[quote name='AtaO']Filmik już ogladałam na fb........Laki jak na razie nie wykazuje żadnych objawów agresji :)
Przyjaźnie macha ogonkiem do innych czworonogów, przychodzi na zawołanie Liliany.....[/QUOTE]
Może po prostu narazie czuje, że zajmuje się nim ktoś silniejszy, kto nie da mu sobie wejść na głowę?