[quote name='bric-a-brac']Jeśli idzie o bazarki cegiełkowe, to nie mam w zwyczaju robić rabanu o niezrealizowane deklaracje. Co innego bazarki z fizycznymi przedmiotami. Jednak czytając o problemach z [B][COLOR=#ff0000]Ladymonia0610[/COLOR][/B], pozwolę sobie na komentarz.
Na jednym z bazarków cegiełkowych, gdzie byłam rozliczającą, nie wpłaciła za deklarowane cegiełki. Nie było reakcji na PW kilkukrotne. Rozliczyłam bez tej wpłaty ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/212715-r-o-z-l-i-c-z-a-m-y-do-28.08-godz.-23-00[/URL]), pies już dawno wyadoptowany. Jednak widziałam, że ta sama osoba wystawia dużo bazarków cegiełkowych. Mam wrażenie, że to trochę przyciąga osoby kupujące cegiełki, że jeśli widać, że gdzieś ktoś kupi, to u tej osoby się kupuje. Nie wiem. Chciałam tylko napisać, że u nas Ladymonia też nie zapłaciła kiedyś.[/QUOTE]
To ja podbiję - wdziałam ostatnio, ze Ladymonia ma znowu bazarek jakiś - może jakiś mod by się tym zainteresował?