Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. P. Doroty, hmm.... to domek rzeczywiście trzeba sprawdzić jeszcze.
  2. [quote name='wanda szostek']Podaj mi na PW telefon do Ciebie lub odezwij się do mnie 692677335[/QUOTE] Mój nr tel: 506-493-005.
  3. Byłam zmuszona zaprosić tu moda. Sorry, ale te dyskusje już dawno wymknęły się spod kontroli i przekroczyły pewne granice. To już nie jest wątek Loli....
  4. Karilka :)))) i takie rzeczy my tu chcemy czytać :)
  5. Szkoda, bo kolejny zabieg, narkoza no i koszty :( Lumpo, trzymaj się biedaku!!!
  6. Trzymam kciuki żeby się Urgo trochę uspokoił.
  7. paula_t, dokładnie :) Jest śliczna!!! Potrzebne ogłoszenia!!!!
  8. Oj to cudownie!!!! Dolarku, sprawuj się :)
  9. Byłoby cudownie!!! gosia2313, to co szukamy transport? Kiedy kończy się kwarantanna?
  10. Bardzo się cieszę, że Pan z Lordem się dogadują :)
  11. :( to takie przygnębiające, nikt nie dzwoni, wakacje w pełni, ehhhh........
  12. [quote name='ulka 1108']deklaruję dla Toro stałą deklarację 20 zł od m-ca lipca[/QUOTE] Serdecznie dziękujemy :D :D :D
  13. Moja teściowa też choduje pomidorki na balkonie, ja chyba wyhoduję za rok :) Teraz hoduję koperek dla królasów, które zjedzą go w 5 minut :D
  14. Ok, przejmę wątek Pauruni, napiszę do moda. Mimo to odwiedzaj nas proszę Beatko... Vesper, pięknie to napisałaś, wzruszające.... :placz:
  15. Hopnę, bo coś spadliśmy. Jak dziewuszki? :)
  16. Zapiszę. BUDRYSEK,a czemu on został wygolony? :((((
  17. [quote name='Monika89']Ja natomiast zrobiłam plakacik [URL]http://chomikuj.pl/mucia1989/Franek+-+plakat,1794038063.pdf[/URL] Mam nadzieje, że się przyda :)[/QUOTE] Fajny plakacik, dziękujemy! :)
  18. Ja się do Towarzystwa narazie nie mogę zapisać, bo psiaka z Punktu nie mam :( Ale ale, mam rzeczy na bazarek od sąsiadki i zrobię bazarek dla Pszczyniaków :) będzie na wykup psiaków, transporty, itd. :)
  19. [quote name='Tofikowa']zamówiłam pakiet ogłoszeń dla Romusia[/QUOTE] Kochana Tofikowa :)
  20. ewu, Ty to jesteś wspaniała, kolejne złoto :) Lumpo, trzymaj się piesku :)
×
×
  • Create New...