Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. :(((( kurcze, musisz jak najprędzej zmykać stamtąd maleńka...
  2. [B]Ogłoszenia - woj. śląskie lub cały kraj:[/B] 1. [url]www.olx.pl[/url] 2. [url]www.gumtree.pl[/url] 3. [url]www.owi.pl[/url] 4. [url]www.neeon.pl[/url] 5. [url]www.lento.pl[/url] 6. [url]www.kokosy.pl[/url] 7. [url]www.ojej.pl[/url] 8. [url]www.pajeczyna.pl[/url] 9. [url]www.morusek.pl[/url] 10. adpedia.pl 11. adsy.pl 12. [url]www.petsy.pl[/url] 13. [url]www.petworld.pl[/url] 14. [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] 15. [url]www.eoferty.com.pl[/url] 16. [url]www.e-zwierzak.pl[/url] 17. [url]www.cwirek.pl[/url] 18. ww.tablica.pl
  3. Jakie one są podobne do siebie :o
  4. [quote name='Kasiaw201']To prawda, wraca i to ze zdwojoną siłą. Ale myślisz, że tacy ludzie tym się przejmują? Czy w takim razie analogicznie wraca też dobro?????????[/QUOTE] Pewnie, że wraca dobro :) Wiesz ile razy na własnej skórze tego doświadczyłam :)
  5. [quote name='taks']usg serca to tzw echokardiografia ( "echo serca") i wskazania do tego badania są scisle okreslone. To nie jest badanie podstawowe i w tym wypadku nie wydaje sie konieczne tym bardziej, że niewiele gabinetów wet. dysponuje aparaturą do tego. Natomiast zwykły rtg klatki piersiowej ( w 2 ekspozycjach)i ekg to podstawa diagnostyki w tym wypadku[/QUOTE] To może u innego weta porobić te badania?
  6. Co za potwór jej to zrobił :angryy::angryy::mad:
  7. [quote name='asikowska']ciągle się zastanawiam czy wysłanie Paury do hoteliku to dobry pomysł patrząc na to że większość naszych hotelikowych psiaków ma problemy finansowe i ciężko stoją z kasą[/QUOTE] Niby tak... tylko coś czuję, że inaczej Paura umrze w schronisku....
  8. Ehhhhhhh..... ale zło wraca do zła.....
  9. Idę wysyłać zaproszenia na wątek. Abi, nie poddamy się.
  10. Dwie kopie [IMG]http://images10.fotosik.pl/1921/ae7788f967fc63f9.jpg[/IMG] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Pasują do siebie!
  11. To może jemu też coś powiedzieć? Jak tak można?
  12. [quote name='Aska7']Poproszę o numer konta. Coś jednorazowo przeleję.[/QUOTE] Dziekujemy!!!! proszę skarbnika o podanie nr konta!
  13. Z sercem nie da się nic zrobić, leki jedynie opóźniają cały proces niszczenia :( sam fakt, że jest taka chudziutka wskazuje na zaawansowany etap choroby :(
  14. Ja już oddałam na nich głos :)
  15. Straszna się ta sytuacja zrobiła :( Dlaczego ludzie są tacy wredni :(
  16. Zrobiłam Abi wydarzenie na fb: [url]https://www.facebook.com/events/233171393469651/?context=create[/url] Wchodźcie i zapraszajcie ludzi!!!
  17. [quote name='furciaczek']Furciaczek to sklerotyczka i wam nie powie w jakim systemie placicie...zapytam sie TZta bo on ogarnia sprawy finansowe i dam znac:) Bartolini z kazdym dniem nam mlodnieje, glupoty takiej dostaje jak trzepniety podrostek:evil_lol: Czasami jakies dziwne tance radosci na moj widok odstawia...nawet jak mu znikne doslownie na 5 min z oczu to radosc tak wielka jakby mnie pare godzin conajmniej nie bylo:loveu:[/QUOTE] Jesteś jego oczkiem w głowie :)
  18. Pomóżcie - przerażona jamniczka w schronie :( www.dogomania.pl/forum/threads/229410-PRZERAŻONA-jamniczkowata-Abi-PILNIE-szukamy-DT-DS-starsza-jamniczkowata-Antra?
×
×
  • Create New...