Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Sytuacja znowu się skomplikowała.... ale mam nadzieję, że uda się z tym tymczasem w Łodzi ;)
  2. [quote name='Sarunia-Niunia']Oby, trzymam kciuki za zgodę chłopaków:)[/QUOTE] Ja również :)
  3. Z tego co czytałam na facebooku to Bisia ma teraz inaczej na imię ;)
  4. [quote name='bric-a-brac']Jeśli idzie o bazarki cegiełkowe, to nie mam w zwyczaju robić rabanu o niezrealizowane deklaracje. Co innego bazarki z fizycznymi przedmiotami. Jednak czytając o problemach z [B][COLOR=#ff0000]Ladymonia0610[/COLOR][/B], pozwolę sobie na komentarz. Na jednym z bazarków cegiełkowych, gdzie byłam rozliczającą, nie wpłaciła za deklarowane cegiełki. Nie było reakcji na PW kilkukrotne. Rozliczyłam bez tej wpłaty ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/212715-r-o-z-l-i-c-z-a-m-y-do-28.08-godz.-23-00[/URL]), pies już dawno wyadoptowany. Jednak widziałam, że ta sama osoba wystawia dużo bazarków cegiełkowych. Mam wrażenie, że to trochę przyciąga osoby kupujące cegiełki, że jeśli widać, że gdzieś ktoś kupi, to u tej osoby się kupuje. Nie wiem. Chciałam tylko napisać, że u nas Ladymonia też nie zapłaciła kiedyś.[/QUOTE] To ja podbiję - wdziałam ostatnio, ze Ladymonia ma znowu bazarek jakiś - może jakiś mod by się tym zainteresował?
  5. Lordzik może będzie miał domek :)))))))))))))
  6. [quote name='ewu']Ja mogę zadzwonić ale Czy Aramis nie jest groźny? [B]Matko on już siedzi 8 miesięcy :([/B] [B]Trzeba go wyciagnąc!!!![/B][/QUOTE] 8 miesięcy :o :o :o Klaudia chyba może coś więcej o Aramisie napisać.
  7. [quote name='piescofajnyjest']ja przepraszam baaardzo, ale sie nie moglam zalogowac od jakiegos czasu!!! co sie dzieje z dogo???:([/QUOTE] Trzeba wchodzić okrężnie, na link konkretnego wątku, bo inaczej się nie da :/
  8. Super, że Mozart ma tyle ogłoszeń :) Tofikowa :loveu:
  9. [quote name='ewu']Fotki Czekoladki potrzebne, jest zapytanie o szczeniaczka.[/QUOTE] Czekoladka już zarezerwowana, trzeba zdjęcia Lumpo podesłać ;)
  10. [quote name='Lobaria']Dziś nasz kochany Anioł Stróż, z fb, czyli Małgosia, czyli [B]shinna [/B]przesłała na moje konto[B] 200 zł na pszczyniaki. - bardzo dziekujemy :Rose::Rose::Rose: [/B] Klaudia zapewne bęedzie wiedziała, jakie są najpilniejsze potrzeby. Nie wiem, ile wyniesie faktura za leczenie Lumpo... Brakuje smyczy... Niektóre psiaki nie mają wykupu zapłaconego / Fugo już załatwię /. Tyle potrzeb...[/QUOTE] Bardzo dziękujemy!!!!! :loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='Lobaria']Czekoladka ma jechać do wspaniałego domu w Ełku, na fb załatwione. Czyli [B]LUMPO ewu, wyslij, proszę, Pani zdjęcia Lumpo[/B][/QUOTE] Lumpo jest cudny, powinna się zakochać.
  12. No to rzeczywiście wielkie uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff.
  13. [quote name='ewu']Pani też mi tak powiedziała przez telefon bo dzwoniła do mnie wczoraj. Ale to tylko takie stwierdzenie, jest zakochana w Truflu i stwierdziła że się pięknie zmieści:)[/QUOTE] To cudownie!!!! :) :) :) :) :)
  14. [quote name='ewu']Trzeba było wcześniej:):eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE] Ehhh, cioteczko, i tak mogę pomarzyć :p [SIZE=1]jakbym miała adoptować teraz drugiego psiaka to pewnie byłby to Kuki w pierwszej kolejności, hyhy :) [/SIZE]
  15. Ale też nie jest jakiś ogromny :o
  16. Hihi, moja Megi też taki śmieciarz!! To chyba normalne dla psiaków, które kiedyś żywiły się odpadkami :( A potem te niewinne oczka :p
  17. Cioteczko wieso, bardzo dziękujemy za to hojne wsparcie :) Jeszcze z moich bazarków przelewam dziś na konto liki1771 60zł :)
  18. Wy dzialacie jak burza!!!!! Super Trufelku :)))))))))))))))) Słuchajcie, musimy oddać kasę AtaO za transport!
×
×
  • Create New...