[quote name='Jaaga']Rozmawiałysmy z Anią wczoraj. Skoro suczka ma się dobrze i zapomniała o dzieciach, to dobrze. Spanikowałam, bo na początku była mowa o kilku dniach tymczasu.
Ja tez nie jestem deklarowiczką sterylkową, więc chyba i tak trzeba poczekać na zabieg na miejscu.
Aniu, transportem nie przejmuj się. Oczywiście Andrzej pojedzie, jak będzie potrzeba.
Może znalazłby się tu ktoś, kto mógłby sunię poogłaszać?
Ania postara się jej zrobić zdjęcia, gdzie nie będzie widać chudości i możnaby już jej szukać DS. Może akurat komuś wpadnie w oko i z dotychczasowego DT pojedzie po zabiegu do swojego domu?
Ania ciągle jest w pracy, więc nie da rady jej ogłaszać. Ja zupełnie z tym sobie nie radzę.[/QUOTE]
Mogę poogłaszać sunię jak będą zdjęcia ;)