Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Pomóżcie - przerażona jamniczka w schronie :( [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229410-PRZERAŻONA-jamniczkowata-Abi-PILNIE-szukamy-DT-DS-starsza-jamniczkowata-Antra?[/url]
  2. Pomóżcie - przerażona jamniczka w schronie :( [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229410-PRZERAŻONA-jamniczkowata-Abi-PILNIE-szukamy-DT-DS-starsza-jamniczkowata-Antra?[/url]
  3. Pomóżcie - przerażona jamniczka w schronie :( [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229410-PRZERAŻONA-jamniczkowata-Abi-PILNIE-szukamy-DT-DS-starsza-jamniczkowata-Antra?[/url]
  4. Pomóżcie - przerażona jamniczka w schronie :( [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229410-PRZERAŻONA-jamniczkowata-Abi-PILNIE-szukamy-DT-DS-starsza-jamniczkowata-Antra?[/url]
  5. Pomóżcie - przerażona jamniczka w schronie :( [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229410-PRZERAŻONA-jamniczkowata-Abi-PILNIE-szukamy-DT-DS-starsza-jamniczkowata-Antra?[/url]
  6. Pomóżcie - przerażona jamniczka w schronie :( [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229410-PRZERAŻONA-jamniczkowata-Abi-PILNIE-szukamy-DT-DS-starsza-jamniczkowata-Antra?[/url]
  7. Kanapa cała Bazyla :diabloti: Pomóżcie - przerażona jamniczka w schronie :( [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229410-PRZERAŻONA-jamniczkowata-Abi-PILNIE-szukamy-DT-DS-starsza-jamniczkowata-Antra?[/url]
  8. Jaka ona jest przerażona! :( idę porozsyłać wątek :(
  9. :( :( :( co człowiek musiał jej zrobić :(
  10. To już zaczyna się z yorkami tak okrutnie postępować :( :( :(
  11. Ja podniosę, prosimy o deklaracje!!!!
  12. Może któraś z cioteczek zgodzi się przejąć wątek?
  13. [quote name='bellatriks']Te koty są ogromne! Chyba że to jakaś taka perspektywa, ale z drugiej strony Bajka chihuahuą nie jest... :hmmmm:[/QUOTE] Też mi się jakieś duże wydają, ale może to złudzenie :evil_lol: Bajeczko, bądź szczęśliwa w DS :) jesteś pięknym psem :)
  14. I tu też nie najlepiej :( a pieniażków jak zawsze potrzeba :(
  15. To przykre, ale w przypadku serduszka tak niestety jest :( Wiem, bo to przerabiałam :(
  16. Leoś, tak dalej trzymaj! Pięknie :)
  17. [quote name='Lobaria']Na razie możemy zaksięgowac na KPPPP / chyba tak będzie lepiej - Klub PPPP :) / Zobaczymy, ile jeszcze będzie z darów na fb i ile do zapłaty... W razie czego będzie zapas...[/QUOTE] Lobario kochana, czy Klubik ma już swój wątek może? :cool3:
  18. Hehehe. Mężowie wszyscy chyba tacy są, muszą mieć trochę miejsca w wyrku :eviltong:
  19. [quote name='Klaudus__'][I]Zdjęcia Czarnucha powalające. I te Jego miny... :) [/I][/QUOTE] No dokładnie :) Co z jego ogłoszeniami? Takie świetne zdjęcia trzeba wykorzystać.
  20. [quote name='AtaO']Filmik już ogladałam na fb........Laki jak na razie nie wykazuje żadnych objawów agresji :) Przyjaźnie macha ogonkiem do innych czworonogów, przychodzi na zawołanie Liliany.....[/QUOTE] Może po prostu narazie czuje, że zajmuje się nim ktoś silniejszy, kto nie da mu sobie wejść na głowę?
  21. [quote name='AtaO'][B]Kto ma numer telefonu do Michelle04 do Dzierżoniowa. Sprawa bardzo pilna. Proszę o sms na numer 605 614 001[/B].[/QUOTE] Przesłany ;) Kukuś, u Ciebie też pogoda taka nieciekawa?
  22. Masakra, a wydawalo sie, ze Ikarek już zostanie i sie posypało wszystko :(
×
×
  • Create New...