[quote name='lika1771']Wplaty lipiec:Paula-10zl. NOMBRE-15zl Emma53-20zl Bazarki Lary-60zl STAN KONTA NA DZIEN 12.07. WYNOSI-875,10zl.To co jest w hoteliku niech zostanie beda jeszcze pieniadze od corki wiec starczy.Trzeba kolowac pieniadze naa hotel.[/QUOTE]
Od sierpnia będą nowe deklaracje spływać. Ale fakt, może jakiś bazar ktoś wystawi?
[quote name='AtaO']A wiecie gdzie p. Krzysztof - Driver znalazł ogłoszenie Lorda ?[/QUOTE]
Szok :o to trzeba więcej ogłoszeń rozwieszać!!!!
Lord jest przepiękny!!! :) Super wygląda z nowym panem :D :D :D
[quote name='ewu']A siedzi w dt, kopie dziury i jest szczęśliwy:)
Domek by się wreszcie przydał.... Zasiedział się nasz chłopaczek.....
Jednak trzeba szukać domu z ogródkiem , on się nie nadaje do bloku.....
Rozwali ludziom mieszkanie...[/QUOTE]
Wykopie dziurę.... w podłodze :diabloti::evil_lol:
Kurde, ja też muszę reagować mocniej..... u mnie jedna babcia chodzi z psem i jak piesek odleci dalej to ona go woła, a jak przyjdzie to trzepie skórzaną smyczą.... albo taki gościu, nie wiem czy nie jakiś upośledzony, ciągnie i wrzeszczy na psa :(
[quote name='Mysia_']Na szczęście dzisiaj się ochłodziło... Sporo piesków ostatnio odeszło... Jeśli o nikim nie zapomniałam to w ciągu ostatnich dni umarły, aż trzy pieski adoptowane z naszego schroniska :-([/QUOTE]
Jejku, straszne :( :( :(