-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Słyszałam o tym wczoraj, ten barbarzyńca powinien być wydalony z naszego kraju, niech wraca skąd wrócił....
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Puszek-Okruszek']Tylko,że na specjalistę to już będę potrzebowała pieniążki:([/QUOTE] To jest oczywiste, póki co Ikarek jest w dt. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
__Lara replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
To dużo zdrowia dla Twojego pieska cioteczko! Żeby wszystko było ok! Trzeba popracować nad jej samooceną, bidula :( -
Ale ma fajne pufy na balkonie :D :D
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do dziewczynek ;) -
Przerażona Lara wyrzucona przed marketem prosi o dom!
__Lara replied to bulba's topic in Już w nowym domu
Pies idealny :) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zastanawiam się cioteczki czy nie dobrze by było zrobić jej zdjęcie z czymś czego wielkość można łatwo ocenić żeby pokazać jak Lilka jest mała :) -
Lord już w NOWYM DOMU. I niech tak zostanie... :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Hehehe, właśnie, więcej takich domków prosimy :) -
Puchaty Imbirek za TM... [*] śpij spokojnie...
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żebyśmy innym zdążyli pomóc :( -
Kochani, myślę, że szkoda rzucać tak wielkich słów :( Wszyscy jesteście wspaniali i bez sensu robić tutaj takie dno... cenię Was wszystkich i szkoda by było żeby coś między kimś stanęło, te zwierzęta nas potrzebują. Szkoda, że Lola i Murzyn byli skazani na tyle lat w schronie, i okazało się, że jest już za późno żeby zabrać Lolę do domku z uwagi na chore serce :( Szkoda, że tak się losy toczą :( Ja chciałam tylko tak delikatnie zauważyć, że są inne psiaczki jeszcze :oops: Jak Lola nie idzie do hotelu to co z Paurą? :oops:
- 876 replies
-
Piękny,biszkoptowy szczeniak Lumpo walczy o życie... - parwo...ma dom
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pani Joanno, tak to bywa, że jak jest więcej osób zainteresowanych jednym psem to komuś się nie uda :/ Co nie jest winą tutaj nikogo, po prostu było widocznie wielu chętnych. Jest tyle psiaków w potrzebie, że myślę, że Państwo znajdą swojego wymarzonego przyjaciela, proszę się rozejrzeć po dogo, jest w czym wybierać :) -
[quote name='bico']hehe, no pamiętam, że to pw było od Ciebie _Lara:cool3: wczoraj rozmawiałam z nowym Panem Rudaska, Pan mi mówił, że Rudasek został jednak oficjalnie przemianowany na Maluszka:loveu: Rudasek-Maluszek powoli się zadomawia, najbardziej oczywiście lubi przebywać w kuchni:evil_lol: Pan mówi o nim - "to już jest nasz pies, nikomu go nie oddamy" - więc trzymam ich za słowo :lol: Państwo szykują się za jakiś czas ma krótki urlop w Kotlinie Kłodzkiej, a Rudasek ma jechać z nimi. Wczoraj dostałam także mms od Pani Rudaska z nim na kolanach... Oby tak dalej;)[/QUOTE] Świetnie :) To jest TEN DOMEK :)
-
Ślepa kotka-bezpieczna w DT u Ginn:) Szukamy DS!
__Lara replied to Avilia's topic in Kotki już w nowych domach
Przepraszam, że wciąż nie ma moich ogłoszeń :( nie umiem się zebrać :( -
Piękny,biszkoptowy szczeniak Lumpo walczy o życie... - parwo...ma dom
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='AtaO']A Figu nie jedzie w tą niedzielę do Warszawy, żeby Lumpo mógł od razu trafić do DS ?[/QUOTE] No chyba ma go z Jaworzna zabrać? -
[quote name='bico']Dziękuję za wsparcie i pomoc:) Koszty hotelowania za lipiec i koszty transportu Rudaska do Częstochowy oraz paliwo w drodze powrotnej to 395 zł. Ode mnie będzie 295 zł, a od Ciebie 100 zł. Jeszcze raz ukłony za dużą pomoc:modla:[/QUOTE] bico, to Tobie cioteczko kochana ukłony, że tak wsparłaś Rudaska! Przecież to ja napisałam Pw z info o Rudasku do Ciebie, a Ty zaraz tu byłaś i mu pomogłaś: :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: