Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Isadora7']hehe no spróbowałabyś nie wiedzieć :evil_lol: [/QUOTE] :diabloti: Dla mnie i tak jesteś Isadora :diabloti:
  2. [B]Ogłoszenia na Kraków:[/B] [URL="http://www.neeon.pl"]www.neeon.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.cwirek.pl"]www.cwirek.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.tlenek.pl"]www.tlenek.pl[/URL] [URL="http://www.owi.pl"]www.owi.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] adpedia.pl [URL="http://www.petsy.pl"]www.petsy.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.top-ogloszenia.net"]www.top-ogloszenia.net[/URL] [URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.lento.pl"]www.lento.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] Trzeba aktywować linkami na maila - przepraszam, że tak późno!
  3. Ingrid44, oj wydarzyło się, poleciały niepotrzebne bluzgi i oskarżenia, ludzie, którzy pomagali dotychczas razem podzielili się na dwa obozy i toczą wojnę... bardzo przykre :( Zapraszam na bazarek na pomoc Pszczyniakom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url]
  4. Zapraszam na bazarek na pomoc Pszczyniakom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url]
  5. Zapraszam na bazarek na pomoc Pszczyniakom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url]
  6. Zapraszam na bazarek na pomoc Pszczyniakom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url]
  7. No to super!!!! :)))))))))) Zapraszam na bazarek na pomoc Pszczyniakom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url]
  8. Zapraszam na bazarek na pomoc Pszczyniakom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url]
  9. Zapraszam na bazarek na pomoc Pszczyniakom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url]
  10. Zapraszam na bazarek na pomoc Pszczyniakom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url]
  11. Zapraszam na bazarek na pomoc Pszczyniakom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url] Może pójść częściowo na spłatę długów psiaka, bo to też Pszczyniak.
  12. Zapraszam na bazarek na pomoc Pszczyniakom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url]
  13. Zapraszam na bazarek na pomoc Pszczyniakom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url]
  14. Zapraszam na bazarek na pomoc Pszczyniakom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url]
  15. Zapraszam na bazarek, m.in. z biżuterią: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url]
  16. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na pomoc Pszczyniakom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url]
  17. Jaki dług :o :o :o czemu tu się taki okres czasu nic nie działo :(((
  18. Jaki on jest piękny!!! Ma śliczne te białe skarpetki różnej długości :D :D :D i z przodu - bialutki, a jedna łapka czarna, świetnie to wygląda :D taka szachownica :) ma niespotykaną urodę przez to :)
  19. Tak myślałam, że P. Dorota to Isadora, podejrzewałam :p
  20. Rzeczywiście, już się uśmiecha :loveu::loveu:
  21. [quote name='BUDRYSEK']zmarła Pani - Babcia Pani Niny, Cezarka przygarnęła jakas znajoma czy coś w tym stylu ale zstawili otwarta bramę, przestraszył się czegoś i uciekł, tamci olali Go, szukała tylo wnuczka a teraz szuka Mu domu włascicielka miała 94 lata, moze nie miła juz sił?[/QUOTE] Dla mnie to i tak jest straszne :( przecież oni go oszpecili :( dobrze, że nie na stałe...
  22. Fajnie zobaczyć psinkę :) jeszcze z pysiem zdjęcie poprosimy :)
  23. [quote name='ewu']Dziękuję ale nie wiem czym zasłużyłam....:oops:[/QUOTE] To jest mało Kochana: [QUOTE][B]To ja w ramach zadośćuczynienia choć nie jestem niczemu winna:smile: przewiozę sunię z Katowic( albo Gliwic) do Wrocławia. Zawiozę ją pociągiem ale to nie problem ,najlepiej rano :smile:[/B][/QUOTE] I to wszystko, co robisz dla Pszczyniaków :loveu::loveu::loveu:
  24. [quote name='Lobaria']Głuptas jesteś / sorki / to Klub Posiadaczy i [B]Przyjaciół [/B]Pszczyńskich Psiaków :) A Ty jesteś przyjacielem i to sprawdzonym, niezawodnym :)[/QUOTE] Hyhy :) To ja się piszę do Klubu całą sobą :) Może zrobimy jeszcze coś takiego jak stałe deklaracje na Klub ?:)
×
×
  • Create New...