Byłam zmuszona zaprosić tu moda. Sorry, ale te dyskusje już dawno wymknęły się spod kontroli i przekroczyły pewne granice. To już nie jest wątek Loli....
[quote name='Monika89']Ja natomiast zrobiłam plakacik
[URL]http://chomikuj.pl/mucia1989/Franek+-+plakat,1794038063.pdf[/URL]
Mam nadzieje, że się przyda :)[/QUOTE]
Fajny plakacik, dziękujemy! :)
Ja się do Towarzystwa narazie nie mogę zapisać, bo psiaka z Punktu nie mam :(
Ale ale, mam rzeczy na bazarek od sąsiadki i zrobię bazarek dla Pszczyniaków :) będzie na wykup psiaków, transporty, itd. :)