Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='lika1771']Wplaty lipiec:Paula-10zl. NOMBRE-15zl Emma53-20zl Bazarki Lary-60zl STAN KONTA NA DZIEN 12.07. WYNOSI-875,10zl.To co jest w hoteliku niech zostanie beda jeszcze pieniadze od corki wiec starczy.Trzeba kolowac pieniadze naa hotel.[/QUOTE] Od sierpnia będą nowe deklaracje spływać. Ale fakt, może jakiś bazar ktoś wystawi?
  2. Wyszła jak taki mały niedźwiadek na tle lasu :D Kiedy jedzie do domku? :) Tak żal mi mamusi :( będą jej zdjęcia?
  3. Spokojnie Mazowszanko (z Ciebie to solidna firma!). Za sterylkę pójdzie ze skarbony sterylkowej i za transport od mmd, więc myślę, że nam starczy :)
  4. [quote name='AtaO']A wiecie gdzie p. Krzysztof - Driver znalazł ogłoszenie Lorda ?[/QUOTE] Szok :o to trzeba więcej ogłoszeń rozwieszać!!!! Lord jest przepiękny!!! :) Super wygląda z nowym panem :D :D :D
  5. [quote name='ewu']A siedzi w dt, kopie dziury i jest szczęśliwy:) Domek by się wreszcie przydał.... Zasiedział się nasz chłopaczek..... Jednak trzeba szukać domu z ogródkiem , on się nie nadaje do bloku..... Rozwali ludziom mieszkanie...[/QUOTE] Wykopie dziurę.... w podłodze :diabloti::evil_lol:
  6. A ma aktualne ogłoszenia?
  7. Ale wieso przelała z nadwyżką, więc może to spożytkujemy na dopłacenie za leczenie? (niezły rachunek :o :o :o)
  8. Jaka słodzizna :))))))))))))))))))))))))))))
  9. Abi jest taka zagubiona, widać po wzroku :(((((((((((((((
  10. Jejku, jest przepiękny!!!!!! :loveu::loveu::loveu:
  11. Kurde, ja też muszę reagować mocniej..... u mnie jedna babcia chodzi z psem i jak piesek odleci dalej to ona go woła, a jak przyjdzie to trzepie skórzaną smyczą.... albo taki gościu, nie wiem czy nie jakiś upośledzony, ciągnie i wrzeszczy na psa :(
  12. [quote name='Mysia_']Na szczęście dzisiaj się ochłodziło... Sporo piesków ostatnio odeszło... Jeśli o nikim nie zapomniałam to w ciągu ostatnich dni umarły, aż trzy pieski adoptowane z naszego schroniska :-([/QUOTE] Jejku, straszne :( :( :(
  13. Czyli szukamy transportu do Łodzi z......?
  14. [quote name='Akrum']piękny chłopak z tego Kilera i aż dziwne, że nikt się po niego jeszcze nie zgłosił.[/QUOTE] Też nie mogę tego zrozumieć....
  15. [quote name='ewu']Załamuje mnie ten wątek..:([/QUOTE] No mnie też :( ale co robić :(
  16. [quote name='ewu']Ech żeby inne psiaki tak trafiły...[/QUOTE] Oj tak, najlepiej sklonować :)
  17. [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/293838_469203999758455_1564236976_n.jpg[/IMG] Moje ulubione :diabloti: jaka miłość i zaufanie :loveu:
  18. [quote name='b-b']I to bardzo dużo :) Na resztę potrzebuje pewnie więcej czasu:)[/QUOTE] To bardzo, bardzo dużo :)
×
×
  • Create New...