Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Słyszałam o tym wczoraj, ten barbarzyńca powinien być wydalony z naszego kraju, niech wraca skąd wrócił....
  2. [quote name='Puszek-Okruszek']Tylko,że na specjalistę to już będę potrzebowała pieniążki:([/QUOTE] To jest oczywiste, póki co Ikarek jest w dt.
  3. Kochana, idę raczej pożebrać, bo u mnie pustki :( A Figu jedzie w niedzielę do Warszawy? Kurcze, szkoda, że się nie da tego połączyć :/
  4. To dużo zdrowia dla Twojego pieska cioteczko! Żeby wszystko było ok! Trzeba popracować nad jej samooceną, bidula :(
  5. Ale ma fajne pufy na balkonie :D :D
  6. Zastanawiam się cioteczki czy nie dobrze by było zrobić jej zdjęcie z czymś czego wielkość można łatwo ocenić żeby pokazać jak Lilka jest mała :)
  7. Hehehe, właśnie, więcej takich domków prosimy :)
  8. [quote name='ewu']Marcelka od początku była w ds, Frania jest w ramach dt.[/QUOTE] Pytam się cioteczko, bo nie wiem czemu Ty realizujesz recepty na Marcelkę jak już jest Państwa? czy coś źle zrozumiałam? :hmmmm:
  9. Żebyśmy innym zdążyli pomóc :(
  10. Kochani, myślę, że szkoda rzucać tak wielkich słów :( Wszyscy jesteście wspaniali i bez sensu robić tutaj takie dno... cenię Was wszystkich i szkoda by było żeby coś między kimś stanęło, te zwierzęta nas potrzebują. Szkoda, że Lola i Murzyn byli skazani na tyle lat w schronie, i okazało się, że jest już za późno żeby zabrać Lolę do domku z uwagi na chore serce :( Szkoda, że tak się losy toczą :( Ja chciałam tylko tak delikatnie zauważyć, że są inne psiaczki jeszcze :oops: Jak Lola nie idzie do hotelu to co z Paurą? :oops:
  11. Pani Joanno, tak to bywa, że jak jest więcej osób zainteresowanych jednym psem to komuś się nie uda :/ Co nie jest winą tutaj nikogo, po prostu było widocznie wielu chętnych. Jest tyle psiaków w potrzebie, że myślę, że Państwo znajdą swojego wymarzonego przyjaciela, proszę się rozejrzeć po dogo, jest w czym wybierać :)
  12. Przejdzie kąpanko i od razu będzie czysty piesek :)
  13. [quote name='bico']hehe, no pamiętam, że to pw było od Ciebie _Lara:cool3: wczoraj rozmawiałam z nowym Panem Rudaska, Pan mi mówił, że Rudasek został jednak oficjalnie przemianowany na Maluszka:loveu: Rudasek-Maluszek powoli się zadomawia, najbardziej oczywiście lubi przebywać w kuchni:evil_lol: Pan mówi o nim - "to już jest nasz pies, nikomu go nie oddamy" - więc trzymam ich za słowo :lol: Państwo szykują się za jakiś czas ma krótki urlop w Kotlinie Kłodzkiej, a Rudasek ma jechać z nimi. Wczoraj dostałam także mms od Pani Rudaska z nim na kolanach... Oby tak dalej;)[/QUOTE] Świetnie :) To jest TEN DOMEK :)
  14. Przepraszam, że wciąż nie ma moich ogłoszeń :( nie umiem się zebrać :(
  15. [quote name='AtaO']A Figu nie jedzie w tą niedzielę do Warszawy, żeby Lumpo mógł od razu trafić do DS ?[/QUOTE] No chyba ma go z Jaworzna zabrać?
  16. To jak mu coś znajdziemy w takiej sytuacji :( z nim trzeba pracować :(
  17. [quote name='bico']Dziękuję za wsparcie i pomoc:) Koszty hotelowania za lipiec i koszty transportu Rudaska do Częstochowy oraz paliwo w drodze powrotnej to 395 zł. Ode mnie będzie 295 zł, a od Ciebie 100 zł. Jeszcze raz ukłony za dużą pomoc:modla:[/QUOTE] bico, to Tobie cioteczko kochana ukłony, że tak wsparłaś Rudaska! Przecież to ja napisałam Pw z info o Rudasku do Ciebie, a Ty zaraz tu byłaś i mu pomogłaś: :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  18. Ok, mogę. Tylko proszę żeby wszelkie wpłaty jakie będą do mnie spływać lądowały z dopiskiem: darowizna (nie chce mieć problemów potem z US....).
×
×
  • Create New...