveu:a na koniec Maja mnie pierdo.......ła w nogę:diabloti:[/QUOTE] tymuś, wyszłeś może z Paurą?
  10. [quote name='ewu']Cztery lata temu w Paryżu na Placu Concorde, przy Sekwanie siedziało przerażone maleństwo( 4-5 tygodniowe). Podniosłam i zabrałam do domu.Obeszłyśmy okoliczne sklepy zoologiczne ale nikomu nie uciekł królik. Po roku okazało się,że to jest dziki królik. Żyją na obrzeżach Paryża ale nie na Placu Concorde:) Skąd się tam znalazł nie wiemy...?????? Tam by z pewnością zginął. [URL]http://www.lowiecki.pl/biologia/krolik.php[/URL] Głupi portal łowiecki ale zdjęcie dobre:) Taki jest:) a właściwie "taka":)[/QUOTE] To śliczna!!! :) Jejku, na pewno by tam nie przeżyła... ale jest oswojona do Was? :) Psów Waszych się boi? Masajek wybaczy offa ;) Ja za niedługo swoim zbójom na forum króliczym założę wątek to zaproszę Cię cioteczko :)
  11. Dziewczyny, to przekażecie namiary do Państwa brunce?
  12. [quote name='ewu']Eee tam moce...:oops:Nękam ludzi dookoła i w końcu coś się udaje załatwić:mad::mad::mad:[/QUOTE] Tak tak, [B]ewu jest niesamowita[/B], potwierdzam!!! :)
  13. [quote name='wisela1']Rozmawiałam wczoraj z Anią..... W słowie tragedia nie ma krzty przesady.... Pan "właściciel" początkowo przychylnie nastawiony, pod wpływem członka rodziny również bardzo nadużywającego wysokoprocentowych napitków radykalnie zmienił stanowisko.... Chodzi dziewczyna tam codziennie ze świadomością że może kosą dostać między żebra..... Jutro będzie miała towarzystwo Pani Wójt, aby bezpiecznie wejśc i zlustrować zakamarki. Psy wszystkie wróciły.... Ania walczy o te zwierzaki z przeogromnym zaangażowaniem, a ma przecież już u siebie niemałe stadko podopiecznych.... Niesamowita dziewczyna :thumbs::loveu:[/QUOTE] Co to za ludzie, a raczej nie-ludzie :( :( :(
  14. Kuki, tak się cieszę, że jesteś już w domu, poza kliniką, u kogoś, blisko człowieka :loveu::loveu:
  15. [quote name='Mysia_']biedna dostaje codziennie zastrzyki, więc też wcale jej się nie dziwię :-([/QUOTE] A co się stało??? :( :( :(
  16. ewu, jesteś wspaniała!!! Tyle psów ratujesz! Ściskamy kciuki za dzisiejszy dzień :)
  17. Mimo zdjęć nie za dobrych postaram się porobić jakieś ogłoszenia, i może wydarzenie na fb....
  18. 3 psy w bloku i ludzie mają problem, ah, ten naród.....
  19. Agata69, no trudno :/ postaram się dziś zrobić suni wydarzenie na fb, może ktoś się znajdzie kto się zlituje....
×
×
  • Create New...